Archive: April 28, 2022

Uncategorized

Aww, zvieratá môžu byť takým trhajúcim sa žiarením

Zvieratá s nejakým označením správania len preto, že sú roztomilé. Páči sa mi, ako tiger tlačí druhého tigra do vody. Normálne správanie mačiek. „

V našom dome sa mačky milujú, aby zaútočili na nášho 70-librového domáceho psa, takže nemôže vstúpiť do určitých miestností, pokiaľ ho „nezachránime“. Moja šedá tabby mačka môže byť tiež skutočným kreténom, ktorý úmyselne klepal na poháre vody len preto, že môže.

Aké sú nezbedné veci, ktoré robia vaši rodinní domáci miláčikovia? Sú také zlé ako zvieratá v tomto videu?

Uncategorized

Mal by som dostať domáce zdravie a wellness poistenie pre môjho psa?

Poznámka: Toto je hosť z Jon Dunkerly na Dogflu.ca.ca.

Zdravie pre domácnosť a wellness poistné krytie sa môžu zdať triviálne pre väčšinu domácich psov, ako aj majitelia mačacích majiteľov, avšak, keď sa k nej dostane, že mesačný pokles kontajnera môže byť ziskom aspekt, keď sa týka typu lekárskej starostlivosti Vaša rodina domáce zvieratá sa dostanú, keď požiadajú.

Po tom, čo som mal psov pre väčšinu môjho života, som stratil stopu o počte, keď som sedel vo veternej čakacej miestnosti, prekračoval prsty, rovnako ako modlite sa k svojmu vlastnému Bohu, že môj milý pes pes prežije jeho najavo na chorobu. V rovnakom čase som sa čudoval, či budem môcť zaplatiť za astronomické náklady, určite sa dostanem v dôsledku liečby.

Len prechádzky do čakajúceho priestoru OVP má nabité, rovnako ako keď pridáte, že na náklady spojené s možným lekárskym postupom, liekmi, ako aj možnosť nasledovania návštev, môžete pobozkať ten skvelý víkend dovolenka von z freaken okna . Sakra, môžete pobozkať akýkoľvek druh druhu high-end okno. Psy sa chorí ako my, avšak na rozdiel od nás nie sú zodpovední za zaplatenie vlastných účtov. My sme!

Takže to, čo presne je PET poistenie?

Je to eso v diere, že každý si želá, aby to však tak málo majiteľov domácich zvierat! Podobne k inému rozvoju poistenia, ako je napríklad pre vaše vozidlo alebo domov, domáce zdravotné a wellness poistné krytie je trochu bezpečnostná deka, ak budete. Výmenou za mesačnú prémiu, ktorú odrody v závislosti od typu ochrany, ktorú chcete, získate lekársku ochranu pre rôzne lekárske procedúry. Existuje veľa rôznych požiadaviek na poistenie PET poistenca, s – YUP ste uhádli to – oveľa nákladnejšie plány pokrývajúce oveľa nákladnejšie lekárske postupy, ako aj poskytovateľnejšie plány, ktoré nepokrývajú tie oveľa nákladnejšie postupy. SOCK, K dispozícii sú aj plány pre seniorov.

Pred nákupom PET poistného krytia pre svojho psa, budete absolútne chcieť urobiť vašu výskumnú štúdiu do rôznych podnikov, ktoré ponúkajú plány, snáď s vaším veterinárom, aby ste sa uistili, že si vyberiete najvhodnejší plán pre vlastné okolnosti, takže nebudete musieť domov úver vášho domu po ceste zaplatiť, že veterinár.

Napríklad, ak vlastníte retriever labrador, ako som robil (pozri pekné Lars na obrázku!), Je tu dosť veľká možnosť, že dlhý čas, alebo ešte jeden, že sakra pet pes bude jesť niečo, čo by nemalo, čo viedlo k Mad pomlčka pre veterinára pre skvelé OL ‘bruško pump! Áno, máš ma, to došlo k mne predtým, ako aj následné brušné čerpadlo výdavkov mi úžasné $ 800, keď všetko bolo vykonané, rovnako ako poprášený!

Mnohí majitelia domácich zvierat cítia, že nemôžu platiť za mesačné poistné poistenie pre domáce zvieratá, avšak keď rozbijete svoje mesačné náklady oveľa častejšie, než si rozpoznáte presne, ako ste zle. Zastavte sa na jednu sekundu, rovnako ako verte o niečom, čokoľvek, čo si kúpite na rutinnom základe, že rozumiete sakramentsky dobre platíte, že platíte aj veľa peňazí. Osobne som s najväčšou pravdepodobnosťou zaplatil za veľa rokov rokov ochrany poistného poistenia v priebehu rokov v predraženej káve, avšak keď sa vám páči veci, rovnako ako ja, neposkytujete druhú vernosť, koľko peňazí, ktoré ste strácali na to.

Nabudúce ste v kancelárii VET, pozrite sa na pult top alebo koncový stôl, ako budete určite objavovať brožúry, ktoré načrtávajú na poistné plány poistencov používané rôznymi spoločnosťami. Opýtajte sa veľkého obavy, aby ste sa uistili, že ste si dobre vedomí toho, čo prihlasujete, rovnako ako nepamätajte si, že si nepamätajte, aby ste si skontrolovali jemnú tlač. Majte na pamäti, aby ste sa opýtali na veľké množstvo otázok, ako veľa požiadavky, pretože keď sa vzťahuje na poistenie pre domáce zvieratá, nie je úžasná otázka!

A čo ty? Máte poistenie pre domáce zvieratá?

Získajte newsletter Mutt v priečinku Doručená pošta:

Uncategorized

Mighty Paw Treat Houch Review and Giveaway

Poznámka: Tento príspevok sponzoruje spoločnosť Mighty Paw, spoločnosť, ktorá navrhuje produkty, ktoré uľahčujú chodenie vášho psa. Použite kód: MP20mutt pre 20% zľavu na všetko v obchode Amazon!

Čo je to Mighty Paw Treat Petouch?

Mighty Paw Treat Petch je vrecko na šnúrku, ktorá dokáže držať pochúťky, hračku, vrecká na hovno, kľúče, telefón alebo iné veci, keď ste so svojím psom.

Vrecko sa dodáva s reflexným pásom, takže ho môžete nosiť okolo pásu a udržať si ruky voľné. Vrecko má na prednej a zadnej strane dve samostatné vrecká, okrem oblasti ošetrenia – ktoré drží 2 šálky pochúťok.

(Dostal som tiež samostatný držiak vrecka s mocnou labkou a mocné vodítko s 6-noha s čalúnenou rukoväťou.)

Mighty Paw Treat Houch Review

Moje myšlienky na Mighty Paw Treat Petouch:

S Baxterom nerobíme veľa liečby, ale považoval som za liečebné puzdro, ktoré nám pomôže pracovať na jeho stiahnutí.

Keď sme testovali toto puzdro na ošetrenie, mali sme veľký úspech jednu rannú prechádzku, keď ho rozptyľovali šušťanie v stromoch – „Možno je to mýval!“

Zavolal som ho ku mne, hneď prišiel a bol som schopný ho rýchlo odmeniť báječným zážitkom. Normálne by sa táto situácia zmenila na vojnu s vodítkom.

Aj keď ho nepoužívam na dobroty, vrecko bolo také cenné pre všetky ostatné veci, ktoré nosím so sebou na túre. Nikdy necestujem svetlo. Minimálne mám telefón, kľúče a hovno vrecká. Mighty Paw Treat Petouch mi dal miesto na uloženie všetkého bez toho, aby som preťažil vrecká.

Vrecko na ošetrenie môže byť cenné pre prácu na tréningu, keď ste vonku, alebo povzbudzujete svojho psa, aby zostal blízko pri vodítku.

Aké sú náklady na vrecko na ošetrenie Mighty Paw?

Mighty Paw Treat Pames je 17,95 dolárov prostredníctvom svojho obchodu Amazon.

Použite kód: MP20mutt pre 20% zľavu na všetky produkty Mighty Paw.

Objednať tu
Čo je jedinečné na vrecku Mighty Paw Treat?

Nemám veľa skúseností s vreckami na liečbu, ale zdá sa, že Mighty Paw venuje pozornosť malým detailom, ktoré môžu život uľahčiť.

Vrecko aj pás majú ďalšie slučky, kde môžete priviazať na kľúče, držiak vrecka na hovno alebo iné predmety. Predné vrecko má „zásuvku“ na pretiahnutie vreciek na hovno.

Celkovo sa zdá, že taška a pás sú spoľahlivé a odolného materiálu. Je opísaný ako odolný voči poveternostným vplyvom, hoci sme to nekonali na test, a na opasku je reflexné šitie.

Výhody Mighty Paw Treat Petouch:

Mať doby

Nie príliš veľký, nie príliš malý – dosť na to, aby držal všetko, čo potrebujete na prechádzku so svojím psom, ale nie príliš objemný, že je ťažký alebo sa mu dostane do cesty

Extra vrecká obsahujú dôležité položky, ako sú klávesy alebo váš telefón, a oddeľte ich od dobrotov

Umývateľný (aj keď som použil ziplo vo vnútri vrecka na držanie pochúťok)

Robustné materiály a dobre vyrobené

Udržuje vaše ruky voľné na chôdzu, beh alebo držitie vodítka

Zápory:

Vrchná časť šnúrky nebude udržiavať liečby čerstvé. Takže by ste to mali vyprázdniť po prechádzkach (alebo použiť zips, ako som to urobil).

Pásový pás je nastaviteľný od 26-42 “, takže ak ste nad alebo pod týmto meraním, možno budete potrebovať alternatívu.

Kvôli všetkým ďalším slučkám a háčikom na pásovom páse trvalo trochu času, kým sa prispôsobenie stalo. Takže by som navrhol, že je to jedna osoba, jeden vrecko na opasok (pokiaľ ste vy a váš kolegovia Walker máte rovnakú veľkosť – môj manžel a ja nie).

Kúpil by som si Mighty Paw Treat Petouch?

Áno. Kúpil by som si Mighty Paw Treat Petouch. S množstvom turistiky, ktoré robíme, vždy hľadám niečo, čo by držalo „Baxterove„ veci “. Toto vrecko to robí ľahko.

Odporučil by som si Mighty Paw Treat Petouch pre ostatných?

Áno. Mighty Paw Treat Pames je dobrá voľba, ak vykonávate veľa liečby. Je to rozumná veľkosť a ľahko sa prenáša. Aj keď ho nepoužívate na dobroty, je cenné držať nejaké malé predmety, keď ste so svojím psom.

Giveaway – Win a free Mighty Paw treat pouch (5 winners)

Mighty Paw is giving away a treat pouch to five lucky readers. (Must have a U.S. mailing address to win.)

To enter, all you have to do is leave a comment below to let us know how a treat pouch would make your life easier.

Lindsay will choose five winners at random on Friday Sept. 16.

How would the Mighty Paw treat pouch make your life easier?

Let us know in the comments!

Julia Thomson is a regular contributor to That Mutt.

Uncategorized

Psy mazlí sa s mačkami (10 fotografií)

Psov sa mazlí s mačkami

Šťastná sobota, všetci!

Keďže je to v skutočnosti sobota, naznačuje to, že je čas na ďalšie psy, ktoré sa mazlí s mačkami Post. Ďakujem vám všetkým, ktorí doteraz poslali fotografie! Ak ste na svojich fotografiách ešte neposlali, cítite sa bezplatný, aby ste im pošleli e -mail na adresu lindsay@thatmutt.com.

Keby ste si museli vybrať, ktorá fotografia je najroztomilejšia, ktorú by ste si vybrali?

1

2

3 – Kaya (pes) a Gina – sledujte ich pri mojich dvoch pitties

4

5

6

7

8

9

10

Pošlite svoje fotografie psov maznania s mačkami na lindsay@thatmutt.com.

Uncategorized

Aká je najkrajšia hra, ktorú hráš so svojím psom?

Emily z môjho vápna mala túto otázku, aká je najkrajšia hra, ktorú hráte so svojím psom?

Nemám veľa hier, ktoré hrám s Ace, ale rád by som s ním chodil a robil si z neho srandu. Jedna vec, ktorú robím, je hodiť prikrývku na celé jeho telo, roztočte ho okolo a zistiť, ako rýchlo sa môže dostať von (nie rýchly). Tiež rád hľadá veci, ktoré skrývam a bežím tam a späť medzi Joshom, keď beháme opačným smerom. Často hrám skryť a hľadám s esom, ale vždy som ten, kto sa skrýva. Pozná tiež „Get Scout“, čo naznačuje, že nájde moju mačku.

A čo ty? Aké hry hráš so svojím psom? Ace a ja sme mohli použiť nejaké nové nápady na hry.

Uncategorized

30-dňová výzva: Ukážte svojmu domácemu psovi päť nových príkazov (úvod)

Dnes je 1. júla a začiatok mojej novej 30-dňovej výzvy. Beriem myšlienky ostatných a plánujem učiť svojich päť nových trikov za 30 dní. Pozná všetky základy, plus niekoľko zábavných, ako napríklad Speak a High-Pive, a oveľa prospešnejšie príkazy, ako sú drop, skok a vyliezť.

Päť príkazov, ktoré tento mesiac ukážem, sú Bang (Play Dead), Bucket (vložte svoju hračku do vedra), choďte dlho (spustite niekoľko metrov, aby ste dostali dlhú prihrávku), plaziť sa a prevráťte.

Bang and rollt the Of opis seba. Pre plazenie, dúfam, že sa ACE donútim plaziť sa po miestnosti na bruchu. Bucket and Go Long sa použije, pretože moja mutt je taká guľová matica, že by som mohol tiež zahrnúť niektoré triky do hrania. Nemyslel som si, že niektoré z nich ukážem eso, pretože som nikdy nepoznal žiadneho jednotlivca, ktorý by učil svojho domáceho psa, aby „šiel dlho“.

Každopádne budem platiť pokrok Ace a ako ukážem každý trik. Nebudem im všetky ukázať naraz, alebo bude príliš zmätený. Často už prechádza a vykonáva polovicu vecí, ktoré vie, dúfajúc, že ​​je ideálny, keď ho požiadam, aby niečo urobil. To je znamenie, že sa učí príliš rýchlo. Ukážem jeden alebo dva nové triky naraz a odtiaľ idem.

Chcete sa zúčastniť tejto výzvy? Aké päť vecí ukážete svojmu domácemu psovi tento mesiac?

Kliknutím sem zobrazíte moje ďalšie 30-dňové výzvy.