Predbežná rezervácia

Mar 24, 2023 Uncategorized

od Kathy Hosler
18. augusta 2015

Stylisti domácich miláčikov po celom svete tvrdo pracujú na budovaní svojej kariéry – jedného domáceho maznáčika naraz. Pri starostlivosti o domáce zvieratá je potrebné zarobiť veľa peňazí, ale sú to vaši opakovaní zákazníci, ktorí neustále platia vaše účty, vložia jedlo na stôl a pomáhajú vám mať spoľahlivý a predvídateľný príjem.

Ak sa snažíte vylepšiť svoj spodný riadok, môže sa stať, že nepotrebujete oveľa viac zákazníkov; Potrebujete len vidieť klientov, ktorých už máte oveľa častejšie. Domáce zvieratá, ktoré sú upravené iba niekoľkokrát do roka (alebo tých, ktoré sú upravené „raz ročne – či už to potrebujú alebo nie“) často trvajú oveľa dlhšie, aby sa ženích stali a sú nesmierne ťažšie na vás a vaše vybavenie. Títo domáci miláčikovia zriedka prinášajú primerané zisky vo vzťahu k množstvu úsilia, ktoré je potrebné na ich upravenie. Ako môžete presvedčiť týchto majiteľov, aby priviedli svojich domácich miláčikov oveľa častejšie?

V ideálnom prípade musí každý domáci miláčik, ktorý vyriešite, ísť domov s už naplánovaným ďalším stretnutím. Rezervovanie vašich klientov môže byť jednou z najväčších techník budovania služieb vo vašom arzenáli. Ak v súčasnosti nerezervujete svojich klientov – teraz je čas začať. Presvedčenie vašich existujúcich klientov, aby prišli oveľa častejšie, bude prínosom pre domáceho maznáčika aj majiteľa a do vrecka bude mať oveľa viac ziskov. Existuje veľa spôsobov, ako povzbudiť svojich klientov, aby získali svojich domácich miláčikov v pravidelnom rozvrhu starostlivosti.

Napríklad … pani Smithová prichádza na vyzdvihnutie svojej malej Suzie potom, čo bola upravená. Predtým, ako odíde, máte príležitosť ponúknuť si prepracovanie Suzie. Povedz niečo ako: „Nemiluješ to, keď je Suzie čerstvo upravená a sladká vôňa a skutočne objatie? Prečo jej naplánujeme ďalšie stretnutie s starostlivosťou? Bola tu pred ôsmimi týždňami a vy ste povedali, že posledných pár týždňov vyzerala „drsne“. Urobme z nej schôdzku na šesť týždňov odteraz. Týmto spôsobom nás nebudete musieť volať, aby ste sa dohodli, a Suzie nebude musieť čakať, kým nebudeme mať otvorenie. V skutočnosti by to bolo pre Suzie ešte lepšie a oveľa pohodlnejšie, ak by sme jej naplánovali stretnutie každých päť až šesť týždňov po zvyšok roka. “

Môžete byť šokovaní, ako vnímaví rodičia domácich miláčikov pri plánovaní rozvoja. Pomáha im zjednodušiť ich rušný život. Nebudú si pamätať, že zavoláte váš salón, aby naplánovali schôdzku, a domáce zviera sa dostane do konzistentného rozvrhu – čo pomáha zabezpečiť, aby vždy vyzerali čo najlepšie. A keď vaši klienti umiestnia svojich domácich miláčikov na pravidelný rozvrh, mohlo by pre nich byť menej údržby.

Klienti sa často rezervujú, ak majú stimul. Niektoré obchody ponúkajú zľavu svojim klientom, ktorí majú stálych stretnutí každé 2 až 4 týždne. Iní majú pocit, že svoju prácu nikdy nesmiete zľavovať. Namiesto toho, ak chcete urobiť pre svojich vopred rezervovaných klientov niečo špeciálne, ponúknite im bezplatnú kúpeľnú službu alebo liečbu alebo ich inovujte na skutočne luxusné luky alebo Bandanna.

Ďalším spôsobom, ako predstaviť predbežnú rezerváciu svojim klientom, je umiestniť príťažlivé znamenie pri pokladni. Musíte začať rezervovať sviatočné stretnutia v septembri alebo ešte skôr. Nechajte svoje znamenie povedať niečo také: „Je čas! Je čas rezervovať si všetky dovolenkové stretnutia vášho domáceho maznáčika. Počas prázdnin sme vždy neuveriteľne zaneprázdnení. Nečakajte! Rezervujte si svoje miesto teraz! “

Táto technika sa ukázala ako veľmi úspešná pre veľa stylistov a je to výhra/výhra pre vás aj vašich klientov. Pomáha vám vyplniť vaše schôdzky a nastaviť váš rozvrh spôsobom, ktorý vám najlepšie vyhovuje.

Existuje veľa spôsobov, ako zahrnúť rezerváciu rozvoja stretnutí. Niektorí stylisti dávajú každému klientovi faktúru pri pokladni a na ňu dali dátum a čas ďalšieho vymenovania domáceho maznáčika. Iní rozdávajú karty pre domáce zvieratá. Karty na správu hovoria majiteľom, ako sa domáce zviera urobilo počas svojho starostlivosti o starostlivosť, a má priestor na chrbte, aby umiestnil dátum a čas ďalšieho vymenovania domáceho maznáčika. Napriek tomu iní dávajú svojim klientom karty na vymenovanie. Niektoré karty na schôdzku majú na nich dokonca nálepku, ktorú je možné umiestniť do kalendára klienta, čo im dáva dve pripomienky ďalšieho vymenovania.

Je nevyhnutné nadviazať zdvorilostný kontakt s vašimi klientmi pred ich ďalším vymenovaním. Niektorí grooméri posielajú poštou pripomienkové karty. Väčšina rád uskutočňuje telefonický hovor, alebo posielajte text alebo e -mail deň pred plánovaným vymenovaním. Poskytnutie skvelých služieb zákazníkom tým, že pripomína zdvorilostné pripomienky a tiež následné hovory po starostlivosti, pôjde dlhú cestu k vytvoreniu úžasného pracovného vzťahu s vašimi klientmi.

Pokúste sa použiť niektoré z týchto techník, aby ste povzbudili svojich klientov, aby si vopred rezervovali svoje ďalšie stretnutie. Možno len zistíte, že už máte všetkých klientov, ktorých vaše služby potrebujú.

Celkom

12

Akcie

12

0

0

0

0

Reklama

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *