Mačky The Key West Mysteriies od Lucy Burdette

Mar 22, 2023 category

Hosťujúci príspevok od Lucy Burdette
Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy*

Po napísaní ôsmich splátok seriálu Key West Food Critic záhad (ôsma, smrť v ponuke bola včera vonku) som vyvinula toľko postáv, že je takmer ťažké ich sledovať. „Och, počkaj,“ poviem si, „čo sakra je Lorenzo alebo slečna Gloria alebo dôstojník Steve Torrence, keď sa to všetko deje?“ Jedna vec, ktorú nikdy nezabudnem zahrnúť, sú mačky. V mojom skutočnom živote som prosil o svoju prvú mačku na svoje trinásty narodeniny a odvtedy som nebol. Takže by sa moja séria bez nich necítila dobre.

Evinrude, hlavná postava Hayley Snow’s Grey Striped Tiger Cat, sa vydala na výlet z New Jersey do Key West, keď sa na začiatku série presťahovala na ostrov. Teraz je najlepšou mačkou v susedstve hausbót, kde žijú. Je vodcom balíka pre Hayleyho spolubývajúcu mačku, malého čierneho chlapca menom Sparky. Na hausbóne vedľa dvere susedná dáma adoptuje staršie zvieratá, ktoré by nikto iný nemyslel na to, že sa dostane.

Breh
V novej knihe, smrť v ponuke, mačka menom Barkley robí prvý vzhľad portrétu. Je skutočným maskotom v Harry S. Truman Little Biely dom, kde sa koná veľká časť akcie v knihe. Je pomenovaný po Alben Barkley, ktorý pôsobil ako viceprezident Harryho Trumana v rokoch 1949 až 1953. Barkley mačka je trochu skittish, takže som sa nedostal dosť blízko na to, aby som vysvetlil, že je čoskoro slávny, ale takto vyzerá . veľmi pekný!

Key West je super priateľský k domácim miláčikom. Nájdete tu misky pre psov pred mnohými barmi a psy ležiace vo vonkajších priestoroch so svojimi majiteľmi. A ak obyvatelia majú podozrenie, že mačka, ktorá sa objaví v ich susedstve, je túlavou, objavia sa magicky misky. Najväčšie hviezdy ostrova sú však vždy mačky, ktoré bývajú v bránach domu Hemingway. Rovnako ako moja hlavná postava, Hayley Snow, aj môj krvný tlak klesá o niekoľko bodov, keď vstúpi do tehlovej steny a prechádza medzi množstvom polydactylových mačiek.

Možno to znie trochu hokey, ale prvá vec, ktorú robím, keď dostanem kópie autorov, je jazda na bicykli do domu Hemingway a požiadajte niekoľko svojich mačiek v rezidencii, aby sa pózovali s novým obalom. Zatiaľ som nebol odmietnutý!

Overteath v ponuke

Kritik potravín Hayley Snow je nadšený, že pracuje na trojdňovej medzinárodnej konferencii v Harry S. Truman Little White House. Ale veci sa dostanú na zlý štart, keď zmizne Hemingwayova Nobelova zlatá medaila Nobelovej ceny (ktorá patrí na Kubu a je vystavená iba na tento víkend). A zhoršujú sa iba vtedy, keď je telo objavené v skladoch. Hayley musí naštartovať akciu skôr, ako vrah pridá do svojho menu ďalšiu obeť.

O Lucy Burdette

Klinická psychológka Lucy Burdette (aka Roberta Isleib) publikovala 16 záhad, vrátane najnovších v sérii Key West Food Critic, Death On The Menu (Lane Books, august 2018.) Jej knihy a príbehy boli pre Agatha, Antony, Antony, Antony , a ceny Macavity Awards. Je členkou tajomných spisovateľov Ameriky a bývalá prezidentka sestier v zločine. Ona bloguje na JungleredWriters.com a zdieľa svoju lásku k jedlu s kulinárskymi spisovateľmi na Mysteryloverskitchen.com. Žije v Madison CT a Key West Fl. Prečítajte si viac na. Lucy nájdete aj na Facebooku a Instagrame.

Prichádzajúci piatok: V ponuke vyhrajte autogramovanú kópiu smrti!

*Vedomá mačka je účastníkom programu Amazon Services LLC Associates, pridruženého reklamného programu, ktorý je určený na poskytnutie prostriedkov na získanie poplatkov prepojením na stránky Amazon.com a pridruženými stránkami. To znamená, že ak sa rozhodnete kúpiť prostredníctvom niektorého z našich odkazov, dostaneme malú províziu. Šírime iba slovo o produktoch a službách, ktoré sme používali, alebo by sme sa používali sami. Túto knihu som dostal od vydavateľa. Prijatie bezplatnej kópie neovplyvnilo moju recenziu.

Ingrid King

Obsah
Overteath v ponuke
O Lucy Burdette
Prichádzajúci piatok: V ponuke vyhrajte autogramovanú kópiu smrti!

Mohlo by sa vám páčiť:
Nová mačka na bloku v sérii záhadnej série Key West Food Critic v Lucy Burdette

Recenzia: Vražda s Ganache od Lucy Burdette

Recenzia: Smrť so všetkými Trimmings od Lucy Burdette

«Algonquin skladací strom
Každá mačka potrebuje purrfect mačku »

4 komentáre k mačkám záhad Key West od Lucy Burdette

Kathy M hovorí:

10. augusta 2018 o 16:25

Rád by som videl, ako sa Misty vyskytuje. Táto mačka veľa vytrvala. Jej mama bola divoký, ktorý bol zabitý, a vzali sme ju dovnútra napriek tomu, že na nej niečo nebolo v poriadku. Nemala žiadnu membránu a jej pečeň bola tlačená do jej srdca. Keď sme ju dostatočne silno dostali, veterinár z nej urobil umelú membránu a premiestnil pečeň späť do správnej polohy.null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *