Archive: March 31, 2023

MEWS, ako aj NIPS: Centrum osvojenia dobrých priateľov sa otvára v New Yorku

4. apríla 2017, dvere sa otvorili v úplne novom centre pre adopciu dobrých priateľov v New Yorku v New Yorku. Zatiaľ čo najlepší dobrí priatelia pracujú na záchrane rodinných domácich miláčikov v NYC už dlho s adopciami a veľkými udalosťami, otvorenie centra je novým začiatkom. Najmodernejšia oblasť víta návštevníkov, aby uspokojili adoptovateľné mačky, ako aj psy, a tiež ich zapája do cieľa najlepších priateľov ukončiť zabíjanie rodinných domácich miláčikov v útulkoch do roku 2025. Pre oveľa viac o novom adopcii Centrum, pozri BestFriends.org.

Ak ste tento týždeň vynechali akýkoľvek typ príbehov uvedených na Mindful Feline, tu je rekapitulácia: V nedeľu sme predstavili našu novú funkciu „Sunday Citutes“, v pondelok sme vám povedali, ako môže Loop Assisi pomáhať mačkám s artritídou , v utorok sme predstavili ďalšiu novú funkciu „Spýtajte sa mačacieho behavioistu k Mikel Delgado“, v stredu sme hosťujúci blogový blog Rita Atkins podelil o svoj príbeh o srdci, aké to je online s mačkou s výzvami na behaviorálny Rovnako ako v piatok sme preskúmali stravovanie a jazdu s mačkami. Rovnako ako nepamätáte si ísť do nášho prezradenia za darčekový certifikát vo výške 50 dolárov od oblečenia Animal Hearted!

Dnešné video obsahuje mačiatko, ktoré jej pomohlo navrhovať jej otca, a tiež dodržiava pár na túre, výlety na cestách a samozrejme, že bol prítomný na svadbe. Užite si to!

Prajem vám vynikajúci víkend!

Foto pomocou najlepších priateľov

Ingrid King

Rovnako sa vám páči:
Mews, ako aj NIPS: divoké mačky na hliadke potkanov v New Yorku

Mews, ako aj NIPS: Tales of Historické mačky v New Yorku

Mews, ako aj NIPS: Kaviareň prvej mačiek v New Yorku teraz otvorená

«Recenzia: Stravovanie a jazda s mačkami
Sleeppod Air, ako aj vyhodnotenie atómu SleePypod »

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Potrebné polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto webovej stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež predplatiť bez toho, aby ste sa vyjadrili.

Δ

Recenzia môjho šampióna mačiek

Gratulujem, Brenda! Vyhrali ste kópiu vyhodnotenia môjho mačacieho mačacie od spoločnosti Tanner Ringerud, ako aj Jack Shepherd!

Vyhľadajte e-mail od Ingrid*.

*Víťazi boli vybraní náhodnou kresbou. Výhercovia požiadavky na poskytnutie fyzickej adresy, na ktorú sa cena bude zasielaná do 72 hodín od prijatia e-mailu s upozornením. Ak tieto informácie nie sú prijaté, vyberie sa striedavý majster.

Ingrid King

Rovnako sa vám páči:
Louie’s Box Champion

Prostredníctvom šampióna ucha mačky

Šampión

«Víťaz darčekov pre čierne mačacie doplnky
Mali by ste očkovať svoju mačku pre dospelých pre Distemper? »

1 Komentár k hodnoteniu môjho víťaza mačiek

Sue Brandes hovorí:

11. januára 2014 o 9:35

Gratulujem Brende.

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Potrebné polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto webovej stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež predplatiť bez toho, aby ste sa vyjadrili.

Δ

Bezpečnostné výrobky od spoločnosti Chewy

udržiavanie bezpečnosti vášho šteniatka sú nevyhnutné po celý rok. Štítky ID a príprava môžu byť nevyhnutné pred sviatkovými slávnosťami pri nákupe, aby ste sledovali váš psí, ak sa niečo stane. Pozrite sa na niektoré z týchto produktov, ktoré sú štýlové a bezpečné.

Vyskúšajte Frisco Prispôsobené Americana Canine & Cat Bandana. Táto klasická červená, biela a modrá, ktorá prichádza v malom, strednom a veľkom, je dobrá a štýlová a vlastenecká. Prispôsobenie umožňuje až 13 znakov v piatich rôznych písmach. Ak má vaše šteniatko dlhšie meno, cítite sa úplne zadarmo, aby ste vložili prezývku a akékoľvek ďalšie skvelé pridanie! Aj keď sa váš psí trochu zašpiní, nebojte sa! Táto bandana je umývateľná a ľahko sa čistí!

Pre ďalšiu prispôsobenú položku máme značku ID Gotags, Bone. Tieto štítky, ktoré prichádzajú v čiernej, modrej, ružovej, fialovej a červenej farbe, sa dajú prispôsobiť až 4 riadky na každej strane. Z dôvodu bezpečnosti by ste mohli mať svoje zvieratá meno a svoju adresu na každej strane! Chaos vás nemusí vystrašiť, pretože s týmito značkami je materiál vyvinutý tak, aby sa postavil na všetky divoké dobrodružstvá, ktoré váš psík pokračuje. Bez ohľadu na to, aký druh psov máte, tieto štítky sa vyrábajú v dvoch veľkostiach, ktoré vyhovujú takmer všetkým plemenám.

Nakoniec máme vodotesný vodotesný hypoalergénny psí golier C4 Stripe Flag. Za 35 dolárov by ste mohli dať svojmu domácemu miláčikovi vlastenecký golier a zároveň znížiť svoje starosti s psom, ktorý sa tento sviatok stratí. Tento golier je vodotesný, odolný voči smradom, odolné voči škvrnám a vyrobený z poréznych materiálov. Ešte viac, tento golier je hypoalergénny, takže všetci domáci miláčikovia, vrátane tých, ktorí majú citlivú pokožku, môžu v tejto dohode naskočiť!

Aktualizované z príspevku z 1. júla 2021.

Recenzia, ako aj rozhovor s Rita Mae Brown

, bol som fanúšikom seriálu pani Murphy Secret od Rita Mae Brown (spolu s jej mačkovým záludným koláčom), v ktorej sa zúčastnila mačiek Murphy, ako dobre Jej kamaráti Tee Tucker The Corgi a Pewter, Rotund Grey Kitty, ktoré je citlivé na svoju váhu, vzhľadom na to, že prvá kniha v sérii vyšla v roku 1991. O 25 rokov neskôr je táto séria stále silná.

V TALL TACK, súčasná splátka, Mary Minor „Harry“ Haristeen, ako aj jej kamaráti zvierat, sa snažia opraviť vraždu, ktorá ich nakoniec pošle, aby v minulosti hľadala odpovede. V tejto knihe autori spojili dnešný príbeh vraždy opatrovateľa bývalému guvernérovi vo Virgínii s druhou príbehovou líniou odohranou v 18. storočí.

Zistil som, že historické časti príbehu je trochu ťažké sledovať, ale vo zvyšku knihy sa veľmi tešil. Dokonca aj s nejakým skimmingom s historickými sekciami bolo pre mňa zaujímavé vidieť, ako presne sa tieto dve príbehy spojili. Rita Mae Brown je často obviňovaná z toho, že je kázaná v novších splátkach série, ako aj ona určite nie je plachá na preplávanie svojich osobných názorov do knihy, avšak som zistila, že fascinujúca, a nie odvádzanie.

Mojou preferovanou časťou všetkých kníh v sérii je súhra medzi zvieratami. Zatiaľ čo obaja autori vynikajú pri vykresľovaní nesmierne sympatických zvierat, ako aj ľudských postáv, mám podozrenie, že živočíšne scény sú napísané skôr záludným koláčom ako Rita Mae – koniec koncov, kto by však mal mačku také pohľady na obmedzenia ľudskej mysle „

Vysoký chvost je ponúkaný z Amazonu, ako aj od predávania kníh kdekoľvek.

Rozhovor s Rita Mae Brown

Som nadšený, že som mal možnosť položiť Rita Mae Brownovú pár otázok.

Úplne prvá pani Murphy Secret vyšla v roku 1991 – to by urobilo záludný koláč 25 rokov. Predpokladám, že pôvodný záludný koláč už nie je s vami. Aké to bolo, že ste museli trénovať nový mačiek, aby ste prevzali rozhodujúcu úlohu spoluautora? Bol niekedy okamih, keď ste verili, že sériu ukončíte po tom, čo pôvodný záludný koláč zomrel?

Pôvodný záludný koláč žil na dvadsať. Pôvodný cín sa dostal na dvadsaťštyri. Výmena tréningu bola ľahká. Mačky sú inteligentné. Mám podozrenie, že ma trénovali. Všetky moje záchrany: Kone, mačky, psy, ako aj líšky online dlhé, prospešné životy.

Keď pôvodný záludný koláč zomrel, nestalo sa mi, aby som zastavil sériu. Rovnako veľa ľudí sa teší z postáv plus, a to svojím malým spôsobom, dúfam, že pôjdu ľudí, aby šli do útulkov alebo darovali.

Povedzte nám o svojich ostatných mačkách. Bol jedným dizajnom pre cín?

Cock som bol tučný ako príliv. Márne Cinter II nie je nikdy štíhly, ale tiež vykazuje vysokú sebaúctu.

Páči sa vám, že ste vonku, a zatiaľ ste mimoriadne plodný spisovateľ. Ako presne sa dáte napísať dovnútra?

Vstúpiť vo vnútri závisí od sezóny. Ráno sa skladám v zime, pretože je chladno tu na extrémne nohách pohoria Blue Ridge.

Leto je to naopak. Práca sa vyskytuje v úžasnom rannom, príďte dovnútra popoludní. Keďže teraz mám klimatizáciu – ale roky ju presadzujem – je to príjemné, ako aj na stránkach sa nepotím. Žiadny beh atrament!

Ako pre vás vyzerá normálny deň?

Na farme nie je žiadny normálny deň. Jeden sa pokúša zvýšiť za úsvitu, môžem však podvádzať a čakať až do úplného východu slnka. Potom je to všetko, čo treba urobiť. Ideálne teraz požadujeme zníženie sena – fantastický rok pre seno. Neprestane však pršať. Nechcete, aby to šlo na semeno. Ak to vyschne ešte trochu, budeme skutočne pracovať od slnka až do západu slnka. Páči sa mi to.

Ako dlho plánujete udržať sériu pani Murphyovej?

Pokiaľ si to ľudia želajú skontrolovať.

Ak by ste mohli mať večeru s niekým, žijúcim alebo mŕtvym, s kým by ste si vybrali?

Aristophanes, komiksový dramatik z 5. storočia BC, ako aj môj otec Ralph Clifford Brown. Život: Condoleezza Rice, Liz Smith, Iris Love – všetky ženy fantastického dychu mysle, ako aj veľkorysého ducha. Zoznam by mohol pokračovať: Gloria Steinem, Sondra Radvanovsky. Niekoľko z týchto žien, ktoré poznám, iné, ja sa mi však neposkytli ostatným svojim príslušným krajinám.

Práve teraz je na Zemi veľa zaujímavých ľudí, že vám nemôže ujsť.

Alebo čo tak zostaviť týchto ľudí mínus? Donna Shalala, bývalá sekretárka zdravotníctva, vzdelávanie a blahobyt s prezidentom Jahnae H. Barnettom z University of William Woods University, akademického vizionára. Vrhnite prezidenta nádhernej Briar College. To je skupina, ktorá si zaslúži televíziu Prime Time – nie únavný moment.

Nakoniec by sme mohli obnoviť matku. Nechajte ju vziať do centra pozornosti. Zapnite si bezpečnostné pásy.

Zverejnenie FTC: Dostal som kópiu tejto knihy od vydavateľa. Získanie bezplatnej kópie neovplyvnilo moju rnull

Uncategorized

Predbežná rezervácia

od Kathy Hosler
18. augusta 2015

Stylisti domácich miláčikov po celom svete tvrdo pracujú na budovaní svojej kariéry – jedného domáceho maznáčika naraz. Pri starostlivosti o domáce zvieratá je potrebné zarobiť veľa peňazí, ale sú to vaši opakovaní zákazníci, ktorí neustále platia vaše účty, vložia jedlo na stôl a pomáhajú vám mať spoľahlivý a predvídateľný príjem.

Ak sa snažíte vylepšiť svoj spodný riadok, môže sa stať, že nepotrebujete oveľa viac zákazníkov; Potrebujete len vidieť klientov, ktorých už máte oveľa častejšie. Domáce zvieratá, ktoré sú upravené iba niekoľkokrát do roka (alebo tých, ktoré sú upravené „raz ročne – či už to potrebujú alebo nie“) často trvajú oveľa dlhšie, aby sa ženích stali a sú nesmierne ťažšie na vás a vaše vybavenie. Títo domáci miláčikovia zriedka prinášajú primerané zisky vo vzťahu k množstvu úsilia, ktoré je potrebné na ich upravenie. Ako môžete presvedčiť týchto majiteľov, aby priviedli svojich domácich miláčikov oveľa častejšie?

V ideálnom prípade musí každý domáci miláčik, ktorý vyriešite, ísť domov s už naplánovaným ďalším stretnutím. Rezervovanie vašich klientov môže byť jednou z najväčších techník budovania služieb vo vašom arzenáli. Ak v súčasnosti nerezervujete svojich klientov – teraz je čas začať. Presvedčenie vašich existujúcich klientov, aby prišli oveľa častejšie, bude prínosom pre domáceho maznáčika aj majiteľa a do vrecka bude mať oveľa viac ziskov. Existuje veľa spôsobov, ako povzbudiť svojich klientov, aby získali svojich domácich miláčikov v pravidelnom rozvrhu starostlivosti.

Napríklad … pani Smithová prichádza na vyzdvihnutie svojej malej Suzie potom, čo bola upravená. Predtým, ako odíde, máte príležitosť ponúknuť si prepracovanie Suzie. Povedz niečo ako: „Nemiluješ to, keď je Suzie čerstvo upravená a sladká vôňa a skutočne objatie? Prečo jej naplánujeme ďalšie stretnutie s starostlivosťou? Bola tu pred ôsmimi týždňami a vy ste povedali, že posledných pár týždňov vyzerala „drsne“. Urobme z nej schôdzku na šesť týždňov odteraz. Týmto spôsobom nás nebudete musieť volať, aby ste sa dohodli, a Suzie nebude musieť čakať, kým nebudeme mať otvorenie. V skutočnosti by to bolo pre Suzie ešte lepšie a oveľa pohodlnejšie, ak by sme jej naplánovali stretnutie každých päť až šesť týždňov po zvyšok roka. “

Môžete byť šokovaní, ako vnímaví rodičia domácich miláčikov pri plánovaní rozvoja. Pomáha im zjednodušiť ich rušný život. Nebudú si pamätať, že zavoláte váš salón, aby naplánovali schôdzku, a domáce zviera sa dostane do konzistentného rozvrhu – čo pomáha zabezpečiť, aby vždy vyzerali čo najlepšie. A keď vaši klienti umiestnia svojich domácich miláčikov na pravidelný rozvrh, mohlo by pre nich byť menej údržby.

Klienti sa často rezervujú, ak majú stimul. Niektoré obchody ponúkajú zľavu svojim klientom, ktorí majú stálych stretnutí každé 2 až 4 týždne. Iní majú pocit, že svoju prácu nikdy nesmiete zľavovať. Namiesto toho, ak chcete urobiť pre svojich vopred rezervovaných klientov niečo špeciálne, ponúknite im bezplatnú kúpeľnú službu alebo liečbu alebo ich inovujte na skutočne luxusné luky alebo Bandanna.

Ďalším spôsobom, ako predstaviť predbežnú rezerváciu svojim klientom, je umiestniť príťažlivé znamenie pri pokladni. Musíte začať rezervovať sviatočné stretnutia v septembri alebo ešte skôr. Nechajte svoje znamenie povedať niečo také: „Je čas! Je čas rezervovať si všetky dovolenkové stretnutia vášho domáceho maznáčika. Počas prázdnin sme vždy neuveriteľne zaneprázdnení. Nečakajte! Rezervujte si svoje miesto teraz! “

Táto technika sa ukázala ako veľmi úspešná pre veľa stylistov a je to výhra/výhra pre vás aj vašich klientov. Pomáha vám vyplniť vaše schôdzky a nastaviť váš rozvrh spôsobom, ktorý vám najlepšie vyhovuje.

Existuje veľa spôsobov, ako zahrnúť rezerváciu rozvoja stretnutí. Niektorí stylisti dávajú každému klientovi faktúru pri pokladni a na ňu dali dátum a čas ďalšieho vymenovania domáceho maznáčika. Iní rozdávajú karty pre domáce zvieratá. Karty na správu hovoria majiteľom, ako sa domáce zviera urobilo počas svojho starostlivosti o starostlivosť, a má priestor na chrbte, aby umiestnil dátum a čas ďalšieho vymenovania domáceho maznáčika. Napriek tomu iní dávajú svojim klientom karty na vymenovanie. Niektoré karty na schôdzku majú na nich dokonca nálepku, ktorú je možné umiestniť do kalendára klienta, čo im dáva dve pripomienky ďalšieho vymenovania.

Je nevyhnutné nadviazať zdvorilostný kontakt s vašimi klientmi pred ich ďalším vymenovaním. Niektorí grooméri posielajú poštou pripomienkové karty. Väčšina rád uskutočňuje telefonický hovor, alebo posielajte text alebo e -mail deň pred plánovaným vymenovaním. Poskytnutie skvelých služieb zákazníkom tým, že pripomína zdvorilostné pripomienky a tiež následné hovory po starostlivosti, pôjde dlhú cestu k vytvoreniu úžasného pracovného vzťahu s vašimi klientmi.

Pokúste sa použiť niektoré z týchto techník, aby ste povzbudili svojich klientov, aby si vopred rezervovali svoje ďalšie stretnutie. Možno len zistíte, že už máte všetkých klientov, ktorých vaše služby potrebujú.

Celkom

12

Akcie

12

0

0

0

0

Reklama

Mačky The Key West Mysteriies od Lucy Burdette

Hosťujúci príspevok od Lucy Burdette
Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy*

Po napísaní ôsmich splátok seriálu Key West Food Critic záhad (ôsma, smrť v ponuke bola včera vonku) som vyvinula toľko postáv, že je takmer ťažké ich sledovať. „Och, počkaj,“ poviem si, „čo sakra je Lorenzo alebo slečna Gloria alebo dôstojník Steve Torrence, keď sa to všetko deje?“ Jedna vec, ktorú nikdy nezabudnem zahrnúť, sú mačky. V mojom skutočnom živote som prosil o svoju prvú mačku na svoje trinásty narodeniny a odvtedy som nebol. Takže by sa moja séria bez nich necítila dobre.

Evinrude, hlavná postava Hayley Snow’s Grey Striped Tiger Cat, sa vydala na výlet z New Jersey do Key West, keď sa na začiatku série presťahovala na ostrov. Teraz je najlepšou mačkou v susedstve hausbót, kde žijú. Je vodcom balíka pre Hayleyho spolubývajúcu mačku, malého čierneho chlapca menom Sparky. Na hausbóne vedľa dvere susedná dáma adoptuje staršie zvieratá, ktoré by nikto iný nemyslel na to, že sa dostane.

Breh
V novej knihe, smrť v ponuke, mačka menom Barkley robí prvý vzhľad portrétu. Je skutočným maskotom v Harry S. Truman Little Biely dom, kde sa koná veľká časť akcie v knihe. Je pomenovaný po Alben Barkley, ktorý pôsobil ako viceprezident Harryho Trumana v rokoch 1949 až 1953. Barkley mačka je trochu skittish, takže som sa nedostal dosť blízko na to, aby som vysvetlil, že je čoskoro slávny, ale takto vyzerá . veľmi pekný!

Key West je super priateľský k domácim miláčikom. Nájdete tu misky pre psov pred mnohými barmi a psy ležiace vo vonkajších priestoroch so svojimi majiteľmi. A ak obyvatelia majú podozrenie, že mačka, ktorá sa objaví v ich susedstve, je túlavou, objavia sa magicky misky. Najväčšie hviezdy ostrova sú však vždy mačky, ktoré bývajú v bránach domu Hemingway. Rovnako ako moja hlavná postava, Hayley Snow, aj môj krvný tlak klesá o niekoľko bodov, keď vstúpi do tehlovej steny a prechádza medzi množstvom polydactylových mačiek.

Možno to znie trochu hokey, ale prvá vec, ktorú robím, keď dostanem kópie autorov, je jazda na bicykli do domu Hemingway a požiadajte niekoľko svojich mačiek v rezidencii, aby sa pózovali s novým obalom. Zatiaľ som nebol odmietnutý!

Overteath v ponuke

Kritik potravín Hayley Snow je nadšený, že pracuje na trojdňovej medzinárodnej konferencii v Harry S. Truman Little White House. Ale veci sa dostanú na zlý štart, keď zmizne Hemingwayova Nobelova zlatá medaila Nobelovej ceny (ktorá patrí na Kubu a je vystavená iba na tento víkend). A zhoršujú sa iba vtedy, keď je telo objavené v skladoch. Hayley musí naštartovať akciu skôr, ako vrah pridá do svojho menu ďalšiu obeť.

O Lucy Burdette

Klinická psychológka Lucy Burdette (aka Roberta Isleib) publikovala 16 záhad, vrátane najnovších v sérii Key West Food Critic, Death On The Menu (Lane Books, august 2018.) Jej knihy a príbehy boli pre Agatha, Antony, Antony, Antony , a ceny Macavity Awards. Je členkou tajomných spisovateľov Ameriky a bývalá prezidentka sestier v zločine. Ona bloguje na JungleredWriters.com a zdieľa svoju lásku k jedlu s kulinárskymi spisovateľmi na Mysteryloverskitchen.com. Žije v Madison CT a Key West Fl. Prečítajte si viac na. Lucy nájdete aj na Facebooku a Instagrame.

Prichádzajúci piatok: V ponuke vyhrajte autogramovanú kópiu smrti!

*Vedomá mačka je účastníkom programu Amazon Services LLC Associates, pridruženého reklamného programu, ktorý je určený na poskytnutie prostriedkov na získanie poplatkov prepojením na stránky Amazon.com a pridruženými stránkami. To znamená, že ak sa rozhodnete kúpiť prostredníctvom niektorého z našich odkazov, dostaneme malú províziu. Šírime iba slovo o produktoch a službách, ktoré sme používali, alebo by sme sa používali sami. Túto knihu som dostal od vydavateľa. Prijatie bezplatnej kópie neovplyvnilo moju recenziu.

Ingrid King

Obsah
Overteath v ponuke
O Lucy Burdette
Prichádzajúci piatok: V ponuke vyhrajte autogramovanú kópiu smrti!

Mohlo by sa vám páčiť:
Nová mačka na bloku v sérii záhadnej série Key West Food Critic v Lucy Burdette

Recenzia: Vražda s Ganache od Lucy Burdette

Recenzia: Smrť so všetkými Trimmings od Lucy Burdette

«Algonquin skladací strom
Každá mačka potrebuje purrfect mačku »

4 komentáre k mačkám záhad Key West od Lucy Burdette

Kathy M hovorí:

10. augusta 2018 o 16:25

Rád by som videl, ako sa Misty vyskytuje. Táto mačka veľa vytrvala. Jej mama bola divoký, ktorý bol zabitý, a vzali sme ju dovnútra napriek tomu, že na nej niečo nebolo v poriadku. Nemala žiadnu membránu a jej pečeň bola tlačená do jej srdca. Keď sme ju dostatočne silno dostali, veterinár z nej urobil umelú membránu a premiestnil pečeň späť do správnej polohy.null

Čierne mačacie doplnky Giveaway Champion

Gratulujeme, Jen! Ste šampiónom nášho darčekového darčeka čiernej mačacieho príslušenstva!

Vyhľadajte e-mail od Ingrid*.

*Víťazi boli vybraní náhodnou kresbou. Výhercovia Požiadavka ponúknuť fyzickú adresu, na ktorú sa cena bude zasielaná do 72 hodín od prijatia e-mailu s upozornením. Ak tieto informácie nie sú prijaté, vyberie sa striedavý majster.

Ingrid King

«Recenzia: Oveľa viac strašidelnej mačacie od Sara Goldenthal
Recenzia môjho mačacieho šampióna »

3 komentáre k výhercovi darčekov pre čierne mačacie doplnky

HH, ako aj mladí chlapci, hovorí:

10. januára 2014 o 13:15

Gratulujem Jen … To sú také roztomilé.

Majte fantastický víkend.

objatia, bugsy, ako aj kĺby

Odpovedať

Kjelle Bus aka Charlie Rascal hovorí:

10. januára 2014 o 12:12

Konkurenty pre Jen!

Odpovedať

Sue Brandes hovorí:

10. januára 2014 o 9:01

V rozpore s Jen.

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Potrebné polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež predplatiť bez toho, aby ste sa vyjadrili.

Δ

Uncategorized

Dog Howling: 5 jednoduchých spôsobov, ako dosiahnuť, aby váš domáci pes vytie

domáceho maznáči

Naposledy aktualizované 25. februára 2019 spoločnosťou Puppy Leaks 12 komentárov

X

Domáce zvieratá

0 sekúnd 34 sekúnd

Živý
00:00
00:34
00:34

Rozumiete presne, ako prinútiť svojho psa psa? Robia konkrétne zvuky, ktoré aktivujú zastonanie vášho psa? Pre mňa je to také základné, ako sa stonám sám – to vždy prinúti môjho psa pre domáceho maznáčika. Rovnako má rutinu zastonania v spánku – to je však príbeh pre jeden príspevok.

Ale robiť všetky psy vytie nie je také ľahké. Zdá sa, že niektoré sú oveľa jednoduchšie ako iné. Pre tých psov budete pravdepodobne vyžadovať, aby ste vyskúšali niekoľko rôznych zvukov, až kým nezistíte, ktoré z nich sa chystá na domáceho maznáčika. Tu je 5 nápadov, ako presne prinútiť vášho psa vytie. (Plus 7 videí na konci vytvorené na to, aby ste dostali vytie vášho domáceho maznáčika)

Prečo psovia?

Tak prečo aj psy? Zastonanie je typické návyky u psov, ako aj jeden z prírodných inštinktov, ktoré zostali od svojich predkov vlkov. Stonanie u psov je druh komunikácie rovnako ako štekanie a kňučanie. Psy vyliajú, aby sa dostali do kontaktu s ostatnými, získali pozornosť, signalizované tiesne, ako aj odhalili svoju prítomnosť. Najtypickejšími dôvodmi pre psov, ktorí vytiahnu, sú:

Aby ste sa dostali do kontaktu s ostatnými

Upútať pozornosť

V akcii na vysoké výšky výšky výšky

Zvuk výstrahy pre ostatných

Rovnako ako štekanie, ako aj kňučanie, aj zastonanie je pre psov len ďalším druhom komunikácie. Môže naznačovať, že sa snažia nájsť nejakú ďalšiu pozornosť, alebo môže naznačovať, že sú na vysokej výstrahe. Je to jedna z mnohých metód, v ktorých vzájomne interagujú. Niekedy môže váš domáci pes zastonať zranenie alebo chorobu.

Niektorí psi vyžiari oveľa viac ako iné. Existujú špecifické plemená psov, ktoré sú oveľa náchylnejšie na zastonanie ako iné. Huskies, nemeckí pastieri a veľa honbrov, majú tendenciu vytie oveľa viac ako ostatní.

Zdá sa, že veľké množstvo psov vytie do vysokých pitch harmoniky, sanitky, psov v diaľke alebo ich majitelia spievajú. Niektorí psi, ako napríklad Huskies, sa chápu ako oveľa hlasnejšie ako iné, takže dostať svojho Huskyho na Howl môže byť oveľa jednoduchšie, ako prinútiť Chihuahua, aby začal vytie.

Viac vokálnych plemien – ako aj Huskies, ako aj veľa houndov – sú oveľa náchylnejšie na zastonanie všeobecne, a preto by bolo pravdepodobné, že by kvílili k hudbe, ako povedzme, Bichon Frize. – Prečo psi spievajú spolu s hudbou?

Chcete dostať svojho domáceho maznáčika vytie? Vyskúšajte tieto 4 metódy.

5 spôsobov, ako prinútiť vášho domáceho maznáčika na vytie

Ak chcete, aby váš domáci psík vytie, prvým krokom bude zistiť, na aké zvuky reagujú. Niektorí psi vytie do zvukov s vysokým výškou, ako sú alarmy, ako aj sirény. Hluk jedného ďalšieho psa, ktorý stoná vo videu, je často oveľa viac ako dostatočný na to, aby sa dali ísť. Pre môjho domáceho psa musím len začať pískať, aby som ju dostal do vytie.

Tu je 5 metód, ktoré môžete prinútiť svojho domáceho psa vytie:

Spievajte/vytie sami

Zahrajte si hudobný nástroj, ako je harmonika

Zahrajte si sirénu alebo zvuky alarmu

Píšťalka pre svojho psa

Zahrajte si videá stonania psov (pozri príklady nižšie)

Po zistení, ktorú techniku dostane váš domácich miláčikov zastonanie, môžete si návyky ďalej propagovať. Poskytnite mu liečbu, keď mu vytie a povedzte mu, že je to skvelý chlapec, rovnako ako s akýmkoľvek typom tréningu techniky.

S dostatočnou metódou a povzbudením budete môcť prinútiť svojho domáceho maznáčika, aby vytie na velenie, rovnako ako ho môžete prinútiť sedieť alebo ľahnúť si.

Dostať svojho domáceho maznáčika, aby prestal vytie

Teraz, ak váš domáci pes vytie rovnako, rovnako ako by ste chceli, aby zastavil prvý krok, objaví sa, čo spustí stonanie na začiatku.

Ak váš domáci pes zastoná váš záujem, keď ste doma, objavíte, aby ste začali ignorovať návyky a odmeniť ho, keď je ticho. Bežne trávime tiež veľa času zameraním na korekciu zlého správania, ktoré si nepamätáme, že chválime dobro. Keď neustále chválite svojho domáceho psa za to, že niečo robil (v tejto situácii je ticho), pochopia, že robia ideálnu vec, ako aj s primeraným povzbudením, bude oveľa pravdepodobnejšie, že budú pokračovať v tomto správaní.

Ak váš maznáčik zastoná, keď je sám, môže to byť od separačného stresu a úzkosti alebo osamelého. Rýchlo sa aj váš domáci pes, rovnako ako aj pri odchode z domu úzkostne? Ak áno, môže to byť separačná úzkosť.

Ak máte podozrenie, že váš maznáčik zastoná, pretože je s ním osamelý vyskúšaný. Vytvorte pre neho nejaké základné nudné bustery, poskytnite mu oveľa väčšiu mentálnu stimuláciu a poskytnite mu veľa hier, ktoré by mohli hrať vo vnútri.

Dog Howling: 7 videí, aby sa váš domáci pes vytie

Ak chcete ukázať svojmu domácim psom, aby ste vyvinuli, skontrolujte dodržiavanie videí. Tu je 7 videí, ktoré sú zaručené, že váš domáci psík vytie.

Reakcia psov na „zárukunull

Uncategorized

Meditujte so svojou meditáciou Pet

, ktorá sa zvyčajne považuje za duchovnú prax, výskumná štúdia však ukazuje, že existuje aj nespočetné množstvo zdravotných a wellness výhod. Mnoho fyzických chorôb je vyvolané stresom, ako aj meditácia ponúka úľavu napätia upokojením mysle a tela. Rutinná metóda meditácie je jednou z najlepších vecí, ktoré môžete urobiť pre svoju myseľ aj telo.

Bežne počujem ľudí, ktorí tvrdia: „Nemôžem meditovať. Nemôžem vypnúť svoje myšlienky. “

Nemusíte. Výhodné účinky môže mať len záväzok sedieť ticho pre pätnásť, desať, dokonca päť minút denne. Nesúďte sa – ak zistíte, že nemôžete pokojne svoju myseľ pokojne, skúste to, ako len uznať svoje myšlienky, a potom ich opatrne pustite.

Vaše zvieratá vám môžu pomôcť meditovať. Ak nemôžete odstrániť svoju myseľ, skúste sa sústrediť na mačku v lone alebo na spiaci psím po boku. Zamerajte sa na to, ako ukážete svojmu domácemu miláčikovi. Aj keď to nemusí byť to, čo si niektorí puristi myslia o meditácii, môžem vás ubezpečiť, že zmení vašu špecifikáciu mysle na pokoj, ako aj relaxáciu.

Amber medituje.

Ingrid King

«Cítiš sa pripojený?
Spomaľ ”

4 komentáre k meditácii so svojím miláčikom

James Uba hovorí:

15. júna 2022 o 2:14

Kedykoľvek meditujem, moje psy, ako aj mačky ležia vedľa mňa, ako aj na jeseň toho, čo vyzerá ako tranz.

Odpovedať

Ingrid hovorí:

23. marca 2009 o 11:43

Renee, páči sa mi termín „Fuzz Therapy“!

Sooty, ďakujem, vážim si to.

Zdá sa, že shoshanna, mačky sa zdajú byť k nám priťahované oveľa viac, ako sú typické, keď sme v nezvratného stavu, však? Rovnako ako purring je iba bonusom.

Odpovedať

Shoshanna hovorí:

23. marca 2009 o 8:56

Ingrid, vďaka, vynikajúce návrhy! Niekedy, ak je váš cieľ rovnako významný alebo štruktúrovaný, napríklad, “mám týchto 15 minút na meditáciu, potom musím ísť zaplatiť účet za telefón; Oveľa lepšia práca … “To sa nestane. Páči sa mi relaxovať, odstráňte hlavu a nechajme, čo mi svet prúdi. Výsledky/výhody nie sú vždy zrejmé, samozrejme sa však môžu prejaviť neskôr. Podľa mojej skúsenosti to, čo sa bežne prejavuje, je niekto, kto strčí vlhký, ružový nos do ucha, fúzy, ako aj všetky, ako aj začína purrovať….

Odpovedať

Renee hovorí:

17. marca 2009 o 21:52

Súhlasím s tebou. Je také upokojujúce len sedieť, keď sa mačiatka usadili, ako aj trochu odstrániť hlavu. Snažím sa začať s niekoľkými hlbokými, zhlbokami dychmi a potom nechať upokojiť prevzatie. Toto je niekoľko najlepších časov. Páči sa mi „fuzz terapia“.

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Potrebné polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež predplatiť bez toho, aby ste sa vyjadrili.

Δ

Raiseri šteniatka sa zhromažďujú pri výcviku zvierat Octa Service

Toto publikovanie môže obsahovať pridružené odkazy. Môžeme zarobiť peniaze alebo výrobky z podnikania diskutovaného v tomto príspevku.
Posledné dva roky sme organizovali naše vedúce psov v oblasti Orange Region Guide Psovia z Ameriky, ako aj jeden z našich obľúbených orgánov organizuje Orange Region Transport Authority (OCTA).
Tréning Octa Service Animal Training sa koná, keď sa v prvej prvej októbrovej sobote v sobotu a poskytuje servisným zvieratám šancu vyraziť na okta autobus a ísť zadarmo do parku Knott’s Berry Farm Style Fark! Tréning sa koná od 8:00 do poludnia v parku Fullerton a Ride.
Octa Service Training
Hina jazdí na okta autobus v Deň výcviku zvierat. Zvyšujeme sa, ako aj školiacich sprievodcov psí šteniatka už viac ako 6 rokov. Súčasťou našej úlohy ako Sprievodca Raisers Puppy Rainers je zabezpečiť, aby boli naše šteniatka dobre socializované so všetkými rôznymi typmi ľudí, miest, ako aj s vecami. Keď naši psi absolventov Canine College početné začne rutinne využívať verejnú dopravu.

Veľa z nás neverí veľa o verejnej doprave, najmä ľuďom, ako som ja, žijúci v južnej Kalifornii, ako aj v riadení automobilov a nákladných automobilov z miesta na miesto. Mnohí ľudia so zdravotným postihnutím nemajú špičkovú jazdu svojich vlastných automobilov a nákladných automobilov, ako aj by mali používať autobusy, vlaky, ako aj električky na obchádzanie.
Sprievodcovia psi pri výcvikovom mieste v tréningu autobusu Busocta sú pre našich psov vynikajúcou možnosťou získať skúsenosti, vychádzajúce, ako aj jazdiť v autobuse. Nielen to, ale aj Octa a Knott’s Berry Farm Team každý rok, aby nám tiež poskytli úplne voľné prihrávky na Knott’s Berry Farm, aby sme zažili pamiatky, zvuky, ako aj vône štýlového parku.
Je to pozoruhodný zážitok pre vyraďcov šteniat, ako aj pre šteniatka v tréningu, ako aj v prípade, že ste chrapľovač šteniat, ako aj online v oblasti južnej Kalifornie, mimoriadne odporúčam, aby ste sa v budúcom roku zúčastnili výcviku zvierat Octa Service.
Šteniatka na Knottovej farme Berry pred návrhy Trainsome pri práci s vašim šteniatkom v autobuse
Pred dňom tréningu sme dostali niekoľko návrhov na poslednú chvíľu z nášho oddelenia šteniatka, ako sme vám chceli ukázať v situácii, ktorú ste niekedy museli vziať do autobusu.

Pri jazde na autobuse si šteniatka vyžaduje, aby sedeli pred vami, ako aj vaše prsty na nohách, mali by byť zastrčené okolo prstov šteniat, aby ich chránili pred tým, ako ich šliapali. Toto bude pre nich najtypickejšie prostredie vo formálnom tréningu, ako aj pri jazde so svojou slepou osobou.
Pre dlhšie jazdy môžu šteniatka položiť, pokiaľ z nich žiadna časť nevytrhá zo sedadla.

V podstate sa chcete ubezpečiť a chrániť svoje šteniatko pred tým, ako sa dostalo. Uvedomte si, že ste si vedomí svojich šteniat, ako aj chvostom, pretože v niektorých prípadoch majú tendenciu visieť a môžu potenciálne prejsť netušiacim človekom.
Skvelé úlohy Raisers! Šteniatka sú držané pod sedadlom s odstránením cesty, aby ľudia chodili dolu.

Pri výcviku autobusu Octa sa zhromažďuje veľa rôznych skupín zvierat
Jednou z mojich preferovaných častí v Deň výcviku Octa je vidieť, ako sa všetky rôzne skupiny zvierat servisu zhromažďujú, aby pracovali na výcviku svojich šteniat. Niekoľko skupín, ktoré nemáme na pamäti, boli vodiacimi psami Ameriky, psí spoločníci pre nezávislosť, vodiacimi psami púšte, tímov podpory psov, vedúcich psov pre slepých, Delta Society, ako aj niekoľko ďalších, ktoré nemôžeme Nezabudnite na vrcholy našej hlavy.
Programu The Víkend nebol bez trochu neplechu. Videli sme, že toto šteniatko naskočilo na sedadle cestovateľov. Určité nie pri jazde na autobuse. Predpokladám, že chcel skontrolovať skóre futbalu na vysokej škole.
Dostať sa do trochu nešťastia šteňa. Naše šteniatka nie sú ideálne, preto sa bundy „v tréningu“ stanú „v tréningu“

Ďakujem Orange Region Transport Authority (OCTA), ako aj Knott’s Berry Farm za to, že nám ponúkli tento fantastický deň tréningu. Je to zásadný zážitok pre nás všetkých vyraďovačov šteniat.
Uvidíme sa budúci rok!
Zúčastnili ste sa na tréningu zvierat Octa Service? Zobrali ste si psov pri verejnej doprave? Povedzte nám o svojich skúsenostiach v sekcii komentárov nižšie.
Najlepšie tipy pre naše šteniatka
Najlepšie šteniatko, ktoré sa nám páčia: hračka šteniatka Calmeroos W/ Heartbeat, ako aj teplé balíčky – ideálne pre nové šteniatka. Pomáha jednoduchosti stres a úzkosť v ich novom dome.
Najlepšie psie žuvanie, ktoré sa nám páčia: Bones & Chews Bully Sticks – všetky naše šteniatka sa radi uhryznú, škriaba, ako aj žuvanie. Radi využívame tyranské palice akonull