Archive: December 31, 2022

Uncategorized

Daisy The Curly Cat testuje nové laserové hračky FrolicAT

AddThis zdieľanie tlačidiel na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare pre PinterestpinterestPinterestShare to Moreaddthismore7

Pozrite sa, čo sa dostanem k vyskúšaniu: Interaktívna laserová hračka Frolicat Bolt! Testovanie hračiek je veľmi závažnou zodpovednosťou, ale urobím maximum.

Tiež vyskúšam interaktívny rotujúci laser Frolicat Dart. Harley sa chce dostať aj do akcie. Dal som mu tvrdo a povedal som mu, aby sa postavil späť. Testovanie hračiek je najlepšie zvládnuť profesionál.

Vidieť? Už je zmätený. Harley, toto je laserová hračka, nie lenivejšia hračka. Chceli ste sa otočiť a pozrieť sa na červenú bodku! Laser na tejto hračke sa otáča 360 stupňov, takže červená bodka sa pohybuje po celom mieste. Tento má nastavenie nastaviteľného časovača a variabilnej rýchlosti, takže existuje 16 rôznych kombinácií hry.

Harley, užívajte si ma a učte sa. Najprv sa musíte pozrieť na hračku. Spozorujte červenú bodku. Nevyhadzujte to z toho!

Teraz to prenasledujte. Wheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerením! Frolicat skrutka je skutočne v pohode, pretože sa dá umiestniť na zem, na stôl alebo sa dá použiť ako vreckové zariadenie … ak máte niekoho, kto požičiava pomocnú ruku. Aj keď je umiestnená na rovný povrch, červená bodka skočí všade okolo miesta, takže je veľmi zábavné prenasledovať. Keď umiestnite hračku na rovný povrch, vo vnútri je zrkadlo, ktoré sa môžete prispôsobiť na gól lasera. Časovač umožňuje 15 -minútovú hru na hranie pred vypnutím, takže nestrávite celý deň hraním s hračkami.

Teraz to máš, Harley. Dobrá vec, že ​​som tu, aby som vám ukázal o hračkách a iných zásadných veciach.

Choď, Harley, choď! Harley a ja si myslím, že obe tieto hračky sú neuveriteľne zábavné. Sú to skvelý spôsob, ako získať nejaké cvičenie. Moja mama sa to páči, pretože to môže jednoducho zapnúť a poďme si hrať sami.

A hádaj čo? Máte tiež šancu vyskúšať jeden! Dám jednej z hračiek listových hračiek a jednej z hračiek Frolicat Hračky. Zanechajte komentár k blogovému príspevku pre svoju šancu vyhrať. veľa štastia!

AKTUALIZÁCIA: Blahoželám Amberovi Howell a Anne, víťazom našej náhodnej kresby! Anna vyhrala FrolicAt Bot a Amber vyhral Frolicat Dart. Pošleme vám e -mail s nárokovaním vašej ceny. Vďaka!

mačacie hračky

Uncategorized

Prevencia petmeds® Heartworm s Iverhart Max

Add thising tharing ButtonsShare to FacebookfacebookShare na Twittertwittertwittershare to PinterestPinterestPareShare to Moreaddthismore2

S letnými teplotami, ako aj vlhkosťou prichádza podpora blchových a kliešťových populácií, ktoré môžu tiež zvýšiť nebezpečenstvo ochorenia srdcových červov vášho domáceho maznáčika. Vďaka tomu je vždy najlepšie zaujať proaktívny prístup, najmä ak sú ohrozené potenciálne smrteľné choroby, ako je choroba srdcového červov.

Choroba srdca je liečiteľná; Je však oveľa lepšie chrániť svojho domáceho maznáčika na rozdiel od liečby choroby, ako je choroba srdcového červov, ak by sa váš domáci miláčik skončil infikovaný. Liečba môže vyberať daň z respiračného systému vášho domáceho maznáčika, rovnako ako je mimoriadne nákladná vo vzťahu k nákladom mesačného prevencie srdcového červov.

Jednou z nákladovo efektívnejších možností predpisu HeartGard alebo Sentinel je Iverhart Max. Iverhart Max je vynikajúca preventívna interiérovej parazitov so širokým spektrom, ktorá zameriava nielen srdcové červy, hoci háčiky, škrkavky, ako aj tablovne. Výhodou extra bezpečnosti červov pochádza z komponentov Pyrantel a Praziquantel v tomto produkte.

Keď som klientom predpísal Iverhart Max, neexistovali žiadne obavy z tohto produktu, ako aj vedľajšie vplyvy sú zriedkavé, hlavne sa riešia okolo mierneho tráviaceho rozruchu, ako aj vo neobvyklejších záchvatoch situácií.

Bella hovorí o googlingu: Nízkonákladné spay/kastrovanie vašich domácich miláčikov

AddTis, zdieľanie ButtonsShare to FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare pre PinterestpinterestPinterestShare to Moreaddthismore7

Jednou z najsmutnejších skutočností na svete je to, že existuje viac domácich miláčikov, ako sú pre nich domy. Koncept spay/kastrova nie je nový, jednoducho nie je dôležité pre dostatok ľudí. Náklady by určite nemali byť prekážkou, pretože v našej krajine existuje toľko lacných a bezplatných programov. Stačí Google „Nízkonákladná kastík“ a uvidíte, čo tým myslím. Googil som „Nízko náklady Spay Neuter Los Angeles County“ a na prvej stránke bolo 10 zápasov. Niektoré sú založené na príjmoch a sú 100% zadarmo; Niektoré mestá poskytujú osvedčenia majiteľom domácich miláčikov kvalifikovaných príjmom. V Kalifornii v Kern County CA je voľným majiteľom psov, ktorí sú obyvateľmi mesta. Niektorí veterinárni lekári skutočne ponúkajú ceny, ktoré sú lepšie ako nízkonákladové programy; Musíte len nechať prsty robiť vytáčanie.

V marci tohto roku sa Nadácia Heigl spojila s klinikou Cal City Pet Clinic, aby ponúkala bezplatné služby spay a kastrovacie služby pre majiteľov psov, ktorí sú obyvateľmi California City (Kern County) CA a zarezervujú si vymenovanie prostredníctvom Heigl Foundation na čísle 323-798 -4101.

Projekt Spay Neuter v Los Angeles ponúka tri miesta kliniky v oblasti Los Angeles, ktoré poskytujú nízkonákladové služby kastrovania a vakcínových služieb pre psov a mačky. Na ich stránkach je číslo horúcej linky, ktoré sa majú zavolať na stanovenie schôdzok, a informatívne videá na túto tému. Majú zľavnené ceny pre rodiny, ktoré sa kvalifikujú na základe nízkych príjmov, preto ich zavolajte, aby zistili, čo musíte so sebou priniesť, aby ste sa kvalifikovali. Prijímajú tiež kupóny a poukážky, ktoré sú k dispozícii v meste Los Angeles.

Nadácia Angeldogs prevádzkuje veľké nákladné auto, ktoré je ich mobilnou klinikou spay a kastrovanou klinikou. Idú na rôzne miesta v okresoch Kern a Los Angeles. Na ich webových stránkach je kalendár s ich harmonogramom a telefónnym číslom na stanovenie schôdzok. Niektoré z miest v Los Angeles County ponúkajú aj kupóny a poukážky a Angeldogs vám povie, ako ich získať. Tu je obrázok ich nákladného vozidla:

Angeldogs ponúka, okrem lacných spay a kastrovania, mikročipovania a očkovania, musím stráviť pár minút návštevou v tímu Angeldog, keď boli minulú nedeľu v Pomdale:

Či už máte čistokrvného alebo zmiešaného plemena, nie je len dostatok domov pre všetky šteniatka a mačiatka, ktoré sa narodia každý rok. Viem, že kvôli mojej dobrovoľníckej práci s Pomeranian Rescue v južnej Kalifornii sú ľudia vždy prekvapení, keď sa dozvedeli, že dokonca aj čistokrvní Pomeranians môžu skončiť v útulku pre zvieratá. Je nesprávne dovoliť domácemu miláčikovi vyrábať nechcených potomkov, ktorí nakoniec skončia v útulkoch, a bohužiaľ, sú utratení kvôli preľudneniu domácich miláčikov. Neprispievajte k problému tak, že nechajte svojho domáceho maznáčika mať dokonca jeden vrh.

Hovoril som o troch zdrojoch lacných spay a kastrovania, ktoré sú pre mňa miestne; Rovnaké druhy zdrojov sú dostupné prakticky v každom meste v Spojených štátoch a internet ich uľahčuje nájdenie, ak viete, ako na Google! Môžu mať rôzne mená, ale začínajú googlingom „lacných spay kastrova“ a internet urobí zvyšok, aby našli zápasy, ktoré sú blízko vás.

Bella je hviezdou reklamy Petmeds TV!

15 konceptových plemien, ktoré sa používajú na prácu (s obrázkami)

Draftové kone sú zvyčajne veľké, svalnaté kone, ktoré vytvorili chovatelia pre prácu s príručkou. Návrh plemena koní je termín, ktorý znamená vytiahnuť alebo nakresliť vozík. To vám povie, aký je účel zvieraťa. Tieto kone sú silné, trpezlivé a bezstarostné. Ste tu, pretože si chcete kúpiť návrh koňa, ktorý sa pridá na svoju farmu.

Po vykonaní komplexného výskumu sme zostavili rozsiahly zoznam koní. Takže môžete robiť informované nákupy, ukážeme vám obrázky a poskytneme vám nejaké informácie o každom koňovi.

Návrh plemena koní pre prácu

1. American Cream Draft Horse

American Cream Draft, pracovný kôň, ktorý pochádza zo Spojených štátov, je zriedkavým nálezom. Výrazné šampanské zlato amerického smotanového konceptu je to, čo mu poskytuje názov.

Dopyt po plemene klesol, keď sa technológia v poľnohospodárstve zlepšila v 20. storočí. Dnes je jej populácia veľmi nízka.

Výška: 18-19,5 palca (6-6,5 stôp).

Hmotnosť: 1 500 – 2 200 libier

2. Ardennes

Ardreny možno vysledovať až do starovekého Ríma. Uvidíte, prečo plemeno prežilo všetky tie roky, keď sa pozrieme na jeho svalové telo. Je to rodák z krajín s hustými lesmi, zvlnenými kopcami, hrebeňmi a inými kopcovitými terénumi.

Spravidla ju používali ako vojenský kôň jeho majiteľmi, ale jeho sila z neho robí vynikajúcu farmu.

Výška: 18-19,5 palca (6-6,5 stôp).

Hmotnosť: 1 500 – 2 200 libier

3. Belgický návrh koňa

Belgický návrh je silné plemeno koní, ktoré vzniklo v Belgicku. Tento kôň zvyčajne uchovávajú jeho majitelia ako farmár. Môže tiež ťahať vozíky a pluh. Tento kôň je najznámejším konským koňom v Amerike a je úžasnou voľbou pre každého, kto hľadá flexibilného a silného koňa.

Výška: 16,5-19,5 palca (5,5-6,5 stôp).

Hmotnosť: 1 800 – 2 200 libier

4. Kone z Clydesdale

Kone Clydesdale sú veľké plemeno, zvyčajne stojace viac ako 6 stôp. Hriva, ktorá spadá nad kopyta, je znakom jeho veľkosti. Kôň Clydesdale sa časom zmenil a teraz je menší ako ich predkovia.

Tieto kone zvyčajne pochádzajú ich majiteľmi a mnohí ľudia ich uznávajú za to, že sú koní Budweiser.

Výška: 18-21 (6-7 stôp).

Hmotnosť: 1 900 – 2 700 libier

Pozri tiež: Belgický kôň Vs. Clydesdale – aký je rozdiel

5. Friesiánsky kôň

Holandsko je pôvodom Friesiánskeho koňa. Je agilná a elegantná a má hrivu, ktorá visí nad jej kopytami podobne ako Clydesdale. Bol to bežný kôň, ktorý nosil rytieri, ktorí nesú brnenie, a ľudia dnes používajú moderné friesiánske kone na jazdu, ako aj na poľnohospodársku prácu.

Výška: 18-21 (6-7 stôp).

Hmotnosť: 1 900 – 2 700 libier

6. Fjord kôň

Nórsky Fjord Draft Horse má zreteľný vzhľad. Je stredne veľký s dlhým klenutým krkom. Má silnú hrivu, ktorá je zvyčajne orezaná, aby zvýraznila krk.

Výška: 18-21 (6-7 stôp).

Hmotnosť: 1 900 – 2 700 libier

7. Haflinger Horse

Haflinger, kôň z Rakúska alebo severného Talianska, je Haflinger. Tento kôň je jedným z menších koní. Sú malé, ale majú veľa energie a môžu byť jazdené. Športujú nádherný gaštanový kabát.

Výška: 13,5-15 prsty (4,5-5 stôp).

Hmotnosť: 800 – 1 300 libier

8. Írsky návrh koňa

Írsky návrh je vynikajúci pracovník, ktorý je na nohách veľmi presvedčený. 12. storočie je čas, ktorý sa narodil. Tento kôň používajú hlavne jeho majitelia na showjumping.

Pretože írsky návrh je kŕmený hlavne pasením, je veľmi populárny u južných rančov, kde sú polia po celý rok.

Výška: 15-18 palcov (5-6 stôp).

Hmotnosť: 1 300 – 1 400 libier

9. Percheron Draft

Percheron, francúzsky koncept, je zvyčajne zafarbený sivou alebo čiernou. Môže však tiež zobraziť viac vzorov. Je to veľký kôň s malými očami a ušami.

Je to jeden z najpopulárnejších návrhov koní v Amerike s 75% jej celkovej populácie. Vo Francúzsku je stále veľmi populárny, kde sa Percheron používa na jedlo a prácu.

Výška: 15-18 palcov (5-6 stôp).

Hmotnosť: 1 600 – 2 300 libier

10. Shire Draft

Kone Shire sú veľké plemeno, ktoré je možné zafarbiť buď čierna, šedá alebo záliv. Tento kôň používali majitelia na ťahanie dodávkových vozidiel. Tieto kone sa teraz používajú na orbu a jazdu. Tieto kone sú, žiaľ, zriedkavé.

Výška: 16-19 palcov (5,3-6,3 stôp).

Hmotnosť: 1 800 – 2 500 libier

11. Suffolk Punch

Suffolk Punch Horse je anglický kôň gaštanovej farby. Je energický a dostatočne silný na to, aby vykonával početné úlohy na farme.

Aj keď to bolo na začiatku 20. storočia veľmi populárne, jeho počet neustále klesá a americké chovné hospodárske hospodárske zvieratá to označili za kritické.

Výška: 15-18 palcov (5-6 stôp).

Hmotnosť: 1 975 – 2 425 libier

Moderné časy majú menší dopyt po práci koní a sú menej bežné ako kedykoľvek predtým. Stále existuje veľa veľkolepých príkladov týchto majestátnych zvierat, takže sa pozrieme na 15 konceptov, o ktorých si myslíme, že sú najlepším alebo mnohými zaujímavými.

Slávne plemená práce a koncept

1. Shire Horse pre prácu

Shire je anglický koncept plemena koňa. Žrebce zvyčajne merajú 17,2 rúk (178 cm, 70,5 palca v Withers).

Má vynikajúcu ťahovú silu a pôvodne sa používa na cestnú dopravu a poľnohospodársku prácu.

Keď sa železnice stali oveľa bežnejšími, a najmä keď sa zaviedlo mechanizované poľnohospodárstvo, plemeno začalo klesať. Kôň Shire zaznamenal oživenie v 70. rokoch 20. storočia a je cennou súčasťou anglickej vidieckej a poľnohospodárskej kultúry.

Tradičné využitie koní Shire mali ťahať vozíky, ktoré poskytovali pivo z pivovarov. Táto prax už nie je bežná, ale niekoľko pivovarov vo Veľkej Británii ju stále používa a naďalej dodáva pivo pomocou koňa ťahaného vagóna.

Jedným z najväčších koní, aké kedy boli zaznamenané, je Shire Gelded menom Samson, ktorého meno bolo zmenené na mamutie po tom, čo dosiahol svoje legendárne obrovské výšky.

2. Suffolk Punch

Suffolk Punch, známy aj „Suffolk Horse“, je anglické plemeno. Bol chovaný v Suffolku. Je menšia a oveľa podsaditejšia ako plemená Shire, merajúc 16,2-17,2 palca (165-178 cm; 56-70in). Je gaštan vo farbe (tradične „Chesnut“).

Toto plemeno bolo pôvodne chované na poľnohospodársku prácu. Je to odolné a má úžasný temperament. Toto plemeno je tiež jednoduchšie starať sa o podobné kone a potrebuje menej krmiva.

Suffolk Punch, plemeno dranckého koňa zo 16. storočia, je dnes uznávané. V súčasnosti je veľmi zriedkavý a je klasifikovaný ako „kritický“ britskými vzácnymi plemenami Trust.

3. Clydesdale

Clydesdale je miesto, kde pochádza plemeno Clydesdale. Toto bol pôvodný názov toho, čo je teraz okresom Lanarkshire v Škótsku. Predpokladalo sa, že toto plemeno pochádza z flámskych žrebcov chovaných miestnymi kobýlkami, aby sa zlepšila ich postava. Krvná krv bola pridaná do plemena v 19. storočí.

Clydesdales môžu stáť 16-18 rúk (162-183 cm; 63,5-72in), ale sú vyššie a oveľa silnejšie ako ich predchodcovia. Clydesdales sú zvyčajne zafarbené brehom s perom okolo nôh. K dispozícii sú však ďalšie farby.

So zavedením mechanizovaného poľnohospodárstva utrpelo plemeno veľký pokles a bolo vystavené riziku vyhynutia. Teraz sú veľmi populárnym koňom alebo sprievodom vozovky a americký pivovar Anheuser-Busch používajú v public relations Anheuser-Busch.

4. Írsky návrh

Írsky návrh je produktom storočí chovu. To zahŕňalo kríženie írskej zábavy s angonormskými vojnovými koňmi, Pyrenejskými plemenami a Clydesdales s plnokrvníkmi, plnokrvníkmi, Connemara Ponies a Clydesdales.

Je flexibilný a dá sa použiť na mnohé účely.

Aby sa vytvoril rôzne športové kone, tento kôň je zvyčajne krížový pomocou plnokrvníkov a teplých krvov. Táto prax ohrozuje prežitie plemena, pretože mnohí chovatelia sa zameriavajú na šľachtenie športových koní, pričom ignorujú kobyly, ktoré dokážu produkovať čistokrvné kone, aby pokračovali v línii.

5. Holandský návrh

Holandský ponor je svalnatý, veľký a podsaditý kôň. Bola založená začiatkom 20. storočia po konci prvej svetovej vojny. Bolo to kedysi najobľúbenejšie holandské plemeno koní. Rovnako ako mnohé ďalšie plemená, ktoré po druhej svetovej vojne klesli.

Má pokojný temperament a je veľmi silný. Okolo nôh má ťažké perie.

6. Friesian

Friesian, ďalšie holandské plemeno, je jedným z oveľa pôvabnejších a ľahších koní. Aj keď sú zvyčajne čierne, existujú aj odrody zálivu a gaštanu. Môžu stáť medzi 14,2 až 17 rukami (147-173 cm; 58-68in), ale ich priemerná výška je 15,3 rúk (1160 cm)

Sú to flexibilné kone, ktoré sa dajú použiť v postroji aj v sedle. To platí najmä v drezúre. Navrhujú sa pre ťažkú ​​prácu, ako je poľnohospodárstvo, kvôli ich malému ráme.

7. Ardennes Horse

Kôň Ardennes je staré plemeno. Je to jedno z najstarších moderných plemien koní. Ako už názov napovedá, pochádza z oblasti Ardennes vo Francúzsku, Belgicku a Luxemburgu.

Tieto kone kedysi používali rímska armáda. Potomkovia pôvodnej zásoby sa používajú v celej histórii ako vojnové kone, aby vytiahli delostrelectvo aj ako držiaky.

Žrebce sú relatívne malé a podsadené, s výškou okolo 16 rúk (162 cm, 63,5 palca). Používajú sa v poľnohospodárstve, lesníctve a voľnom čase. Toto plemeno je zvyčajne chované pre jeho mäso.

8. Jutlandský kôň

Jutlandský kôň, ktorý sídli v Dánskom polostrove Jutland, je mnohými pravdepodobne potomkom plemena koní, ktoré používali lupiči Vikingu počas 9. storočia.

Modern Jutland bol vytvorený krížovými koňmi s ostatnými koňmi. Bolo to okolo, pretože koncom 19. storočia.

Aj keď sa tieto kone spočiatku používali na farmách, teraz sú oveľa bežnejšie v konských výstavách. Na dodanie piva okolo Kodane, pivovar Carlsberg stále využíva koni Jutland.

Jutlandské kone môžu byť dosť krátke a podsadené pri 15 až 16,1 palci (152-165 cm, 60-65in). Sú známi svojou pokojnou temperamentou a farbou gaštanu. Existujú iba aboUT 1000 Purebred Jutland Kone odišli.

9. Juhmecký kôň Coldblood

Juhmecké plemeno koňa Coldblood sa nachádza predovšetkým v Bavorsku v južnom Nemecku. Aj keď to úzko súvisí s Norikerovým koňom z Rakúska, tieto dve plemená sa dajú považovať za zreteľné.

Toto plemeno má zreteľnú charakteristiku: dokáže zobrazovať „vzory leopardých komplexov“ – je to jedno z mála plemien koní, ktorý to umožňuje.

10. Percheron Horse pre prácu

Percheron je jedným z najznámejších francúzskych plemien koní. Narodil sa vo francúzskom údolí Huisne, ktoré je známe aj ako Perche. Názov tohto koňa pochádza z regiónu.

Predkovia tohto plemena boli vojnovými koňmi. Arabská krv bola predstavená do krvnej línie začiatkom 19. storočia. Potom boli privedení žrebcov z Francúzska, aby rozšírili veľkosť plemena, čím sa z neho namiesto koňa trénera stal koncept.

Toto plemeno bolo v Amerike populárnou voľbou pred druhou svetovou vojnou. To predstavovalo 70% všetkých konceptov koní v USA. Zvýšené využívanie technológie v poľnohospodárstve a znížená potreba práce koní po vojne viedli k poklesu počtu týchto koní.

Percheróny vo Francúzsku merajú medzi 15,1 až 18,1 rukami (155-185 cm; 61-73in). Percheróny majú zvyčajne šedo-čiernu farbu a stále sa používajú ako pracovný kôň. Sú populárne v skákaní a súťažia v predstaveniach. Zvýšili sa tiež pre svoje mäso vo Francúzsku.

11. Brabantský kôň na prácu

Belgičan, spolu s Clydesdale, Shire a Percheron boli hlavnými plemenami návrhu koní v Európe na začiatku 20. storočia. Je to silné plemeno, ktoré vzniklo v belgickom regióne Brabant.

Meno tohto koňa je trochu zavádzajúce. Brabantské kone a belgické kone boli v minulosti jedným plemenom. Mená mohli byť zameniteľné.

Po skončení druhej svetovej vojny sa belgické kone v Amerike a Brabant koni Európa líšili. Američania boli vyšší a oveľa agilnejší, zatiaľ čo európske kone boli vybrané pre svoju silu a zásobnosť.

Dnes sa považujú za dve odlišné plemená. Belgický kôň je americký kôň, zatiaľ čo európsky kôň sa nazýva „Brabant“. Tieto dve plemená sú blízko mnohými spôsobmi a zdieľajú početné podobnosti.

Americké Belgičania zvyčajne stoja medzi 16,2 až 17 rukami (168-173 cm 66-68in) a sú ľahké gaštan zafarbené.

Stále sa používajú na svoju prácu, ale teraz sa používajú ako pohotovostné kone a ukazujú kone. Brabanty sa zvyčajne zvyšujú pre svoje mäso.

12. North Švédsky kôň

Severný švédsky kôň, malý, ale robustný kôň, ktorý je silný a odolný, bol pôvodne vyvinutý pre poľnohospodárske a lesnícke práce.

Sú známe svojou štedrosťou a dobrým charakterom.

Sú tiež vysoko cenené pre svoje zdravie, ktoré im umožňuje žiť dlhšie v ťažkej atmosfére severnej Európy.

Rovnako ako prakticky všetky koncepty kone sú pre modernú poľnohospodársku prácu menej potrebné severné švédske kone. Používajú sa na preteky voľného času a postrojov.

13. Fjord kôň

Fjord kôň, ďalšie škandinávske plemeno koní, je nórske plemeno pochádzajúce v západnej oblasti Nórska. Je to neuveriteľne užitočné plemeno kvôli jeho rýchlym nohám. Toto flexibilné zviera sa môže použiť na mnohé ďalšie účely vrátane ťahania, orby, jazdy a jazdy.

Aj keď je kôň Fjord iba 13,1-14,3 rúk (53-59in) a kroky približne 135-150 cm na výšku, jeho sila je vynikajúca napriek svojej malej postave. Kôň Fjord je jemný, priateľský kôň, ktorý je pripravený pracovať.

Kone Fjord sú väčšinou hnedé Dun, hoci štyri ďalšie farby boli oficiálne uznané. Kôň Fjord má prirodzene dlhú hrivu. Zvyčajne sa to však zníži, aby sa zmiernilo starostlivosť a zvýraznenie svaly krku.

Toto plemeno sa považuje za jedno z najstarších na svete a úzko súvisí s koňom Przewalského, stredoázijským rodákom, ktorý sa považuje za posledného divého koňa, ktorý prežije. Ďalším plemenom používaným Vikingsom bol kôň Fjord.

14. Ruský ťažký návrh

Ruský ťažký návrh, kôň s malú, ale vynikajúcu silu, bol v Rusku založený v druhej polovici 19. storočia.

To

[Sweepstakes] Vstúpte a vyhrajte úžasným výcvikovým výstrojom pre svojho psa!

Addthis zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestPinterestPinterestShare do Moreaddthismore

Sedieť! Zostaňte … a zadajte národný vlak 1-800 Petmeds Your Month Sweepstakes! Aký lepší čas na to, aby ste to vykopali v záreze v tréningu vášho psa, ako práve teraz, čo sa stane, že je Národným vlakom vášho psieho mesiaca? Či už máte nové šteniatko alebo plne pestovaného psa, budú milovať tento balík sladkých cien, a tak aj vy!

Národný vlak vášho psa Mesiac Sweepstakes Ceny

Tréning vášho psa sa s touto madrovou cenou nemôže uľahčiť! Balík ceny nielenže obsahuje psa Gone Smart, že aj Multifunkčný držiak na vodítko s hovädzím batožinovým priestorom, dostanete prílohu baterky, pripevnenie dvojitého vodítka a prílohu výcvikovej súpravy! Aj keď to znie ako hrsť, vodítko a prílohy vám umožňujú chodiť so psom a nosiť výcvikové pomôcky a pamlsky v jednej ruke!

Čo je skvelé školenie bez chutných pochúťok ako odmeny? Balík na cenu obsahuje aj balík pierov sušených psov, ktoré sú ideálne na výcvikové pochúťky! Tieto chutné súpravy sú vyrobené zo 100% prírodných prísad a každá odroda má iba jednu zložku. Okrem toho sú menej ako 10 kalórií na ošetrenie, čo znamená viac T-R-E-A-T-S!

Traja šťastní výhercovia budú vybraní náhodne pre každú cenu, takže nezabudnite zadať šancu vyhrať!

Ako vstúpiť do národného vlaku VLAST svojho psa Month Sweepstakes

Ak chcete vstúpiť, navštívte našu Národnú stránku so svojimi psmi Mesiac Sweepstakes a odošlite svoj vstup.

Pravidlá lotérie

Národný vlak Your Dog Month Sweepstakes prebieha od 12:01 východného času („ET“) 24. januára 2018 do 31. januára 2018 o 23:59 ET. Traja (3) víťazi budú vybraní náhodne. Kompletné pravidlá nájdete na našej stránke Národného vlaku Vlak Your Month Sweepstakes.

výcvik psovDogsgiveAways

Campylobacterióza u psov

AddsTis, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare to Pinterestpinterestpinterestshare do Moreaddthismore1

Campylobacterióza u psov je bakteriálna infekcia tráviaceho traktu veľa často ovplyvňujúcich šteniatka mladšie ako 6 mesiacov. V skutočnosti, až 50% zdravých psov môže priniesť tieto baktérie do ich tráviaceho traktu, ktorý ju vyliezol do výkalov, keď je pod imunitným alebo emocionálnym stresom. Campylobacter je veľa často prenášaných požitím kontaminovaných výkalov, potravín alebo vody, a často sa často vyskytuje v chovateľskej stanici alebo preťaženej situácii.

Medzi príznaky choroby patrí zvracanie, horúčka, napätie na pohyb čriev, okrem straty chuti do jedla. Definitívna diagnóza je možná iba špeciálnymi kultúrami stolice uskutočňované vo vonkajšom laboratóriu. Liečba Campylobacter zahŕňa buď liečbu IV alebo perorálnu tekutinu, okrem správnej antibiotickej liečby na liečbu bakteriálneho nadmerného rastu u postihnutých zvierat. Pri včasnej diagnostike, ako aj prognóze liečby je normálne vynikajúca.

Uncategorized

Ako často musia byť psy a mačky očkované?

Add, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestPinterestPinterestShare pre Moreaddthismore10

Každý deň po celej krajine, šteniatkach a mačiatka, ako aj dospelých psov sú masívne vakcinované viacnásobnými vírusovými a bakteriálnymi antigénmi s nádejou na zvýšenie ich zdravia a zastaviť potenciálne budúce infekčné ochorenie. Aj keď vakcinácia môže byť určite rozhodujúcou súčasťou podrobného preventívneho lekárskeho programu, táto technika „Jeden výstrel sa zmestí na všetky“, ktorá bola príliš ďaleko nevedeckám.

Podľa Kirkovej veterinárnej terapie, textu, ktorý sa vyučoval na mnohých veterinárnych školách, bola ročné očkovanie praxou, ktorá sa začala pred mnohými rokmi, ktorá nebola založená na dôkazoch alebo vede, ale na úrovni praxe, aby priniesla rodinné domáce zvieratá pre fyzické domáce zvieratá. skúšky. A zatiaľ čo v minulosti sme mali pocit, že zlepšenie vakcinácie by mohlo zlepšiť zdravie iba v posledných rokoch, existoval dôkazy o tom, že pri vakcinácii sa môže zapojiť do epidémie chronických chorôb u našich rodinných domácich miláčikov z chronických kožných alergií, hormonálnych porúch, tráviaceho trávenia Choroby traktu, poruchy správania, neurologické choroby, autoimunitné choroby, ako aj potenciálne určité rakoviny.

Z týchto dôvodov dôrazne žiadam, aby majitelia domácich miláčikov konkrétne požadovali a požadovali od svojich veterinárnych lekárov, či je konkrétny očkovanie absolútne potrebný vo svojich domácich miláčikoch, a/alebo či je možnosť merania titrov očkovania života Rodinné domáce zvieratá s viacerými vakcináciami.

Vakcinačné titre sú krvné testy, ktoré môžu u mnohých domácich miláčikov papierovať ochrannú imunitu, a teraz zistíme, že vírusová imunita voči mnohým jadrom vírusom, ako je Parvo a Distemper u psov, ako aj panleukopénia u mačiek, môže trvať mnoho rokov. Život domáceho maznáčika. Vakcinácia besnoty nesmie dostať oveľa častejšie, ako je potrebné, bežne každé tri roky pre mnohých dospelých rodinných domácich miláčikov v mnohých štátoch. Vakcinácia určite pomohla zastaviť veľa infekčných chorôb v našich domácich miláčikoch, avšak nadmerné používanie a zneužívanie očkovania sa stala pre našich rodinných domácich miláčikov dnes hlavným problémom, a to je problém, o ktorom sa domnievam, že majitelia domácich miláčikov musia byť plne vedomí toho Rozhodnutia týkajúce sa zdravia vášho domáceho maznáčika.

Príznaky rakoviny u domácich miláčikov

AddsTis, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare to PinterestpinterestPirestShare do Moreaddthismore2

Rakovina je jednou z najbežnejších geriatrických chorôb postihujúcich psov aj mačky. Rakovina môže zahŕňať akýkoľvek orgánový systém od kože po viac vnútra, vrátane lymfatických uzlín, tráviaceho traktu, pečene, sleziny, obličiek, pľúc a mozgu. Zatiaľ čo rakovina môže ovplyvniť domáce zvieratá v akomkoľvek veku, je pravdepodobnejšie, že sa rakovina vyskytuje u dospelých a starších domácich miláčikov.

Príznaky rakoviny sú dosť variabilné a často napodobňujú mnoho ďalších chronických chorôb. Medzi všeobecné príznaky choroby patrí letargia, strata chuti do jedla, chudnutie a zmeny v správaní. Môžu sa vyskytnúť ďalšie nešpecifické príznaky vrátane zvracania, hnačky, zmien v močení, rýchlejšie zložitejšie dýchanie a kašeľ. Vývoj náhleho rastu hrudiek pocitov na koži môže tiež signalizovať rakovinu.

Je dôležité, aby domáce zvieratá s ktorýmkoľvek z týchto klinických príznakov dôkladne vyhodnotili veterinárny lekár a že úplné diagnostické spracovanie vrátane krvi, moču a rádiologického testovania sa vykonáva tak, aby sa rakovina mohla odlíšiť od iných chorôb. Väčšina hrudiek alebo výrastkov môže byť často rutinne nasávaná priamo v kancelárii s ihlou, aby sa zistilo, či sú malígne, aby bolo možné zaviesť vhodnú liečbu.

Rakovina