Ošetrenie bylinnej artritídy Petmeds®

Nov 24, 2022 category

AddsTis, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare to PinterestpinterestPinterestshare pre Moreaddthismore28

Vďaka zvýšenej miere záujmu o bezplatnú veterinárnu medicínu, ako aj oveľa viac holistickejších možností liečby pre domácich miláčikov, jednou z najrýchlejších rastúcich oblastí veterinárneho lekárstva je využitie doplnkov pri rozširovaní podávania množstva typických psov, ako aj chronických mačiek Problémy so zdravím a wellness. Jednou z najlepších rastúcich oblastí je využitie takýchto doplnkov na pomoc pri riešení artritídy.

Okrem niekoľkých úžasných novších, ako aj bezpečnejších nesteroidných anti zápalových liekov na trhu, ako je napríklad Rimadyl, Deramaxx a Prevocox, sa rastie aj rastlinný doplnok. Je však dôležité vždy povedať svojmu veterinárnemu lekárovi, ak na vašom zvierati využívate akýkoľvek typ doplnkov pultovej artritídy alebo bylinné doplnky, pretože existuje prospekcia interakcií s liekmi, okrem toho, že sa riedenie krvi a/alebo Oveľa väčšia predispozícia na krvácanie, ak sa v kombinácii používa aj veľa liekov.

Napríklad jedným z oveľa typickejších prírodných liekov, ktoré často navrhujem svojim klientom, je kôra White White Willow, ktorá sa ľahko ponúka z mnohých obchodov s potravinami v oblasti zdravia a wellness. Často nazývané „prírodný aspirín“ z dôvodu podobného chemického make -upu môže pomôcť znížiť zápal a bolesť. Avšak, pretože jeho chemická podobnosť s aspirínom sa biela kôra vŕby nikdy nesmie využívať v rovnakom čase ako aspirín alebo iné nesteroidné anti zápalové ošetrenie. Pravidelné sledovanie sa musí vykonávať u regionálneho veterinárneho lekára, aj keď využíva prírodný derivát, ako je biela vŕba, kôra, pretože existuje malé nebezpečenstvo tráviaceho rozruchu, krvácania, ako aj problémov s pečeňou/obličkami aj pri prírodných výrobkoch.

Niektoré z ďalších bylín, ktoré som objavil v podávaní artritídy, patrí Herb Yucca, ktorá sa ľahko ponúkla v prospešnom doplnku nazývanom Yucca Intensive. Medzi ďalšie patrí kurkuma, Boswelia, ako aj ájurvédska bylina Ashwagandha. V spojení s omega 3 mastnými kyselinami, ako sú napríklad čisto omega 3, a ďalšie antioxidanty, ako je napríklad proantozón, často budem využívať kombinované produkty, ako je napríklad psie ps, ako aj inflamatón. A programu Existujú doplnky glukozamínu/chondroitínu, ako je neuveriteľne zosilňovač kĺbov alebo glyco-flex I-III, v závislosti od závažnosti symptómov. Pokiaľ sa uvážlivo používajú, ako aj pod podporou, ako aj dohľadu nad regionálnym veterinárnym lekárom, bylinné terapie môžu nepochybne hrať značnú funkciu pri pomoci rodinných domácich miláčikov s chronickou artritídou a bolesťou.

Zdravie artritídy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *