Posuňte svoje vibrácie – úsmev!

Apr 14, 2023 Uncategorized

Nie sme len fyzické bytosti vo fyzickom vesmíre, sme vibračnými bytosťami vo vesmíre zloženom z energie. Prirodzene priťahujeme to, čo je v harmónii s naším stavom bytia. Vibrácie sú signálom, ktorý vysielame do vesmíru, a vesmír reaguje prejavmi, ktoré sa zhodujú s týmto signálom. Dáva to zmysel, že sa chceme pokúsiť udržiavať naše vibrácie na úrovni, ktorá nám umožňuje prijať radosť, hojnosť a šťastie, ktoré chceme priťahovať do našich životov.

Všetci však máme tie dni, keď sa zdá, že potešenie nie je ani v rovnakej slnečnej sústave ako my. Keď sa cítime frustrovaní, nahnevaní alebo depresívni, zmena našich vibrácií sa môže javiť ako nemožná úloha. Keď sa nachádzame v takom druhu vibračného stavu, dokonca aj menší posun vo vibrácii môže zmeniť. Jedným zo spôsobov, ako to urobiť, je s úsmevom. Aj keď sa naozaj necítite ako úsmev, iba fyzický akt úsmevu jemne presunie vaše vibrácie do lepšieho pocitu.

A ak potrebujete trochu pomoci, aby ste našli tento úsmev, pozrite sa na fotografie mačiatka na stránke CuteOverload.com – odvažujem sa pozrieť na niektoré fotografie na webe a aspoň nepokrakovať začiatky úsmevu!

Ingrid King

«Ako zvoliť zdravé potraviny pre svojho domáceho maznáčika
Sila smiechu a mačiatko Mayhem »

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Požadované polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež prihlásiť na odber bez komentára.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *