Mačka, ktorá rád nosí príspevok na oblečenie

Apr 7, 2023 category

Ľudia sa ma často pýtajú, čo robím, aby som prinútil svoju mačku, Lorenzo, nosiť oblečenie. Podplatíte ho dobrotami? Použite hračky na rozptýlenie? Dajte ho na upokojujúce prostriedky? Nič z toho nerobím. V skutočnosti nerobím nič iné, ako vkĺzam tričká nad hlavu a na jeho chlpaté malé telo.

Vždy, keď bol mačiatkom, Lorenzo miloval nosenie oblečenia. Nemám na to žiadne vysvetlenie, ako je skutočnosť, že je to jedna cool mačka s trpezlivosťou budhistického mnícha. Alebo snáď, je to reinkarnovaný módny model, ktorý bol na pristávacej dráhe príliš mačkou a utrpel karmické postavenie.

Všetko to začalo, keď mal len pár mesiacov a zvykol ukradnúť špinavé oblečenie z môjho koša na bielizeň. Pretiahol ich okolo domu, žuval na nich a potom sa stočil a šiel s nimi spať. Nebol to veľa problému, s výnimkou prípadu, keď prišla spoločnosť a našli vedľa konferenčného stolíka zvinutú guľu spodných vzdialenosti.

Ale jedného dňa som sa naštval na Lorenza a rozhodol som sa dostať rovnomerne, a tak som položil na hlavu a na jeho telo na jeho telo a na jeho telo. Lorenzo nebol nepreukázaný. Upravil si plecia, vyhodil hruď a pozrel na mňa výrazom, ktorý povedal: „Myslíš si, že mi to vadí? Nie je to tak. V skutočnosti sa mi to páči. “ Celé dni chodil okolo toho, aby sa dni nosil ten tank.

Pre mnoho mačiek je nosenie oblečenia prinajmenšom nepríjemné. Majitelia sa ich snažia obliecť do hlúpe kostýmy a odfotiť sa smiech. Výsledkom je však často mačička, ktorá vyzerá, akoby mala epileptický záchvat – odišiel zo mňa! Existujú aj ďalšie mačky, ktoré sa len nahýbajú do pózy úplného poníženia a hrôzy, najmä ak je zapojený klobúk. A potom je tu Lorenzo, ktorý na obálke časopisu GQ rozpustí svoje veci ako taliansky módny model.

Pred Lorenzom som mal niekoľko mačiek a nikdy som sa nesnažil dať na žiadne z nich oblečenie. Táto myšlienka mi nikdy nevstúpila. Ale s Lorenzom to vyzerá prirodzené. Je to, akoby vedel, že to je to, čo mal na planéte, aby urobil – oblečenie, predstavoval pre fotoaparát a rozosmial sa. Fotografujem Lorenzo, ktorý nosí oblečenie už viac ako rok, a mal by som priznať, že to je jedna z najzábavnejších a potešujúcej veci, aké som kedy urobil.

Je to zábava, pretože pre Lorenzo je videokamera Catnip. Odpovedá na to, alebo oveľa presnejšie, reaguje na mňa, keď mám v ruke videokameru. Vie, čo sa deje, a je aktívnym a vážnym účastníkom natáčania. A keď viem, že som ho dostal dobre, a nahlas som kričal: „Bellissimo Lorenzo,“ predbehol a otočil nos vo vzduchu, akoby vie, že odviedol skvelú prácu.

S potešujúcou časťou fotografickej práce je to, čo som sa naučil od Lorenza. Jednou z týchto vecí je, že klišé mačiek sú tvrdohlavé a aloof je práve to – klišé. Keď tlačím na jeho tričko a potom ho pozriem cez objektív, obdivujem sa tým, aký dokonale obsahuje, keď to robí. Žasnem nad tým, ako si našiel cestu na svete, a je úplne pripravený vystúpiť mimo vopred pochopenú predstavu o zóne pohodlia mačky. Čo ak teda nebude konať „normálne“ a vzdoruje usmerneniam štandardného správania mačiek. Takže čo keď sa mu ľudia smejú.

Áno, možno do toho čítam oveľa viac, ako to vidia iní ľudia, ale vždy som cítil, že sa od zvierat musíme veľa učiť, ak im dovolíme, aby nám dali pokyn. A to, čo som sa tiež naučil od tejto Maine Coon Cat, je, nemali by sme my, ľudia tiež preliate, čo je bezpečné a predvídateľné pri nákupe, aby sme prijali niečo nové bez ohľadu na to, aké zvláštne by sme mohli vyzerať? Nemali by sme ľuďom vynechať staré klišé, ktoré tak dlho vládli našim životom?

Joann Biondi je spisovateľ a fotograf so sídlom v Miami. Jej mačka, Lorenzo, má svoju vlastnú stránku a svoju vlastnú stránku na Facebooku.

V tomto videu sledujte, ako model Lorenzo Model Rôzne oblečenie:

httpv: //www.youtube.com/watch? V = 0Mfluxsczrk

Ingrid King

«Meditovanie s vašou mačkou
Recenzia kníh: Valí príbehy od Tim Link »

19 komentárov k mačke, ktorá rád nosí oblečenie

Sharon hovorí:

16. novembra 2012 o 20:11 hod.

Moje mačiatko Shelby robí to isté! Jedného dňa som ju chytil, keď som sa hral s našou hračkou, Pepperovou tričkou, ktoré bolo pre neho príliš malé Zastrelil som sa, keď som to musel zložiť, aby som ju vyčistil. Neradi byť nahá, je to najpodivnejšia vec; Ale som rád, že vidím, že nie som jediný!

Odpovedať

Ingrid hovorí:

16. novembra 2012 o 20:29

Je to určite zriedkavá mačka, ktorá sa rád oblieka, Sharon!

Odpovedať

Ingrid hovorí:

28. novembra 2010 o 12:00

Znie to, že vaše mačiatko je dobre vyškolení, aby ste vyhovovali jeho každej potrebe, tnk!

Odpovedať

Tnk hovorí:

28. novembra 2010 o 12:23

Milujem to!!! Naše mačiatko tiež miluje oblečenie !!! Dnes na ňom máme kabát a on sa len rozprestiera, akoby bol bombou. Je taká princezná. Pije iba vodu z našich šálok alebo kohútikov. Odmieta piť z misky.null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *