Daisy The Curly Cat testuje nové laserové hračky FrolicAT

Dec 31, 2022 Uncategorized

AddThis zdieľanie tlačidiel na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare pre PinterestpinterestPinterestShare to Moreaddthismore7

Pozrite sa, čo sa dostanem k vyskúšaniu: Interaktívna laserová hračka Frolicat Bolt! Testovanie hračiek je veľmi závažnou zodpovednosťou, ale urobím maximum.

Tiež vyskúšam interaktívny rotujúci laser Frolicat Dart. Harley sa chce dostať aj do akcie. Dal som mu tvrdo a povedal som mu, aby sa postavil späť. Testovanie hračiek je najlepšie zvládnuť profesionál.

Vidieť? Už je zmätený. Harley, toto je laserová hračka, nie lenivejšia hračka. Chceli ste sa otočiť a pozrieť sa na červenú bodku! Laser na tejto hračke sa otáča 360 stupňov, takže červená bodka sa pohybuje po celom mieste. Tento má nastavenie nastaviteľného časovača a variabilnej rýchlosti, takže existuje 16 rôznych kombinácií hry.

Harley, užívajte si ma a učte sa. Najprv sa musíte pozrieť na hračku. Spozorujte červenú bodku. Nevyhadzujte to z toho!

Teraz to prenasledujte. Wheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerením! Frolicat skrutka je skutočne v pohode, pretože sa dá umiestniť na zem, na stôl alebo sa dá použiť ako vreckové zariadenie … ak máte niekoho, kto požičiava pomocnú ruku. Aj keď je umiestnená na rovný povrch, červená bodka skočí všade okolo miesta, takže je veľmi zábavné prenasledovať. Keď umiestnite hračku na rovný povrch, vo vnútri je zrkadlo, ktoré sa môžete prispôsobiť na gól lasera. Časovač umožňuje 15 -minútovú hru na hranie pred vypnutím, takže nestrávite celý deň hraním s hračkami.

Teraz to máš, Harley. Dobrá vec, že ​​som tu, aby som vám ukázal o hračkách a iných zásadných veciach.

Choď, Harley, choď! Harley a ja si myslím, že obe tieto hračky sú neuveriteľne zábavné. Sú to skvelý spôsob, ako získať nejaké cvičenie. Moja mama sa to páči, pretože to môže jednoducho zapnúť a poďme si hrať sami.

A hádaj čo? Máte tiež šancu vyskúšať jeden! Dám jednej z hračiek listových hračiek a jednej z hračiek Frolicat Hračky. Zanechajte komentár k blogovému príspevku pre svoju šancu vyhrať. veľa štastia!

AKTUALIZÁCIA: Blahoželám Amberovi Howell a Anne, víťazom našej náhodnej kresby! Anna vyhrala FrolicAt Bot a Amber vyhral Frolicat Dart. Pošleme vám e -mail s nárokovaním vašej ceny. Vďaka!

mačacie hračky

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *