Bezpečnostné výrobky od spoločnosti Chewy

Mar 26, 2023 category

udržiavanie bezpečnosti vášho šteniatka sú nevyhnutné po celý rok. Štítky ID a príprava môžu byť nevyhnutné pred sviatkovými slávnosťami pri nákupe, aby ste sledovali váš psí, ak sa niečo stane. Pozrite sa na niektoré z týchto produktov, ktoré sú štýlové a bezpečné.

Vyskúšajte Frisco Prispôsobené Americana Canine & Cat Bandana. Táto klasická červená, biela a modrá, ktorá prichádza v malom, strednom a veľkom, je dobrá a štýlová a vlastenecká. Prispôsobenie umožňuje až 13 znakov v piatich rôznych písmach. Ak má vaše šteniatko dlhšie meno, cítite sa úplne zadarmo, aby ste vložili prezývku a akékoľvek ďalšie skvelé pridanie! Aj keď sa váš psí trochu zašpiní, nebojte sa! Táto bandana je umývateľná a ľahko sa čistí!

Pre ďalšiu prispôsobenú položku máme značku ID Gotags, Bone. Tieto štítky, ktoré prichádzajú v čiernej, modrej, ružovej, fialovej a červenej farbe, sa dajú prispôsobiť až 4 riadky na každej strane. Z dôvodu bezpečnosti by ste mohli mať svoje zvieratá meno a svoju adresu na každej strane! Chaos vás nemusí vystrašiť, pretože s týmito značkami je materiál vyvinutý tak, aby sa postavil na všetky divoké dobrodružstvá, ktoré váš psík pokračuje. Bez ohľadu na to, aký druh psov máte, tieto štítky sa vyrábajú v dvoch veľkostiach, ktoré vyhovujú takmer všetkým plemenám.

Nakoniec máme vodotesný vodotesný hypoalergénny psí golier C4 Stripe Flag. Za 35 dolárov by ste mohli dať svojmu domácemu miláčikovi vlastenecký golier a zároveň znížiť svoje starosti s psom, ktorý sa tento sviatok stratí. Tento golier je vodotesný, odolný voči smradom, odolné voči škvrnám a vyrobený z poréznych materiálov. Ešte viac, tento golier je hypoalergénny, takže všetci domáci miláčikovia, vrátane tých, ktorí majú citlivú pokožku, môžu v tejto dohode naskočiť!

Aktualizované z príspevku z 1. júla 2021.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *