Prečo môj domáci miláčik jesť trávu?

Aug 29, 2022 Uncategorized

Addthis zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestPinterestPinterestShare do Moreaddthismore

Jedným z najviac frustrujúceho správania, ktoré sa vyskytujú u spoločníkov zvierat, je želanie jesť trávu. Vo väčšine prípadov veterinárni lekári, ako aj opatrovníci zvierat nechápu, prečo konkrétne domáce zvieratá budú jesť trávu. Aj keď navrhujem zdravú prírodnú diétu, ako je Wysong, Range alebo Halo, väčšina domácich miláčikov neje trávu od nedostatku výživy.

V niektorých prípadoch bude domáce zviera trpieť nejakým druhom brucha alebo tráviaceho rozruchu, ako aj v týchto prípadoch, mnoho domácich miláčikov bude požívať trávu, aby sa donútili očistiť svoj systém, ako aj zvracať, aby očistili svoje telo, ako aj Eliminujte toxíny. Keď prešlo tráviace rozrušenie, mnoho domácich miláčikov skutočne prestane požívať trávu.

V tráve sú stopové živiny, vrátane chlorofylu, ako aj stopových minerálov, ktoré sú pre domáce zvieratá skutočne zdravé. V nezvyčajných prípadoch zistím, že doplnok diéty domácich miláčikov o ďalšie živiny, vrátane čerstvých zelených, ako aj zeleniny, okrem enzýmov naturvet, ako aj vitachewov niekedy zníži nežiaduce stravovanie trávy. Nezistil som priemyselné výrobky, ako napríklad zakázať alebo odradiť užitočné pri prevencii stravovania trávy u psov alebo mačiek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *