Cat Wind Chimes

Feb 2, 2023 Uncategorized

Toto publikovanie obsahuje pridružené odkazy*

Posledných pár mesiacov som hľadal lacné výrobky, aby som rozjasnil môj dom aj na dvore. Všetci sme v dome toľko času v domácnosti najlepšie, ako som zistil, že aj niečo také zdanlivo málo ako nový obrus alebo hodenie vankúša môže skutočne transformovať energiu miestnosti. Keď som narazil na tieto krásne zvonkohry, musel som ich s vami zdieľať.

Navyše, čo je oveľa upokojujúcejšie ako hluk zvonkohru vetra, keď trávite dlhý čas vonku, ako aj necháte obavy sveta starostlivo unášať z vašej mysle, dokonca aj na pár minút? Tiež by pracovali vo vnútri, aby skrášlili veľmi akýkoľvek druh priestoru (a vaše mačiatka sa môžu tešiť z odpaľovania na nich!)

Zvonky mačiek sú ponúkané z Amazonu – kliknite na obrázok, aby ste si objednali každú objednávku.

Mám ťažký čas výberom medzi týmito dvoma návrhmi! Ktorý je váš obľúbený?

*Mindful Feline je účastníkom programu Amazon Services LLC Associates, affiliate marketingový program, ktorého cieľom je ponúknuť nám, aby sme si vzali poplatky prepojením na Amazon.com, ako aj pridruženými stránkami. To znamená, že ak sa rozhodnete kúpiť s akýmkoľvek typom našich odkazov, dostaneme malú províziu. Šírime iba slovo o produktoch a službách, ktoré sme využili, alebo by sme sa využili.

Ingrid King

Rovnako sa vám páči:
Hravá mačková šálka

Je to mačka vo vašom hrnčeku kávy?

Rozkošná prenosná mačačka LED Silikone LED, ako aj nočné svetlo

«Kŕmenie susedských škôl mačky počas pandémie – tretia časť: Pokračovanie v starostlivosti o mačky
Recenzia: mŕtvy vo dverách »

5 komentárov k mačacím zvonkohrom

Caren Gittleman hovorí:

4. júna 2020 o 12:53

Ten na vrchole je môj mimoriadne obľúbený! jednoducho nádherný!

Odpovedať

Lovecats hovorí:

4. júna 2020 o 10:53

Ahoj Ingrid, aký problém lol. Obaja sú však celkom, práve som išiel na Amazon.com s vašou ikonou vyššie, ako aj kúpil som úplne prvú (VP House Elegant mačací mačiek mimo záhradného dizajnu Wind Chime). Aj keď druhý zvonkohry má veľké ponuky zvonov a mačiatok, obával by som sa, že by sa to zamotalo omnoho viac a potom bolo ťažšie rozmotať, ako je fantázia z domu. Ak však niekto kupuje, aby zdvihol náladu, takéto užitočné úvahy by nemali brať do úvahy, mali by sa ich !!! Pretože máte domáci ingrid, doprávajte sa sami seba !!!

Odpovedať

Steph hovorí:

4. júna 2020 o 10:38

Páči sa mi ich obaja. Možno to najlepšie len pre jeho ľahký dizajn. Moja šírka pásma pre všetko náročné sa za posledných niekoľko mesiacov znížila. Uvedomil som si, že keď som sa snažil vybrať medzi týmito dvoma návrhmi, skutočným testom zvonenia vetra je vždy zvuk. Bolo by dobré, keby Amazon mal „vzorku“ zvonkohry rovnako ako pre hudbu?
Dúfam, že deň je pokojný.

Odpovedať

Janine hovorí:

4. júna 2020 o 7:30

Obaja sú skutočne pekní. Keby som mal dostať jeden, s najväčšou pravdepodobnosťou by som si vybral druhý. Páči sa mi, že veterné zvonkohry tu máme problémy s nečistotami. Využil som na to, aby som mal veľké množstvo zvonkohry, ale raz, keď sa reťazce zlomili, som zistil, že Dirt Daubers si vytvorili hniezdo vo vnútri kovovej trubice, ako aj ten druh vystrašeného.

Odpovedať

Debbie Chapman hovorí:

4. júna 2020 o 4:09

Ahoj, Ingrid! Páči sa mi obidve zvonkohry. Moje preferované je druhý s 9 – 10 mačiatkami. S najväčšou pravdepodobnosťou by som si vybral ten s najpríjemnejším zvonením. Ďakujeme za zdieľanie. Dali úsmev!

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Potrebné polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež predplatiť bez toho, aby ste sa vyjadrili.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *