Inteligentný dizajn Darwina: Surové jedlo na podporu mačiek s chorobou obličiek

Feb 28, 2023 Uncategorized

Toto publikovanie sponzoruje Darwin’s Natural Pet Food a zahŕňa pridružené odkazy*

Ak ste s nami na chvíľu dodržiavali, už rozumiete, že sme obrovskými fanúšikmi Darwinovho surového jedla. Je to obľúbené Allegra, rovnako ako sa nám páči čokoľvek na tomto jedle. Dnes by som vám chcel predstaviť výrazné poskytovanie na trhu s surovinami: Darwin’s Intelligent Design ™, surový plán na predpis pre mačky s ochorením obličiek.

Najlepší stravovací plán pre mačky s ochorením obličiek

K dispozícii je toľko dezinformácií o tom, čo by mali jesť mačky s chorobou obličiek. Početné tradičné veterináry navrhnú plán na predpis pre mačky, ktoré vykazujú aj malú odchýlku typických hodnôt obličiek. Je to preto, že existujú určité výskumné štúdie – nie náhodou, sponzorované extrémne podnikmi, ktoré ponúkajú tieto diéty -, ktoré ukázali, že obmedzené bielkovinové stravy môžu predĺžiť funkciu obličiek. Kŕmenie mačacieho mačacieho obdobia je však omnoho viac, ako len obmedzuje proteín. V skutočnosti sa obmedzenie proteínov nemusí navrhnúť až do extrémne konečných štádií choroby. Dovtedy môžu byť dôsledky z zlých diétnych možností u týchto mačiek zlé.

Neexistuje jediný diétny plán, ktorý je najlepší pre všetky mačky s ochorením obličiek

Viaceré prvky sú nevyhnutné, keď sa týka plánu stravovania pre mačky s ochorením obličiek. Vlhkosť je kritická. Vhodný diétny plán pre tieto mačky by mal zahŕňať extra draslík, znížené hladiny sodíka, ako aj hladiny fosforu, ako aj zvýšené hladiny omega-3 mastných kyselín. Pretože účinky na obmedzenie proteínov ovplyvňuje stav zdravého tela, skvelý stravovací plán pre tieto mačky by mal zahŕňať vysoko kvalitné bielkoviny. Keď je proteín neprimeraný, mačky začnú stratiť hmotnosť svalov. Veterinárna lekárka Feline Elizabeth Colleran podrobne diskutuje o tom, o čom by mali jesť mačky s ochorením obličiek, rovnako ako to nemusí byť to, čo vám hovorí váš veterinár.

Darwin’s Intelligent Design ™ Support Formula

Darwin’s poskytuje špecializovaný vzorec vyvinutý s cieľom ponúknuť ďalšiu podporu mačkám zaoberajúcim sa ochorením obličiek. Tieto mimoriadne chutné a výživné jedlá využívajú iba mäsa bez hormónov, bez antibiotík, ako aj mäso bez pesticídov, bez zŕn, pridaných výplne alebo chemických konzervačných látok. Základné výhody tohto diétneho plánu zahŕňajú

Vhodné hladiny proteínov

Obmedzený fosfor

Zahrnutý prírodný chitosan spojivo fosfor

Zvýšené hladiny vápnika (minimalizuje absorpciu fosforu)

Zvýšené mastné kyseliny omega 3 s dlhým reťazcom pre zdravie glomerulárnych

Zvýšené hladiny vitamínu B, ktoré nahradia tie stratené v moči

Pridané botaniky, ako aj výpisy

Darwin’s Intelligent Design ™ Support Formula potrebuje predpis od vášho veterinárneho lekára.

Pre oveľa viac informácií, ako aj na objednávku, navštívte stránku Darwinspet.com.

*Zverejnenie FTC: Toto je sponzorovaný príspevok, z čoho vyplýva, že som bol kompenzovaný za fungovanie tohto obsahu. Bez ohľadu na prijaté splácanie uvidíte iba produkty alebo služby uvedené na tomto webe, ktoré sme buď využili, alebo by sme sa využili. Vedúca mačka je účastníkom pridruženého programu spoločnosti Darwin. To znamená, že ak sa rozhodnete kúpiť s akýmkoľvek typom našich odkazov, dostaneme malú províziu.

Fotografia prostredníctvom Darwinovej stránky na Facebooku, ktorá sa používa so súhlasom

Ingrid King

Obsah
Najlepší stravovací plán pre mačky s ochorením obličiek nie je jediný stravovací plán, ktorý je najlepší pre všetky mačky s ochorením obličiek
Darwin’s Intelligent Design ™ Support Formula

Rovnako sa vám páči:
Najlepší stravovací plán pre mačky s chorobou obličiek

Spojenie medzi zubnými chorobami a chorobou obličiek u mačiek

Nový biomarker by mohol ponúknuť včasné varovanie chorôb obličiek

«Prekvapte si mačku pomocou mačiatka – špeciálna zľava
Vianočný predaj Basepaws: až 100 dolárov z DNA testov, ako aj úplne bezplatná hračka pri každom nákupe »

2 komentáre k inteligentnému dizajnu Darwina: Surové jedlo na podporu mačiek s obličkami

Janine hovorí:

2. decembra 2021 o 10:55

Je to skvelé porozumieť v situácii, ktorú vyžaduje špeciálne jedlo pre jednu z mojich dievčat. Poďakujte vám!

Odpovedať

Jenny hovorí:

2. decembra 2021 o 9:56

Kŕmim Darwin’s, takže keď jedna z mojich mačiek potrebovala obličkový diétny plán pred niekoľkými rokmi, vyskúšal som ich špeciálne jedlo na podporu obličiek, ale jednoducho by ho nejedla – aj keď som ho predstavil pomaly a pretrvával asi mesiac. Hovoril som o tom aj s Darwinovým výživovým pracovníkom. Musím tvrdiť, že to vonia veľmi odlišné od surovej, na ktorú bola použitá, rovnako ako to mala zelenkavý hnedý odtieň, hoci som presvedčený, že na mačkách nezáleží na farbe. Avšak vôňa. Nakoniec som využil priemyselnú značku, ale iba v malom množstve, a tiež som ju držal na Darwinovej surovej ruke, ktorá sa jej páčila.

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *