Daisy’s Memorial Day Plány

Sep 11, 2022 category

Add, zdieľanie tlačidiel na FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare to PinterestpinterestPirestshare pre Moreaddthismore2

Šťastný pamätný deň! Dúfam, že dnes budete mať z práce. Predtým, ako sa dostaneme k obvyklým aktivitám Memorial Day (napríklad jesť nejaké chutné hamburgery čerstvé z grilu), chcem dnes vziať pár minút a pamätať . Tiež by som sa bál, aby som to urobil sám!

Toto je vlajka z pohrebu ozbrojených síl môjho Grampy. Vo vojne nezomrel, bol však nesmierne hrdý na to, že slúžil v americkej armáde, kde letel z C-7 Caribou dodával lietadlá. Táto špeciálna vlajka sa poskytuje na zakrúcanie rakvy profesionála, ktorý slúžil v ozbrojených silách USA na počesť spomienky na službu ozbrojených síl veterána. Po pohrebe je vlajka zložená a poskytovaná ďalšiemu príbuzeniu. Rád sa pozerám na túto špeciálnu pohrebnú vlajku a tiež verím na všetky veci, ktoré musela moja Grampa hrať v jeho živote!

Harley si želá, aby jedného dňa mohol byť pilotom, som si však celkom istý, že mu nebude umožnené lietať lietadlom. Zatiaľ nemá povolenie svojho vodiča!

Čo budem robiť pre tento sviatok? Budem sa hrať s hračkami, jesť veľa dobrôt, a potom tráviť dlhý čas pozeraním z okna, v situácii, ktorá prechádza prehliadka.

Ach moja treska! Videl som vtáka! Toto bude vynikajúci deň.

Ako plánujete náklady na dovolenku Memorial Day?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *