Archive: January 30, 2023

Uncategorized

Psa Pals sa spolu adoptuje

Naposledy aktualizované 6. januára 2015 pomocou únikov šteňa zanechajte komentár
Joanie a Chachi – najlepší kamaráti z domácich miláčikov sú spolu adoptovaní

X

Joanie a Chachi

10. júla dôstojníci kontroly zvierat vyzdvihli dvoch túlavých psov, ktoré sa našli putujúcimi po uliciach Savannah v Gruzínsku.

Títo dvaja vyzerali ako najviac nepárny pár, 65 -librová biela pitbull mix a 8 libier Chihuahua mix. Pitbull nosil Chihuahuu, ktorý mal zlú infekciu očí.

Psy boli predtým identifikované; Pitbull, ktorý sa teraz nazval Joanie, bola považovaná za starostlivosť o Chahi Chihuahua, ako je to najlepšie.

Videli ju, že ho nosí celé týždne, občas ho postavia, aby si olizoval a vyčistil jeho oko.

“Keď sme sa dostali na scénu a pozreli sme sa na to trochu bližšie, zistili sme, že to bolo dosť významné zranenie a že Chachi bola dosť bolesti,” uviedla úradníčka pre kontrolu zvierat Christina Sutherin. “Nemohol vidieť z ľavej strany a aby za to kompenzoval, Joanie pocítila potrebu vyzdvihnúť ho a nosiť ho kamkoľvek pocítila potrebu ísť.”

Psy museli byť krátko oddelené, keď boli prístupné a liečené kontrolou zvierat.

Bohužiaľ Chachiho oko bolo tak vážne zranené, že ho veterinár musel odstrániť.

22. júla sa opäť zišli dvaja najlepší kamaráti a personál útulku a miestne policajné oddelenie sa rozhodli nájsť ich nový domov spolu.

O necelý týždeň neskôr sa oznámilo, že pre oboch sa našli dom, kamaráti z domácich miláčikov sa budú adoptovať spolu.

Títo dvaja urobili národné titulky začiatkom tohto týždňa, keď sa ich príbeh stal vírusovým.

Po vyčistení ich očkovania sa presťahujú do svojho nového navždy domov na Floride.

Joanie a Chachi

Uncategorized

Späť na základy: Hodnota skvelej starostlivosti o pleť

od Michelle Knowles
21. februára 2017
Na trhu vyšlo veľa nových výrobkov, ako aj početné ošetrenia, masky, metódy a techniky boli ponúkané ako nové „kúpele“. Konzumujú sa príslušné obrusy plemena; Aké nožnice používame, čo hrebene, kefy, widgety, ako aj spreje; Pleťové vody, ako aj luky, ktoré sa používajú ako dokončovacie dotyky našich majstrovských diel.

Existuje také množstvo detailov, ktoré prechádzajú do dokončenia ideálneho ženícha, ktorý je často, dobrá a základná starostlivosť o pleť sa prehliada. Zachovanie zdravia a wellness pokožky využitím vhodných metód čistenia, zvýšením obehu, odvíjaním nervov, ako aj stimuláciou kožných žliaz, je potrebná na výrobu rovnováhy, ktorú pokožka potrebuje na správne metabolizáciu.

Základy starostlivosti o pleť

Ak je pokožka zdravá, budú mať vlasy nožnice. Ak pokožka nie je zdravá, srsť trpí rovnako, ako by sa malo liečiť množstvom „pleťov a lektvarov“, aby sa zabezpečila lesk, zvládnuteľnosť a lesk, ako aj pokožka, ako aj pokožka, ako aj svrbenie, ako aj svrbenie, ako aj svrbenie Nepríjemné. Vďaka pokročilej inovácii našej doby existujú lokálna kozmetika, ako aj výrobky, ktoré dokážu riešiť takmer každé podráždenie pokožky a ponúknuť úľavu. Základná starostlivosť o pleť sa dá rozdeliť do niekoľkých rôznych sekcií. Pozrime sa na každý. Niektoré nie sú neinformované, že rutina starostlivosti o pleť pre seba je takmer rovnaká ako keď ju aplikujeme na domáce zvieratá našich klientov; Vyšetrenie, detoxikácia, čistenie, kondicionovanie a dokončenie.
Reklama

1) Preskúmanie

Prvým krokom je vždy analyzovať súkromného domáceho maznáčika, aby zistil, či sa na povrchu pokožky niečo neobvyklo. Táto skúška zistí, aké druhy výrobkov sa používajú, ako aj v prípade potrebnej masky. Mnohokrát nám vyšetrenie len umožňuje pochopiť, že pokožka sa darí dobre, pretože môžeme premiestniť do fázy čistenia. Niekedy však objavujeme veci ako kôry (chrasty), mierka (lupiny) alebo iné nešpecifické vyrážky alebo červené škvrny. Čokoľvek, o čom sa zistilo, že je pochybné, by mal vždy vidieť veterinárny lekár pre príslušnú diagnostiku.

2) detoxikácia

Maska je všeobecným pojmom pre zmes, ktorá funguje lokálne na pokožke, aby zmäkla chrumkavú pokožku, ako aj na čerpanie toxínov. Usmernenie palca pri výbere základne pre masku je, ak existujú kôry (chrasty) alebo nie. Ak sú prítomné kôry, je potrebná maska ​​so zmäkčovacím činidlom, ako je kolagén, olejová prísada alebo dokonca malá časť kondicionéra, pretože nemôžeme vyriešiť problém s pokožkou, kým ju nedokážeme dosiahnuť lokálnymi čistiacimi prostriedkami.

Ak pokožka nemá kôry, potom si môžeme vybrať masku s ťahajúcim činidlom, ako je hlina, aby vytiahla alebo eliminovala toxíny, ako aj znečisťujúce látky, baktérie alebo huby, ktoré môžu trápiť pokožku. Skvelý návrh na to, aby ste mali na pamäti, je to, že ľahšia farba je hlina, tým mäkšia sa vytiahne. Čím tmavšia je hlina, tým ťažšie je kreslenie. Ak zistíme, že je potrebná maska ​​alebo detoxikačný krok, potom požadujeme, aby sme určili, aký typ masky by sa mal použiť. Základom masky môže byť kolagén na zmäkčenie alebo ílu, aby vytiahol toxíny. Oba typy sa dajú využiť spolu v rôznych množstvách v závislosti od potrieb pokožky.

Oleje, ktoré sú výhodné pre proces skrytia, sú olej Ginkgo na zníženie zápalu, ženšen na stimuláciu vaskulárneho obehu, avokádový olej na výživu, ako aj uzdravenie, ako aj olej EMU na výživu vyčerpanej pokožky medzi mnohými ďalšími výhodami, ktoré prináša. Kvapalný minerálny doplnok sa tiež môže použiť v maske na zvýšenie imunitného systému a nahradiť rozhodujúce minerály, ktoré pokožka chýba. Na trhu sú tiež komerčne pripravené masky, ako aj záležitosť ich vyskúšať, až kým neobjavíte ten, ktorý pre vaše okolnosti neurobí najlepšiu úlohu.

3) čistiace prostriedky

Existuje obrovské množstvo možností, keď sa týka čistiacich prostriedkov pre domáce zvieratá. Každý domáci miláčik by sa mal zaobchádzať ako s súkromným, pretože každá pokožka môže mať rôzne potreby. Ak nie sú prítomné žiadne problémy, jemný čistiaci prostriedok, ktorý nenapadne lipidovú vrstvu, je vždy skvelou voľbou. Ak sa nájdu problémy, predchádzajúca diagnóza veterinára je k dispozícii. Ak pochopíte, čo je problém (seborrhea, infekcia, huby alebo parazity), môžete rýchlo vybrať čistiaci prostriedok s konkrétnymi vlastnosťami na riešenie týchto konkrétnych problémov.

4) Kondicionéry

Jedným z najdôležitejších prvkov procesu starostlivosti o pokožku je výmena olejov, ktoré boli vyplavené kúpaním. Zvieratá, o ktoré sa staráme, sú k dispozícii v spektre minerálov a potrieb ropy. Čím kratší je kabát (alebo dokonca bezsrstý), čo je najviac oleja na zachovanie vhodnej bariéry proti nebezpečenstvám atmosféry, ako aj na pomoc pri zachovaní telesnej teploty. Dvojité potiahnuté psy, ako sú huky, Chows, zlaté retrievery ako mynull

Uncategorized

Hviezda Insta a Animal Planet Dr. Evan Antin poctená na Global Pet Expo 2019 Purina Recepcia

, nemôžete mu nechať ujsť. Najviac nasledujúci veterinár na Instagrame a teraz hviezda jeho vlastnej show „Evan Goes Wild“, Dr. Evan Antin bol ocenený na každoročnej recepcii Global Pet Expo 2019 Purina po tom, čo bol menovaný za príjemcu prestížneho, každoročného, ​​výročného „Excellence v roku 2019 v žurnalistike a vynikajúce príspevky do Pet Industry Award “.

Antin je najsledovanejším veterinárnym lekárom Instagramu s viac ako 1 miliónmi sledovateľov. Antin sa stal vírusovým po tom, čo bol v roku 2014 a opäť v roku 2017 v čísle „Sexest Man Alive“ v časopise People Magazine. A ďalšie a cestovanie do krajín po celom svete zachraňujú životy zvierat. Jeho najnovší podnik je „Evan Goes Wild“ na @animalPlanet 21:00. Východný a Tichý oceán.

Recepcia Purina® Media Recepcia na Global PET Expo sa koná v spojení s Global PET Expo, najväčším výročným obchodným výstavám PET na svete v Kongresovom centre Orange County v Orlande Fla. Kupujúci na hromadnom trhu, médiá a ďalší kvalifikovaní jednotlivci z priemyslu domácich miláčikov.

Editor a vydavateľ Goodnewsforpets a vydavateľ Lea-Ann Gerdinder s Dr. Evanom Antinom

Antin vyštudoval veterinárnu školu v štáte Colorado a momentálne pracuje vo veterinárnej nemocnici Conejo Valley v južnej Kalifornii. Popri svojej láske k mačkám a psom leží Dr. Antin’s Passions v exotickom liečební zvierat, zatiaľ čo vzdeláva ľudí o dobrých životných podmienkach zvierat a pomáha diagnostikovať a liečiť zvieratá v odľahlých oblastiach, kde nie sú k dispozícii veterinárni lekári.

“DR. Odhodlanie Evana Antina na domáce zvieratá a používanie svojej platformy na pomoc zvieratám v núdzi je to, čo z neho robí vynikajúceho jednotlivca pre túto cenu, “uviedol výkonný viceprezident APPA a COO Andy Darmohraj. „Zapojí sa s verejnosťou prostredníctvom tradičných a sociálnych médií a vzdeláva ich o starostlivosti o zvieratá a aktívne propaguje zodpovedné vlastníctvo domácich miláčikov.“ Dodal: „Sme nadšení, že máme Dr. Antina ako nášho roka 2019.“

Každoročná excelentnosť spoločnosti Global PET Expo v žurnalistike a vynikajúce príspevky k cene Pet Industry Award uznáva jednotlivcov v médiách, ktorí majú právomoc ovplyvniť milióny ľudí a využívať ju na pozitívnu podporu radosti a výhod vlastníctva PET. Či už prostredníctvom tlačových, vysielacích alebo internetových médií, tieto významné pocty produkujú príbehy, ktoré zdôrazňujú zodpovedné vlastníctvo domácich miláčikov, a všetky vzrušujúce služby, produkty a aktivity, vďaka ktorým je čas trávením s našimi miláčikmi ešte príjemnejším.

Ak chcete získať viac noviniek z Global Pet Expo, zaregistrujte sa pre náš bulletin, sledujte nás na našom účte Instagramu @GoodNewsforPets na Twitteri @GoodNewsforPets.

Uncategorized

Drinkwell Pagoda Feline Fountain Champion

Gratulujeme, Caren Gittleman! Ste majstrom fontány mačiek s keramickou nápojovou pagodou z mýtreecats.com!

Vyhľadajte e-mail od Ingrid*.

*Víťazi boli vybraní náhodnou kresbou. Výhercovia požiadavky na poskytnutie fyzickej adresy, na ktorú sa cena bude zasielaná do 72 hodín od prijatia e-mailu s upozornením. Ak tieto informácie nie sú prijaté, vyberie sa striedavý majster.

Ingrid King

Rovnako sa vám páči:
Giveaway: Drinkwell All-Ceramic Pagoda Feline Fountain z mýthreecats.com

Recenzia: Petsafe® Drinkwell® Pagoda Pet Fountain

Drinkwell Lotus Pet Fountain Champion

«5 mačiek
Jackson Galaxy a Petmate predstavia novú radu hračiek s mačkami na svetovom Pet Expo »

3 Komentáre k víťazovi fontány Feline Drinkwell Pagoda

Ostrovné mačky hovorí:

16. marca 2014 o 19:08

Gratulujem Caren, ako aj Cody! Máme túto fontánu, rovnako ako sa nám to páči!

Odpovedať

podniknúť právne kroky proti Brandesovi hovorí:

16. marca 2014 o 13:02

Gratulujem Caren.

Odpovedať

Connie hovorí:

15. marca 2014 o 23:45

Gratulujem Caren !!

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Potrebné polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto webovej stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež predplatiť bez toho, aby ste sa vyjadrili.

Δ

Uncategorized

Šteniatko v tréningovej televízii – EP14 – Vlaky, električky, autobusy a šteniatka

Tento príspevok môže obsahovať pridružené odkazy. Od spoločností uvedených v tomto príspevku môžeme zarobiť peniaze alebo výrobky.
Je dôležité, aby sme si vzali naše šteniatka vodiacich psov pri výcviku a o ich vystavení rôznym ľuďom, ako aj rôznym situáciám. Dublin a ja sme išli na Metrolink do San Clemente späť v epizóde 7 – tréningová jazda šteňa. Dnes v epizóde 14 sme mali možnosť opäť jazdiť vo vlaku Metrolink, ale tentoraz sme ho vzali na sever na stanicu Únie v Los Angeles v Kalifornii. Nielenže sme jazdili vo vlaku, ale mali sme tiež príležitosť jazdiť na električke a autobuse na ceste na Universal City Walk … Dalo by sa to nazvať „Deň výcviku šteniat!“
Zistili sme, že náš zážitok z jazdy vlak, električky a autobus na Universal City Walk, aby bol neoceniteľný. Je veľmi dôležité vystaviť naše šteniatka vodiacich psov verejnej doprave, pretože je to jedno z našich šteniat, ktoré pravdepodobne prepravujú, keď sa stanú pracovnými vodiacimi psami.
Každopádne dosť Jabbera … na show !!!
Šteniatko v tréningu TV EP14 – Vlaky, električky, autobusy a šteniatka
Tu je táto týždenná epizóda šteniatka v tréningovej televízii. Ak by ste chceli sponzorovať epizódu, pozrite sa na stránku Šteniatka na stránke Training TV sponzorstvo.

Vlaky, električky, autobusy a prepis šteniat
Logo a adresa webovej stránky PuppyIntraining.com
Dúfam, že sa vám páči moja úžasná práca s fotoaparátom prichádzajúceho vlaku a bezhlaví Dublin? Každopádne … Vitajte v najnovšej epizóde Puppy v tréningovej televízii

Výcvik šteniatka Sprievodca v hlavnej úlohe v Dubline s Linusom Aussie Shepherd Rescue
Ten vlak, ktorý ste práve videli rýchlosť, bol Metrolink. Vyskočili sme na Metrolink v Orange s našimi kamarátmi GDA a zamierili sme na dobrodružstvo na Universal City Walk v Los Angeles.
V epizóde 7 sme vzali Metrolink na juh do San Clemente a navštívili sme pláž a prešli mólom. Tentokrát sme vzali vlak na sever na Union Station v LA.
Po opustení vlaku sme sa spočítali hlavy. Yuki … Skontrolujte, Dublin … skontrolujte, barón … skontrolujte, Wriley … skontrolujte! Potom sme zamierili cez tunely, aby sme sa stretli s naším sprievodcom.
Všetky naše mláďatá naozaj dobre jazdili vo vlaku a prechádzali sa vlakovou stanicou. Ako vidíte a počujete ich, sú tony podivných pamiatok a znie príliš nespomína rôzne zápach.

Našou druhou nohou cesty bolo naskočiť na električku. Bolo to trochu stiesnené v ich ľuďoch a šteniatkach, ale Dublin sa v nadol pobytom cítil pohodlne.
Po výstupe z električky sme mali úžasnú príležitosť ísť po dlhom schodoch. Ako vidíte, Dublin bol trochu netrpezlivý, tak som sa snažil, aby som ho spomalil a udržal som ho v peknej polohe na päte.
Akonáhle sme sa dostali na vrchol schodov, videli sme znamenie do nášho konečného cieľa Universal City Walk, stále sme museli vziať tretiu etapu v našej výcvikovej výpravy verejnej dopravy … krátka jazda autobusom, aby sme sa vzali do kopca.
Po jazde vlakom, jazde v električke a jazde autobusom sme sa dostali a dali našim šteniatkom šancu predstaviť pred slávnymi univerzálnymi štúdiami rotujúce globy.
Universal City Walk bol dosť preplnený ľuďmi s množstvom hluku a aktivít. Našou prvou destináciou bola spoločnosť Karl Strauss Brewing Company pre sústo na jedenie.
Po relaxácii a trochu jedla sme prišli dolu a nechali šteniatka visieť pri tejto zaujímavej vodnej fontáne.
Ako som už spomenul, prechádzka Universal City bola preplnená! Ale pre šteniatka boli tony rôznych vecí, ktoré mohli vidieť, cítiť a počuť.

Obrovská gorila … obrovská gitara…. Niektorí blázniví tanečníci … a parašutisti plávajúce okolo obrovskej trubice. Teraz sú to niektoré veci, ktoré nevidíte každý deň!
Baron sa dokonca musel pozrieť na malé šteniatko.
Na ceste z Dublinu si mysleli, že by bolo dobré visieť pri mini šiškách Sparky … tak sme išli ďalej a kúpili si pár … prepáčte Dublin Doneus sú pre ľudí …
Po dlhom dni sme začali s autobusom, električkou a cestou vlaku domov.
Keď sme sa konečne vrátili na Metrolink Dublin, absolútne zonked. Potom, keď sme sa dostali do automobilu, zavrčal hlavu medzi môj batoh a stoličku a začal chrápanie preč.
Ďakujeme, že ste sa k nám pripojili vo vlaku, električke a jazde autobusom na Universal City Walk. Uvidíme sa nabudúce!
Naše posledné myšlienky na vlaky, električky, autobusy a šteniatka
Možno ste si vo videu všimli, že Dublin bol trochu dychtivý. V skutočnosti bol pravdepodobne na svojom najhoršom správaní, neustále sa ťahal a snažil sa presťahovať predo mnou po celý deň. Našťastie asi v polovici dňa sa Dublin začal správať skôr ako normálne šteniatko vodiaceho psa v tréningu. Dnešný výlet na Universal City Walk bol však určite jedným z Dnull

Uncategorized

Recenzia kníh: Guardians of Being

Guardians of the Being Combining of Eckhart Tolle, autor moci teraz, ako aj novú Zem, s náladovými ilustráciami Patricka McDonnella, tvorcu Muttsových karikatúr, IN srdečný, inšpiratívny a veselý balík. Časopis Oprah nazval knihu „ovplyvnené partnerstvo medzi duchovným inštruktorom Echkart Tolle a umelcom komiksu Patrickom McDonnellom. Kniha, ktorá vás prinúti byť s radosťou. “

Od vydavateľa: „Viac ako zbierka vtipných a krásnych kresieb, manželstvo umenia Patricka McDonnella, ako aj slová Eckharta Tolla, prináša hlboký ako príroda, zvierat, ľudí, všetkých životných foriem. Strážcovia, ktorí sa stanú oslavami, a pripomína nám to nielen jednota všetkého života, ale aj takú otázku, ako aj potešenie, že sa objavia v súčasnosti, a to, uprostred kúzla, ktoré v niektorých prípadoch si nevšimneme všade okolo nás. “

Toto je kniha, ktorú treba oceniť. Múdrosť slov, integrovaná s krásnymi ilustráciami, urobí z tejto knihy, ktorá sa má vychutnať, nielen na prečítanie. Prehliadanie tejto knihy je takmer meditatívny zážitok, ako aj to, že mnohí určite pripomínajú návštevníkovi, na čom skutočne záleží v živote.

Dva z mojich preferovaných citátov z knihy sú:

Všetko prírodné – každý kvet, strom, ako aj zviera – má základné lekcie, ktoré nám dá pokyn, či by sme sa len zastavili, vyzerali a počúvali.

Stačí sa pozorne pozerať na zviera vás môže vytiahnuť z vašej mysle a tiež vás priviesť do súčasného okamihu, v ktorom zviera žije neustále – vzdalo sa života.

Vždy som veril, že zvieratá sú pozoruhodnými učiteľmi. Je dobré vidieť, že som v skvelej spoločnosti. Doprajte si túto knihu – rovnako ako aj keď ste pri nej, vyzdvihnite si jedného pre svojho najbližšieho priateľa.

Ingrid King

Rovnako sa vám páči:
Hodnotenie kníh, ako aj darčeky: Ja som tama, šťastná mačka

Recenzia kníh: Feline, ako je to od Wendy Wahman

Recenzia kníh: Valí príbehy od Tim Link

«Cena za spisovateľ blogu
Pomôžte pre zimnú sezónu blues »

2 komentáre k recenzii knihy: Guardians of bytch

Bezsrstová mačková žena hovorí:

27. októbra 2012 o 18:04

Ahoj Ingrid,

Rozhodol som sa na vrchole jedného z vašich najstarších príspevkov. Teší ma, že som to urobil, pretože ste mi poskytli niečo dobré, aby som sa pozrel od autora, ako aj mystika, ktoré trochu obdivujem – knihu „Guardians of By“ od Eckharta Tolla.

Pozerám sa dopredu, aby som si to objednal. Rovnako ako niektoré z jeho ďalších kníh, aj na Amazone má veľké veľké hodnotenia.

Ďakujem

=^-^= bezsrsté mačacie ženy =^-^=

Odpovedať

Ingrid hovorí:

28. októbra 2012 o 6:43

Táto kniha sa trochu líši od ostatných Eckharta Tolleho, ale verím, že sa tým potešíte.

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Potrebné polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež predplatiť bez toho, aby ste sa vyjadrili.

Δ

Mal by môj maznáčik jesť starú diétu?

Add, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestpinterestPinterestShare do Moreaddthismore1

Jednou z najbežnejších otázok uvedených na klinike je, kedy by mal opatrovník zvierat zvážiť zmenu stravy svojich domácich miláčikov na konkrétny vzorec. Toto je jedna z najviac nepochopených oblastí výživy zvierat. Ako holisticky orientovaný veterinár, najdôležitejšie aspekty zdravého kŕmenia zahŕňajú minimálne spracovanú, najlepšie surovú stravu pre domáce zvieratá, ktoré napodobňujú to, čo sa domáce zvieratá vyvinuli na jedenie vo voľnej prírode. Ak to nie je možné, je skutočne prijateľná alternatíva, ako napríklad Petguard alebo Wysong, minimálne spracovanú stravu. Takéto potraviny boli už desaťročia charakteristickými znakmi v holistickom veterinárnom medicíne a takmer určite sa nenájde na zozname stiahnutí z potravín pre domáce zvieratá.

Považujem za ešte dôležitejšie udržiavanie najzdravších dospelých alebo starších domácich miláčikov na diéte, ako sú tu uvedené, s cieľom udržať optimálne zdravie a starnúce funkcie orgánov. Jediný čas, keď zvážim kŕmenie stravovania starších domácich miláčikov alebo možno aj jedlo s nízkym obsahom bielkovín, je, keď domáce zviera má pokročilú patológiu svojej pečene alebo obličiek, ako je určené krvnou prácou, aby sa pracovné zaťaženie mohlo znížiť na týchto životne dôležitých orgánoch. Avšak vo väčšine zdravých starších domácich miláčikov je pre mňa kontraproduktívne meniť vzorce a/alebo redukovať bielkoviny, pretože zistím, že v mnohých prípadoch sú tieto staršie diéty výživne horšie a kŕmením ich môžeme viesť k zvýšeniu zdravotných problémov v našich milovaných Senior Pets.

zdravie domácich miláčikov

Uncategorized

Hlasujte teraz na úpravu života adoptovateľného domáceho maznáčika

AddsTis, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare na PinterestpinterestpinterestShare do MoreaddthismoreSore

Zmena životného dňa domáceho maznáčika bola zavedená tak, aby motivovala adopciu domácich miláčikov a zaujímala sa o mnohých domácich miláčikov bez domova v USA Na počesť dňa, v roku 2015 sme založili grantovú súťaž o poskytnutie grantov na lekársku starostlivosť pre osvojiteľné domáce zvieratá v celej krajine. Počas posledných dvoch rokov modifikácia Life Contest Pet Life Contest poskytla finančné prostriedky na pomoc bývalému chovateľovi šteniatkov, Reginou, znovu získava jej zdravie a wellness, ako aj získala svoj prvý pravý dom, ako aj na pomoc zanedbaného staršieho mopsu, Gorilla, zotavuje sa zo života zlého zaobchádzania, aby sa vyskytla online zlaté roky s milujúcou rodinou.

Teraz požadujeme, aby ste vám pomohli zvoliť víťazov modifikácie v roku 2017 a životnej súťaže domáceho maznáčika. Hlasovaním každý deň za to, že ste sa dostali do domáceho maznáčika, môžete pomôcť zmeniť život tohto domáceho maznáčika.

Kto vstúpil?

Súťaž bola k dispozícii na vstupy adoptovateľných domácich miláčikov v požiadavke lekárskej starostlivosti z útulkov pre zvieratá v USA, ako aj na záchranu. Tieto skupiny išli do jedného domáceho maznáčika do súťaže. Pozrite sa na stránku súťaže, kde nájdete vchody a objavte viac o každom domácom zvieratách, ako aj o pomoci, ktorú potrebuje.

Aké sú ceny?

Pet na prvom mieste získa grant až 2 000 dolárov, aby sa prihlásil na svoju lekársku starostlivosť. PET a Rescue Group sa tiež objavia vo videu, ktoré vytvorilo 1-800-PetMeds Cares ™, sa bude vystupovať na webovej stránke 1-800-Petmeds Cares.

Domáce zviera na druhé miesto dostane grant vo výške 1 000 dolárov, aby sa prihlásil na svoju lekársku starostlivosť.

Domáce zviera na tretie miesto dostane grant vo výške 500 dolárov, aby sa prihlásil na svoju lekársku starostlivosť.

Ako hlasujeme?

Hlasujte na návšteve stránky súťaže, prečítajte si vchody, ako aj výber domáceho maznáčika, za ktoré chcete hlasovať. Potom kliknite na tlačidlo „Hlasovať“ v dolnej časti vstupnej stránky. Obyvatelia USA 18, ako aj starší môžu hlasovať, keď za 24 hodín od 18. januára 2017, s 24. januárom 2017 o 23:59 hod. Et.

Upozorňujeme, že v hlasovacích procesoch je vyskakovacie okno, ktoré pomáha obmedziť hlasy na kedy deň na osobu. Možno máte problémy s hlasovaním z telefónu, ak máte kontextový blok. Ak máte ťažkosti s týmto vyskakovacím oknom a túžbou hlasovať, buď vypnite kontextový blokovač v nastaveniach telefónu, potom vložte súťažný odkaz do okna prehliadača, aby ste sa otvorili, alebo hlasujte pomocou počítača.

Pet AdoptionPet Healthveterinary Care

Uncategorized

Rok 2014 v Recenzii

2014 bol pre nás všetkých pri vedomej mačke veľmi dobrým rokom. Naša čitateľská a fanúšikovská základňa rástla rýchlo, vďaka vám všetkým, ktorí čítate tento blog každý deň, komentujte tu a na našej stránke Facebook a zdieľajte to, čo čítate so svojimi priateľmi a sledovateľmi. Allegra, Ruby a ja si vážim vašu podporu viac, ako môžu povedať slová.

S viac ako 365 príspevkami je ťažké zvýrazniť iba niekoľko príspevkov. Vyberám si niektoré z našich najobľúbenejších pre tento rok na konci recenzie. Dúfam, že sa vám tento pohľad bude páčiť.

Január

Plánovanie nehnuteľností pre domáce zvieratá: Zabezpečte svoju mačku
V prípade, že sa vám niečo stane

Nikto nechce premýšľať o tom, že by sa ochorel, nespôsobil alebo umieral, ale ako zodpovední rodičia mačiek vďačíme našim mačkám, aby premýšľali dopredu a dohodli sa na ich starostlivosti v prípade smrti alebo inej núdze. Usporiadanie skôr, ako sú potrebné, znamená pokoj nielen pre vás, ale aj pre rodinu a priateľov, ktorí nemusia vedieť, čo robiť.

Február

Mačky sú súčasťou rodinného podniku v husliach dreva

Táto vlastnosť uznávaných hudobníkov Mark Wood a asistenti mačiek Laury Kaye [sa ukázalo ako] jeden z našich najobľúbenejších stĺpcov „Works Cats“. Drevené husľové remeslá absolútne fantastické elektrické husle a Mallomar, Melody a Ziggy Stardust sú neoddeliteľnou súčasťou podnikania.

Pochod

Chronické zvracanie u mačiek nie je normálne

Zvracanie u mačiek nie je normálne. Obdobie. Príliš veľa strážcov mačiek racionalizuje príležitostné alebo dokonca chronické zvracanie s vysvetleniami, ako napríklad „len zje príliš rýchlo“, „má citlivé žalúdky“ alebo „je to len kaderník“. Chronické zvracanie môže byť indikátorom závažných chorôb tenkého čreva, vrátane zápalového ochorenia čriev a črevného lymfómu.

Apríl

Ako chemikálie na trávu ovplyvňujú vašu mačku – dokonca aj vnútorné mačky

Niet pochýb o tom, že hnojivá trávnikov a pesticídy sú nebezpečné pre domáce zvieratá a ľudí. Najmä domáce zvieratá môžu absorbovať pesticídy cez labky alebo ich olízať z tela. Okrem toho môžu byť domáce zvieratá vystavené pesticídom, keď jedia trávu. Chemikálie trávnika sledovali interiéry, ktoré kontaminujú vzduch a povrchy vo vnútri domu. Ale to nie je miesto, kde nebezpečenstvo končí. Prinášate tiež niektoré z chemikálií, ktoré sa nachádzajú v hnojivách a pesticídoch v interiéri na topánky.

Smieť

Trpí vaša mačka stresom fúzy?

Všimli ste si, že vaša mačka vytiahla jedlo z misky, hádzala ju vedľa misky a potom ju pokračovala v jedle? Možno, že vaša mačka používa jej labku na „ryby“ jedla z misky na jedlo? Ak áno, potom vaša mačka pravdepodobne zažije stres.

Jún

Eutanázia: perspektíva veterinára

Tento príspevok Feline veterinárneho lekára Elizabeth Colleran, DVM, bol jedným z našich najčítanejších príspevkov roka. Colleran zdieľa, aké je eutanázia pre starostlivého a súcitného veterinárneho lekára.

Júl

Mačky v Shasta Abbey

Táto funkcia sa zaraďuje ako jeden z mojich obľúbených príspevkov roka. Abbey Shasta Abbey sa nachádza vo vidieckej oblasti na 16 zalesnených akroch na úpätí hory Shasta v severnej Kalifornii. Kláštor, ktorý bol založený v roku 1970, slúži ako výcvikové stredisko pre budhistických mníchov a miesto praxe pre laikov. Je tiež domovom 12 mačiek

August

LifeStages and Lifestyle Diets: Skutočne ich potrebuje vaša mačka?

Kŕmenie vašej mačky druhom primeranou stravou je najdôležitejšia vec, ktorú môžete urobiť pre jej celoživotné zdravie. Nemôžete ovládať genetiku svojej mačky, ale môžete ovládať, čo ju nakŕmite. Mačky sú povinné mäsožravce, čo znamená, že potrebujú mäso nielen na prežitie, ale aj prosperujúce. Aj keď by vám výrobcovia potravín pre mačky verili inak, potreby mačiek v priebehu jej života sa toľko nezmenia.

September

„Tortitude“ – jedinečná osobnosť
Mačky korytnačky: skutočnosť alebo fikcia?

Niet divu, že tento príspevok o tortoch a ich jedinečných osobnostiach bol jedným z našich najobľúbenejších príspevkov. Jackson Galaxy a dvaja mačkoví veterinári zaznie na to, či je to mortitude faktom alebo fikciou.

Október

Náklady na veterinárnu starostlivosť: perspektíva veterinára

Veterinárna lekárka Feline Elizabeth Colleran, DVM, zdieľa to, čo skutočne súvisí s nákladmi na veterinárnu starostlivosť a ako veterinári pomáhajú klientom čo najlepšie rozhodnúť o starostlivosti o svoje mačky.

November

Keď mačka klienta zomrie: Pocta Belle

Týždeň pred Deň vďakyvzdania zomrel jeden z mojich dlhodobých klientov mačiek náhle. Bohužiaľ, je to súčasť tejto práce, ktorú som sa rozhodol urobiť. Snažím sa podporiť strážcu mačky v ich zármutku a ja sám plačem slzy. Som potešený vedomím, že aj keď som nebol schopný oddialiť alebo zabrániť smrti, moje stretnutia Reiki prispeli k lepšiemu zdraviu a kvalite života môjho mačacieho klienta. A zastrčil som spomienku na Belle a všetkých ostatných do zvláštneho rohu môjho srdca.

December

Spýtajte sa veterinára: Čo mám nakŕmiť svoju mačku?

Feline Veterinarian Fern Crist, DVM, vysvetľuje, prečo sú mačky najzdravšie pri konzumácii stravy, ktorá čo najbližšie napodobňuje celé malé zvieracie zviera a čo jenull