Leo prichádza House

Nov 16, 2022 category

Add, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestpinterestPinterestshare pre Moreaddthismore4

V deň, keď prinesiete dom a šteniatko musí byť jedným z najzaujímavejších dní dole. Či už ste plánujete mesiace na deň, keď prinesiete svoje šteniatko domov, alebo ste sa toho dňa rozhodli zastaviť pri najbližšej záchrane a vyzdvihnúť šteniatko, nie je tu žiadny vyšší pocit. Na túto metódu všetko, čomu môžete uveriť, je presne to, ako ich budete držať, maznať, ako aj hrať sa s ich malými labkami. Nič ma však nemohlo pripraviť na okamih, keď som nakoniec mal svoje šteniatko v náručí.

V piatok 25. mája som si vybral svojho Bit Bit Guy, Leo, ako aj môj život sa navždy zmenil. Bol som jedným z tých, ktorí zorganizovali mesiace vopred. Skontroloval som, čo vyzeralo ako milióny článkov „ako na to“, a potom som ich znova skontroloval … a znova. Spomenul som, že Leo je moje prvé šteniatko vôbec, rovnako ako nemám absolútne žiadny koncept, čo robím?

Na cestu domov som bol pripravený na čokoľvek. Moja druhá polovica, Erich, sa chystal jazdiť, rovnako ako v službe Puppy. Či už to bolo puking, plač, skákanie, bol som na to pripravený. Našťastie bol celý výletový dom Leo pokojný, zložený a dokonca niekoľkokrát zbavený. Nie, kedy plakal alebo sa pokúsil dostať z mojich rúk, ako aj na sedadlo vodiča. Úplne prvá noc bola skvelá, až kým sme predstavili Leo na prepravku. Tip: Traja z nás nespali veľmi prvú noc veľmi dobre.

Naša cesta rodičovstva šteniat bude fantastická, rovnako ako sa nemôžem dočkať, až sa o ňu podelím.

Ak máte akékoľvek nápady na prvú noc, týždeň alebo mesiac s Leo, dovoľte mi pochopiť v komentároch nižšie!

Dogslife s Leopet AdoptionPet Care

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *