MEWS a NIPS: Dvere mačiek poháňané AI bránia tomu, aby mačka priniesla darčeky vo vnútri

Apr 23, 2023 category

, ak máte vnútornú/vonkajšiu mačku, pravdepodobne ste dostali občas, nie tak vítaný prítomný vo vašom dome. Ben Hamm, vedúci produktového manažéra spoločnosti Amazon, vyvinul klapku na mačku, ktorá zablokuje jeho metriku mačiek v tom, aby priviedla svoju korisť do domu. Hamm kŕmil 23 000 obrázkov metriky na Amazon’s Machine Learning Service Sagemaker. Ak nástroj zistil metriku blížiacu sa s korisťou v ústach, dvere by sa uzamkli. Viac informácií o týchto dverách mačiek poháňaných AI navštívte Gizomodo.

Allegra a Ruby sú vnútorné mačky. Allegra mi každý deň prináša jej špeciálnu myš a milujem, že to robí. Rovnako ako by som nechcel vo svojom dome „živé“ darčeky, obával by som sa urážať darček dávať mačiatko!

Ak ste tento týždeň vynechali niektorý z príbehov uvedených na vedomej mačke, tu je rekapitulácia: V pondelok sme zdieľali z prvej ruky účet o tom, aké to je žiť s diabetickou mačkou, v utorok sme vám povedali, že zbierka Hauspanther je kolekcia Hauspanther Teraz k dispozícii na Amazone, v stredu sme bežali druhú v našej viacdielnej sérii Yochabel’s Wisdom, vo štvrtok sme oslávili Deň nezávislosti a v piatok sme vzdali hold Bingovi Tortie.

Dnešné video z mačiatka skáče do jej postieľky, keď je pripravená na svoju fľašu poskytuje preťaženie roztomilosti a potom nejaké – užite si!

Maj skvelý víkend!

Ingrid King

Mohlo by sa vám páčiť:
Mews a NIPS: Army Solider potrebuje pomoc priviesť jej mačiatko domov

Mews a NIPS: Vo vnútri života lovca mačiek vo Washingtone, DC

Mews and Nips: Prečo mačky jedia tráva

«Yochabelova múdrosť: Zabezpečenie puto
Opýtajte sa Cat Doc: Respiračné problémy, zavedenie novej mačky, Blšia kontrola pre divoké mačky »

7 Komentáre k Mews a NIPS: Dvere mačiek poháňané AI bránia tomu, aby mačka priniesla darčeky vo vnútri

Eleanor Skibo hovorí:

7. júla 2019 o 13:05

Nifty vynález, najmä pre tých milovaných mačiek, ktoré si myslia toľko z nás ľudí, ktorých nás chcú osprchovať darčekmi. Musím však s vami súhlasiť, Ingrid, radšej radšej uprednostňujem gumové alebo látkové darčeky, ktoré nám naše mačky darujú s vnútri našich domovov, ako napríklad Allegra, udeľuje vám Ingrid.

Odpovedať

World of Animals, Inc. hovorí:

6. júla 2019 o 16:48

To dvere mačiek sú celkom úžasné. Dobré pre mačiatka, ktoré skúmajú vonkajšiu stranu. Video je to najlepšie. Beží priamo do postieľky na čas kŕmenia. vďaka za zdieľanie. Prajem vám skvelý deň.

Odpovedať

Mary McNeil hovorí:

6. júla 2019 o 15:30

Toto mačiatko je úžasné!
Moje starosti nie sú mačky, ktoré prinášajú korisť – je to miestna voľne žijúce zvieratá, ktoré si nachádzajú cestu!

Odpovedať

Ingrid hovorí:

7. júla 2019 o 5:17 hod.

Mary, môžete získať dvere mačky, ktoré je možné naprogramovať na mikročip vašej mačky a uzamknete všetky ostatné zvieratá:

Odpovedať

Marie hovorí:

6. júla 2019 o 7:32

Dvere mačiek poskytujú prístup k bezpečnému vnútornému územia mačky. Zamknúť ju von je kruté. Očakáva, že mačka rozlišuje medzi tým, kedy sa jej dvere otvoria, a kedy nebude sebecký človek. A mohli by ste jej poprieť prístup od väčších tvorov, ktoré ju považujú za korisť. a inštinkt chytiť korisť a dávať ju ako dar je prirodzený a mal by sa rešpektovať.

Odpovedať

Janine hovorí:

6. júla 2019 o 7:24

Slečna Kiki mi dnes ráno priniesla hračku homára. Rád dostávam darčeky v posteli a som rád, že moje mačky nechodia von. Obávam sa, že myšlienka, čo by priniesli, keby šli von.

Odpovedať

Ingrid hovorí:

7. júla 2019 o 5:19

Cítim sa rovnako, Janine. Páči sa mi, keď mi Allegra prináša jej špeciálnu myš. Pochybujem, že by som sa cítil tak, keby to bola skutočná vec …

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Požadované polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto webovej stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež prihlásiť na odber bez komentára.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *