Problémy s bratmi

Aug 12, 2022 Uncategorized

AddsTis, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestpinterestPinterestShare pre Moreaddthismore2

Kitties, budem s vami hovoriť o hlavnom téme: dráždivých bratov! Môj vlastný brat Harley je ukážkovým príkladom. Vždy sa snaží zničiť moje dobré časy.

Napríklad tu vnímam svoju vlastnú spoločnosť a snažím sa dohnať môj šarmový spánok. Dokážete uhádnuť, čo sa stane ďalej?

Prichádza Harleymaniac. Pretože som rozumná mačka, zvyčajne sa ho snažím zdvorilo požiadať, aby sa skracoval!

Nielenže ma odmietne nechať na pokoji, ale tlačí svoje šťastie. Som si istý, že sa ma len snaží dráždiť.

Haley, teraz si zašiel príliš ďaleko!

Našťastie pre mňa som vyliahol plán na zaručenie mojej relaxácie. Je to zástrčka difúzora, ktorý uvoľňuje upokojujúci feromón. Myslím, že už počujem, ako Harley príde teraz!

Hmmm, zdá sa, že to fungovalo, leží! Ale mohol by to byť trik, pretože vidím, že jeho chvost je stále na vysokej pohotovosti …

Návrhy profesora Daisyho pre mačky: Difúzor doplnkov, ako je zóna pohodlia pre mačky, emituje upokojujúci feromón. Stačí ho zapojiť a pomáha pohodlným mačkám v stresových situáciách a môže znížiť správanie súvisiace so stresom. Jeden difúzor trvá asi 30 dní. Mohlo by to pomôcť, ak sa obávate nadchádzajúcich ohňostrojov a búrok 4. júla.

Správanie úzkosti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *