Späť na základy: Hodnota skvelej starostlivosti o pleť

Jan 29, 2023 Uncategorized

od Michelle Knowles
21. februára 2017
Na trhu vyšlo veľa nových výrobkov, ako aj početné ošetrenia, masky, metódy a techniky boli ponúkané ako nové „kúpele“. Konzumujú sa príslušné obrusy plemena; Aké nožnice používame, čo hrebene, kefy, widgety, ako aj spreje; Pleťové vody, ako aj luky, ktoré sa používajú ako dokončovacie dotyky našich majstrovských diel.

Existuje také množstvo detailov, ktoré prechádzajú do dokončenia ideálneho ženícha, ktorý je často, dobrá a základná starostlivosť o pleť sa prehliada. Zachovanie zdravia a wellness pokožky využitím vhodných metód čistenia, zvýšením obehu, odvíjaním nervov, ako aj stimuláciou kožných žliaz, je potrebná na výrobu rovnováhy, ktorú pokožka potrebuje na správne metabolizáciu.

Základy starostlivosti o pleť

Ak je pokožka zdravá, budú mať vlasy nožnice. Ak pokožka nie je zdravá, srsť trpí rovnako, ako by sa malo liečiť množstvom „pleťov a lektvarov“, aby sa zabezpečila lesk, zvládnuteľnosť a lesk, ako aj pokožka, ako aj pokožka, ako aj svrbenie, ako aj svrbenie, ako aj svrbenie Nepríjemné. Vďaka pokročilej inovácii našej doby existujú lokálna kozmetika, ako aj výrobky, ktoré dokážu riešiť takmer každé podráždenie pokožky a ponúknuť úľavu. Základná starostlivosť o pleť sa dá rozdeliť do niekoľkých rôznych sekcií. Pozrime sa na každý. Niektoré nie sú neinformované, že rutina starostlivosti o pleť pre seba je takmer rovnaká ako keď ju aplikujeme na domáce zvieratá našich klientov; Vyšetrenie, detoxikácia, čistenie, kondicionovanie a dokončenie.
Reklama

1) Preskúmanie

Prvým krokom je vždy analyzovať súkromného domáceho maznáčika, aby zistil, či sa na povrchu pokožky niečo neobvyklo. Táto skúška zistí, aké druhy výrobkov sa používajú, ako aj v prípade potrebnej masky. Mnohokrát nám vyšetrenie len umožňuje pochopiť, že pokožka sa darí dobre, pretože môžeme premiestniť do fázy čistenia. Niekedy však objavujeme veci ako kôry (chrasty), mierka (lupiny) alebo iné nešpecifické vyrážky alebo červené škvrny. Čokoľvek, o čom sa zistilo, že je pochybné, by mal vždy vidieť veterinárny lekár pre príslušnú diagnostiku.

2) detoxikácia

Maska je všeobecným pojmom pre zmes, ktorá funguje lokálne na pokožke, aby zmäkla chrumkavú pokožku, ako aj na čerpanie toxínov. Usmernenie palca pri výbere základne pre masku je, ak existujú kôry (chrasty) alebo nie. Ak sú prítomné kôry, je potrebná maska ​​so zmäkčovacím činidlom, ako je kolagén, olejová prísada alebo dokonca malá časť kondicionéra, pretože nemôžeme vyriešiť problém s pokožkou, kým ju nedokážeme dosiahnuť lokálnymi čistiacimi prostriedkami.

Ak pokožka nemá kôry, potom si môžeme vybrať masku s ťahajúcim činidlom, ako je hlina, aby vytiahla alebo eliminovala toxíny, ako aj znečisťujúce látky, baktérie alebo huby, ktoré môžu trápiť pokožku. Skvelý návrh na to, aby ste mali na pamäti, je to, že ľahšia farba je hlina, tým mäkšia sa vytiahne. Čím tmavšia je hlina, tým ťažšie je kreslenie. Ak zistíme, že je potrebná maska ​​alebo detoxikačný krok, potom požadujeme, aby sme určili, aký typ masky by sa mal použiť. Základom masky môže byť kolagén na zmäkčenie alebo ílu, aby vytiahol toxíny. Oba typy sa dajú využiť spolu v rôznych množstvách v závislosti od potrieb pokožky.

Oleje, ktoré sú výhodné pre proces skrytia, sú olej Ginkgo na zníženie zápalu, ženšen na stimuláciu vaskulárneho obehu, avokádový olej na výživu, ako aj uzdravenie, ako aj olej EMU na výživu vyčerpanej pokožky medzi mnohými ďalšími výhodami, ktoré prináša. Kvapalný minerálny doplnok sa tiež môže použiť v maske na zvýšenie imunitného systému a nahradiť rozhodujúce minerály, ktoré pokožka chýba. Na trhu sú tiež komerčne pripravené masky, ako aj záležitosť ich vyskúšať, až kým neobjavíte ten, ktorý pre vaše okolnosti neurobí najlepšiu úlohu.

3) čistiace prostriedky

Existuje obrovské množstvo možností, keď sa týka čistiacich prostriedkov pre domáce zvieratá. Každý domáci miláčik by sa mal zaobchádzať ako s súkromným, pretože každá pokožka môže mať rôzne potreby. Ak nie sú prítomné žiadne problémy, jemný čistiaci prostriedok, ktorý nenapadne lipidovú vrstvu, je vždy skvelou voľbou. Ak sa nájdu problémy, predchádzajúca diagnóza veterinára je k dispozícii. Ak pochopíte, čo je problém (seborrhea, infekcia, huby alebo parazity), môžete rýchlo vybrať čistiaci prostriedok s konkrétnymi vlastnosťami na riešenie týchto konkrétnych problémov.

4) Kondicionéry

Jedným z najdôležitejších prvkov procesu starostlivosti o pokožku je výmena olejov, ktoré boli vyplavené kúpaním. Zvieratá, o ktoré sa staráme, sú k dispozícii v spektre minerálov a potrieb ropy. Čím kratší je kabát (alebo dokonca bezsrstý), čo je najviac oleja na zachovanie vhodnej bariéry proti nebezpečenstvám atmosféry, ako aj na pomoc pri zachovaní telesnej teploty. Dvojité potiahnuté psy, ako sú huky, Chows, zlaté retrievery ako mynull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *