Archive: April 30, 2023

Mews aj NIPS: Indiana City vám umožňuje zaplatiť vstupenku na parkovanie automobilov tým, že prispieva do útulku

, ktorý musí zaplatiť parkovací lístok v Muncie, Indiana nebude skôr nepríjemná, ako sa používa byť. Oddelenie úradov Muncie v spolupráci s Muncie Animal Care a Services umožňuje porušovateľom webovej prevádzky vyplácať pokuty tým, že prispieva do útulku Feline Food. Niet divu, že reakcia zo susedstva bola nadšená. Viac informácií o tomto fantastickom programe nájdete na stránkach Shared.com.

Ak ste tento týždeň vynechali akýkoľvek typ príbehov uvedených na Mindful Fine, tu je rekapitulácia: minulú sobotu sme preskočili naše typické MEWS a NIPS aktualizácie, aby sme oslávili 50. výročie pristátia Apollo 11 Moon, v pondelok, my Povedali sme vám o brúsení zubov v mačkách, v utorok sme vyhodnotili posteľ mačiek Divas od Petmate, v stredu sme spustili tretiu časť našej série Yochabel’s Wisdom, ako aj v piatok, hodnotili sme najnovšiu poviedku Gwen Cooper, scény z scén z scén, z scén, z scén, scény, od scén, scény, od scén, scény, z scén, scény, z scén, scény, scény, od scén, scény, scény, scény, scény, od scén, scény, scény, scény, scény, scény, scény, scény, scény, scény, scény, scény, scény, scény, scény, scény, scény, scény, scény. Pohyb, časť 2. Rovnako ako si nepamätáte ísť do nášho prezradenia, aby ste vyhrali pár šterlingových mačiek z strieborných mačiek z Triple T Studios!

Dnešné video sa mi len roztopí – užívajte si!

Prajem fantastický víkend!

Ingrid King

Rovnako sa vám páči:
Mews aj NIPS: Feline v Pet Sematary hrá päť útulkových mačiek

Mews, ako aj NIPS: Tales of Historické mačky v New Yorku

Mews, ako aj NIPS: divoké mačky na hliadke potkanov v New Yorku

«Recenzia: Scény z pohybu, časť 2
Ako Assisi Loop pomohol Gusovi uzdraviť zranenia na cestách »

6 komentárov k Mews a NIPS: Indiana City vám umožňuje zaplatiť lístok na parkovanie autom

Sandy Weinstein hovorí:

28. júla 2019 o 14:21

Toto je fantastický nápad.

Odpovedať

Eleanor Skibo hovorí:

27. júla 2019 o 23:23

Tri na zdravie pre Muncie, Indiana; Je načase, aby niektorá oblasť začala veriť zvieratám v útulkoch. Možno by sa iné špecifikovali, aby sa rozhodli urobiť to isté!

Odpovedať

Ingrid hovorí:

28. júla 2019 o 5:14

Nebolo by to úžasné, Eleanor!

Odpovedať

Silvia hovorí:

27. júla 2019 o 16:04

Skvelý nápad … .. odovzdal som to našim regionálnym úradom oddelenia … sú mimoriadne progresívne tu v Maine.

Odpovedať

World of Animals, Inc. hovorí:

27. júla 2019 o 14:24

Aký fantastický koncept. Želáme si, aby každé mesto verilo, že urobí niečo také. Teraz ľudia nebudú tak naštvaní, keď platia lístok. Ďakujeme za zdieľanie fantastického príbehu. Majte fantastický zvyšok víkendu.

Odpovedať

Janine hovorí:

27. júla 2019 o 6:59

Získanie lístka by sa necítilo tak chudobne, keby pomohlo prístrešku. Verím, že je to fantastický nápad.

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Potrebné polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež predplatiť bez toho, aby ste sa vyjadrili.

Δ

Veľké veci, ktoré by nový groomer mal pochopiť

od Michelle Knowles
30. marca 2018
Fascinované zvieratá farbené dúhovými, ako aj orientálne ovplyvnené kryty sú zlosťou. Súťažné psy vyzerajú ako fotografie z časopisu, čo však s detailmi pre UP a prichádzajúcich groomerov?

Bol som svedkom rýchleho nárastu blesku o niekoľko najlepších groomerov v priemysle. Sú lesklé ako diamanty so svojimi dokonalými čiarami a hladkými povrchovými úpravami. Až keď som začal dostávať obavy od niekoľkých z nich, pokiaľ ide o základnú starostlivosť o pleť, ako aj základné metódy, ktoré som si uvedomil, že existuje požiadavka prekonať niektoré základy pre kvalifikovaných groomérov, aby poskytli východiskový bod pre jednoduché metódy, ktoré môžu boli prehliadané vo svojom entuziazme, aby sa ukázali ako krásny výrez. Práve tu je niekoľko základných tipov, ako aj metódy pre groomerov, ktorí sa môžu opýtať.

Hrubý kabát

Hrznutie kabátu môže byť významným šetričom času pre povrch, ako aj šampónom, pretože človek nemusí napýtať vlasy, ktoré sa orezávajú. Aj keď je to spoločná operácia v rámci starostlivosti, pritom je potrebné mať na pamäti. Je to skvelý koncept udržiavať samostatnú sadu nožníc a čepelí Clipper pre túto funkciu, pretože špinavý kabát ich môže skutočne rýchlo nudiť. Tieto „špinavé“ nástroje musia byť dezinfikované medzi každým domácim miláčikom, takže baktérie z jedného domáceho maznáčika sa neprenesú na ďalší.

Ďalšou voľbou je kúpať domáceho maznáčika na začiatku, takže vždy pracujete na čistom kabáte. To má tiež svoje nevýhody, pretože budete využívať viac šampónu a kondicionéra, ale ušetríte opotrebenie a roztrhnite svoje cenné nástroje.
Reklama

Bez ohľadu na výber, ktorý si vyberiete, nezabudnite pred kúpeľom robiť žiadny typ holenia v jemných oblastiach s čepeľou #7 alebo #10. Prakticky sa môžete zbaviť „spaľovania Clipper“ dodržiavaním tohto jednoduchého pravidla. Ak sa na konanie sanitárnych a labkových podložiek, ako aj pokožka je špinavá, je špinavá čepeľ, škrabacia akcia produkuje mikro odreniny na pokožke, ako aj vo vnútri jemnej oblasti medzi podložkami. Dokonca aj ten najjemnejší čistiaci prostriedok potom môže spôsobiť, že pokožka bude mať reakciu, ako aj tieto mikro odreniny zjavnejšie pre oko, ako aj možno dokonca urobiť svrbenie domáceho maznáčika, ako aj nepríjemné.

Pomocou masiek

Použitie masky na hlboký stav alebo vytiahnutie toxínov na domáceho maznáčika so vyrážkou je vždy skvelý nápad. Minerálne nohy namočené sú mimoriadne prominentné s klientmi, ktorí sa vydávajú na svoje psy. Výhodou domácich miláčikov je významnou metódou a zvyšuje príjmy tým, že je vynikajúcim doplnkom. Majte na pamäti tieto veci pri aplikácii, ako aj pri využívaní surovej hliny alebo priemyselných prípravkov.

Koža so vyrážkou by mala vždy vidieť veterinár, aby sa zistilo, či je bakteriálny, hubový alebo niečo, na čo by ste sa nemali dotknúť. Pri práci s domácimi zvieratami, ktoré majú infekciu alebo úle, noste rukavice, aby bola vaša pokožka chránená. Nepoužívajte masku na žiadny typ sliznice, to zahŕňa lietania, očné ráfiky, priamo v Nares (nosné dierky), ako aj priamo okolo konečníka.

Vždy je inteligentné vykonať „test opráv“, aby ste sa uistili, že maska, ktorú využívate, neprináša väčší problém. Urobte to tak, že vložte bodku prsty prípravky na vnútornú stranu jedného z zastrčení a počkajte 5 minút, potom opláchnite. Táto oblasť by nemala byť zapálená alebo bolesť na dotyk, ale môže byť trochu ružová, čo je v poriadku. Nikdy nenechávajte hlinené masky na viac ako 10 minút kvôli bezpečnosti. Veľkým pravidlom je, že ľahšie íly, ako je biela alebo ružová kaolin, sú mimoriadne jemné a môžete sa kúpiť v type prášku alebo si môžete vybrať pripravenú masku vyrobenú z týchto jemných ingrediencií.

Vrásky a podložky

Vrány na dohode s alebo niekedy okolo chvosta (pre našich klientov Portlier) je možné dokončiť čistou olejovou zmesou. Tradične sa navrhuje, aby sa tieto oblasti udržiavali suché, ale teraz sa chápe, že tieto jemné záhyby vyžadujú zvlhčovanie, aby zostali zdraví. Zmes výživného oleja, ako je EMU, argan alebo avokádo, ako aj minerály, je perfektnou metódou na povrch čistenia vrások. Ak dôjde k podráždeniu, najskôr je potrebný jemný čistiaci prostriedok a kondicionovanie. Potom, keď ste dokončení domácim miláčikom, položte olej/minerálnu zmes na bavlnený tampón alebo podložku a opatrne utrite do záhybu, ako aj vrások. To ich udrží hydratovaný, mineralizovaný a poskytne tkanive bariéru proti baktériám, ako aj iným toxínom.

Život za farbami a kriedou

Som ohromený emóciami, keď vidím, že kvalifikovaný groomer vychádza z inovatívneho ženícha. Zahrnuté procesy, ako aj čas prípravy, môžu byť zmýšľajúce s podrobnosťami. Aj keď nie som profesionál, pokiaľ ide o vykonávanie tohto typu práce, chápem požiadavky, ktoré vyžaduje na koži domáceho maznáčika.

Krieda; Je jednoduché na použitie, zábavné, ako je to tak, ako je TEnull

50 najlepších blogov pre psov-31-40

Toto publikovanie môže obsahovať pridružené odkazy. Môžeme zarobiť peniaze alebo výrobky z podnikania uvedeného v tomto príspevku.
Vitajte späť v našich 50 najlepších blogoch s psmi blogmi Top Dog Blogs 31-40. Chceli sme rýchlo spomenúť, že niektoré z našich preferovaných blogov sú operácie malého jedného človeka, zatiaľ čo iné sú veľké stránky pravdepodobne s niekoľkými spisovateľmi, ktoré podporujú veľké korporácie, ako aj stránky s tlačenými časopismi v publikácii. Blogy 31-40 predstavujú malú osobu, ako aj veľké mega stránky. Tak začnime!
50 najlepších blogov pre psov-31-40
V situácii sa zaujímate o podivné čísla v rámčekoch pod každým záberom obrazovky blogu, tu sú niektoré definície:
Súťažte jedinečnými návštevníkmi – cenovú ponuku presne toho, koľko návštevníkov každej stránky dostáva mesačne.
Alexa Rank – radí stránky podľa počtu návštevníkov a zobrazení stránok, ktoré dostávajú.
Rank Google Page – je do značnej miery založená na číslice, ako aj na vysokej kvalite spätných odkazov na webovú stránku.
Facebook „Páči sa mi“ – počet ľudí, ktorí „majú radi“ blogy sprevádzajúce fanúšikovia Facebooku.
Sledovatelia Twitteru – počet ľudí, ktorí sú v súlade s blogmi sprevádzajúcimi účet Twitter.
D.O.B. – Dátum alebo približný dátum, kedy bol názov domény zaregistrovaný.

Bohužiaľ nemám super pozoruhodné programovacie zručnosti, takže tieto čísla sú iba snímkou ​​v čase, keď som zostavil tento príspevok, mal by vám však poskytnúť skvelú aproximáciu súčasných čísel.
Začíname s blogom číslo 40 priamo z Kanadského Ottawa:
Blog Top Dog #40 – Blog Ottawa Dog

Čo musia povedať: „Blog Ottawa Dog je zdrojom pre ľudí v Ottawe o čomkoľvek spoločnom so psami. Popri obchodoch, parkoch, chovateľoch, prístreškoch, charitatívnych podujatiach, ako aj poskytuje všeobecné informácie o tréningu, správaní, vynikajúcich výrobkoch, ako aj ďalších, obsahuje psy v Ottawe. “
Čo musíme povedať: Veľa informácií o nadchádzajúcich podujatiach pre psov v Ottawe. Želám si, aby tu bolo v južnej Kalifornii podobné jednoduché dodržiavanie zdroja. Tiež vynikajúce fotografie u psa bočného panela týždňa vrátane mnohých príspevkov pre profil psov. Úplne vynikajúci sortiment informácií o psoch, ako aj o veciach spojených s psami v Ottawe. Tiež sa nám páči nedávna aktualizácia štýlu.

Blog Top Dog #39 – Myšlienky kožušiny

Čo musia povedať: „ThoughtFurpaws.com je o mojich skúsenostiach s čímkoľvek a bez ohľadu na domáce zvieratá. Niektorí ľudia mi hovoria fanatikom – rovnako ako sa domnievam, že existujú veľké ponuky ďalších, ako som ja. Zavolám si zavolať „Animanic“, ako je stará karikatúra. “
Čo musíme povedať: Jednoduché, ako aj jednoduché dodržiavanie tradičného dizajnu blogov. Jednou z vynikajúcich vecí, ktoré sa mi pri čítaní s rôznymi blogmi páči, je to, že nie sme všetci z rovnakej oblasti. Napríklad myšlienky na labky hovoria o tom, ako presne udržať svojho domáceho maznáčika, ktoré je v bezpečí niečoho, čomu neveríme veľa tu v Kalifornii. Môžeme však vziať niekoľko z týchto tipov a použiť ich na zemetrasenie (v južnej Kalifornii pomerne typické). Skvelé ponuky vynikajúcich správ a informácií priamo tu pre vášho psa alebo domáceho maznáčika.

Blog Top Dog #38 – Terrieman’s Everyday Dávka

Čo musia povedať: „Informácie o pracovných teriéroch, psoch, prírodných dejinách, poľovníctve, ako aj životnom prostredí, s občasným politickým komentárom, ako považujem za vhodné.“
Čo musíme povedať: Jednoduchý blog spisovateľa blogu. Tento blog sa skutočne odberá od svojho primárneho predmetu teriérov, má však niektoré fascinujúce informácie mimo témy. Primárnou témou sú Terrier, ako aj blog Buddy na webovej stránke Terrieman. Niektoré fascinujúce čítajú tu.
Blog Top Dog #37 – Bark N ‘Blog

Čo musia povedať: „Mami, ako aj ja, zdieľam s domácimi miláčikmi, ako aj s ľuďmi, ako ste vy, mimoriadne cenné informácie o výžive domácich miláčikov, ako aj prírodné holistické možnosti pre tradičnú starostlivosť o domáce zvieratá už niekoľko rokov.“

Čo musíme povedať: Už mnoho rokov sme dodržiavali Shadrach a Bark-N-blogu a tešíme sa na čítanie o prírodných holistických alternatívoch. Nie vždy dodržiavame presne rovnaký životný štýl, vždy však chceme počuť o možnostiach typických priemyselných výrobkov. Bolo mi veľmi ľúto, že som počul, že Shadrach nedávno prešiel späť v apríli. Odpočívaj v pokoji Shadrach.
Blog Top Dog #36 – Paw Nation

Čo musia povedať: „Váš zdroj starostlivosti o domáce zvieratá, správy o zvieratách, hodnotenia produktov pre domáce zvieratá, ako aj vtipné videá zvierat!“
Čo musíme povedať: Toto je ešte jeden z tých webových stránok Mega Pet. Všetky informácie o všetkých domácich miláčikoch vrátane našich obľúbených… psov a šteniat. Súčasťou AOL Jedným z našich preferovaných miest, ktoré sa majú ísť na túto stránkunullnull

MEWS a NIPS: Dvere mačiek poháňané AI bránia tomu, aby mačka priniesla darčeky vo vnútri

, ak máte vnútornú/vonkajšiu mačku, pravdepodobne ste dostali občas, nie tak vítaný prítomný vo vašom dome. Ben Hamm, vedúci produktového manažéra spoločnosti Amazon, vyvinul klapku na mačku, ktorá zablokuje jeho metriku mačiek v tom, aby priviedla svoju korisť do domu. Hamm kŕmil 23 000 obrázkov metriky na Amazon’s Machine Learning Service Sagemaker. Ak nástroj zistil metriku blížiacu sa s korisťou v ústach, dvere by sa uzamkli. Viac informácií o týchto dverách mačiek poháňaných AI navštívte Gizomodo.

Allegra a Ruby sú vnútorné mačky. Allegra mi každý deň prináša jej špeciálnu myš a milujem, že to robí. Rovnako ako by som nechcel vo svojom dome „živé“ darčeky, obával by som sa urážať darček dávať mačiatko!

Ak ste tento týždeň vynechali niektorý z príbehov uvedených na vedomej mačke, tu je rekapitulácia: V pondelok sme zdieľali z prvej ruky účet o tom, aké to je žiť s diabetickou mačkou, v utorok sme vám povedali, že zbierka Hauspanther je kolekcia Hauspanther Teraz k dispozícii na Amazone, v stredu sme bežali druhú v našej viacdielnej sérii Yochabel’s Wisdom, vo štvrtok sme oslávili Deň nezávislosti a v piatok sme vzdali hold Bingovi Tortie.

Dnešné video z mačiatka skáče do jej postieľky, keď je pripravená na svoju fľašu poskytuje preťaženie roztomilosti a potom nejaké – užite si!

Maj skvelý víkend!

Ingrid King

Mohlo by sa vám páčiť:
Mews a NIPS: Army Solider potrebuje pomoc priviesť jej mačiatko domov

Mews a NIPS: Vo vnútri života lovca mačiek vo Washingtone, DC

Mews and Nips: Prečo mačky jedia tráva

«Yochabelova múdrosť: Zabezpečenie puto
Opýtajte sa Cat Doc: Respiračné problémy, zavedenie novej mačky, Blšia kontrola pre divoké mačky »

7 Komentáre k Mews a NIPS: Dvere mačiek poháňané AI bránia tomu, aby mačka priniesla darčeky vo vnútri

Eleanor Skibo hovorí:

7. júla 2019 o 13:05

Nifty vynález, najmä pre tých milovaných mačiek, ktoré si myslia toľko z nás ľudí, ktorých nás chcú osprchovať darčekmi. Musím však s vami súhlasiť, Ingrid, radšej radšej uprednostňujem gumové alebo látkové darčeky, ktoré nám naše mačky darujú s vnútri našich domovov, ako napríklad Allegra, udeľuje vám Ingrid.

Odpovedať

World of Animals, Inc. hovorí:

6. júla 2019 o 16:48

To dvere mačiek sú celkom úžasné. Dobré pre mačiatka, ktoré skúmajú vonkajšiu stranu. Video je to najlepšie. Beží priamo do postieľky na čas kŕmenia. vďaka za zdieľanie. Prajem vám skvelý deň.

Odpovedať

Mary McNeil hovorí:

6. júla 2019 o 15:30

Toto mačiatko je úžasné!
Moje starosti nie sú mačky, ktoré prinášajú korisť – je to miestna voľne žijúce zvieratá, ktoré si nachádzajú cestu!

Odpovedať

Ingrid hovorí:

7. júla 2019 o 5:17 hod.

Mary, môžete získať dvere mačky, ktoré je možné naprogramovať na mikročip vašej mačky a uzamknete všetky ostatné zvieratá:

Odpovedať

Marie hovorí:

6. júla 2019 o 7:32

Dvere mačiek poskytujú prístup k bezpečnému vnútornému územia mačky. Zamknúť ju von je kruté. Očakáva, že mačka rozlišuje medzi tým, kedy sa jej dvere otvoria, a kedy nebude sebecký človek. A mohli by ste jej poprieť prístup od väčších tvorov, ktoré ju považujú za korisť. a inštinkt chytiť korisť a dávať ju ako dar je prirodzený a mal by sa rešpektovať.

Odpovedať

Janine hovorí:

6. júla 2019 o 7:24

Slečna Kiki mi dnes ráno priniesla hračku homára. Rád dostávam darčeky v posteli a som rád, že moje mačky nechodia von. Obávam sa, že myšlienka, čo by priniesli, keby šli von.

Odpovedať

Ingrid hovorí:

7. júla 2019 o 5:19

Cítim sa rovnako, Janine. Páči sa mi, keď mi Allegra prináša jej špeciálnu myš. Pochybujem, že by som sa cítil tak, keby to bola skutočná vec …

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Požadované polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto webovej stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež prihlásiť na odber bez komentára.

Δ

Ako výber ideálnej kozmetiky prospieva vašim mačkám

Mindful Living, naznačuje, že si uvedomujú možnosti všetkých prvkov nášho života, vrátane kozmetiky, ktorú na seba využívame. Využitie chemickej bezplatnej kozmetiky nie je pre vás iba oveľa lepšia, je to tiež oveľa lepšie pre vaše mačky, pretože vaša pokožka je k dispozícii nielen v kontakte s týmito výrobkami, avšak aj kožušina, labky, labky, ako aj ústa – Rovnako ako niektoré z chemikálií využívaných v tradičnej kozmetike môžu byť škodlivé pre ľudí, ako aj pre mačky.

Škodlivé chemikálie v kozmetike

Koža je náš najväčší orgán, ktorý rýchlo zaberá to, čo sa na ňu kladie. To naznačuje, že naša pokožka berie nielen výhodné komponenty v kozmetike, ale aj chemikálie, najmä pri opakovanej expozícii. Obrovská väčšina produktov osobnej starostlivosti na trhu má potenciálne kontaminované škodlivými nečistotami, ako aj žiadna z týchto zložiek nie je regulovaná.

Smernica o kozmetike Európskej únie, ktorá je dobre zavedená v roku 1976, ako aj revidovaná, ako aj niekoľkokrát aktualizovaná, zakazuje využitie chemikálií, ktoré sú chápané alebo silne podozrivé, že spôsobujú rakovinu, mutácie a vrodené chyby. V roku 2004 bola smernica zmenená tak, aby potrebovala všetky podnikové predajy kozmetiky v EÚ na odstránenie týchto chemikálií zo svojich výrobkov. Veľa z USA ponúka svoje výrobky na európskom trhu, ako aj na preformulovanie svojich výrobkov. Avšak keďže firma ponúka svoje výrobky v Európe, nenaznačuje, že presne tie isté výrobky, ktoré tu kupujete, spĺňajú štandardy EÚ.

Pozorne si prečítajte štítky

Pred zakúpením kozmetiky si prečítajte štítky. Pretože niečo je identifikované „prirodzené“, ako aj má dosť štýlov zdravých komponentov na štítku, nemusí nevyhnutne naznačovať, že je bez chemikálií. Vyhľadajte značky, ktoré dodržiavajú nariadenia EÚ.

Výrobky bez krutosti

Ďalšou úvahou, ktorá je pre mňa rozhodujúca pri výbere kozmetiky, ako aj výrobkov osobnej starostlivosti, je to, že nie sú kontrolované na zvieratách. Vyhľadajte logo skákacieho zajačika-dodáva to najlepšie ubezpečenie, že výrobky, ktoré využívate, sú bez krutosti a neboli skontrolované na zvieratách. Mimochodom, v roku 2013 Európska únia zakázala dovoz a predaj kozmetiky pozostávajúcej z komponentov kontrolovaných na zvieratách.

Pred rokmi som sa zmenil na hlavne kozmetiku bez chemikálií, ako aj na skvelú vec, ktorú som urobil: jednou z preferovaných vecí Allegry, ktoré treba urobiť, je olízať ruky po tom, čo som si položil na ruke. Rovnako ako keď ju nenechám robiť to veľmi dlho, pretože si nemyslím, že požitie ani najprirodzenejšie “rukový pleť je pre ňu skvelé. Škodlivé chemikálie, zatiaľ čo som ju nechal trochu baviť.

S najväčšou pravdepodobnosťou je nemožné zabrániť všetkým chemikáliám vo výrobkoch, ktoré používame v našich domoch, ako aj okolo našich mačiek, avšak informovaná aj vedomá možnosť je dlhá metóda voči zdravším mačkám, ako aj zdravšími ľuďmi.

Ako vyberiete kozmetiku, ktorú používate?

Toto publikovanie bolo úplne prvýkrát publikované v roku 2014 a bolo aktualizované.

Ingrid King

Obsah
Škodlivé chemikálie v kozmetike
Pozorne si prečítajte štítky
Výrobky bez krutosti

Rovnako sa vám páči:
Vedomé možnosti týkajúce sa kozmetiky

Výhody probiotík pre mačky a psy

Giveaway: Darčeková súprava poskytovateľa mačiatka od spoločnosti Honeycat Cosmetics

«Darčeky Deň matiek pre milovníkov mačiek
Giveaway: Vysoko kvalitný obrazový výtlačok z CanvasDiscount.com »

4 komentáre k tomu, ako presne výber ideálnej kozmetiky prospieva vašim mačkám

Janine hovorí:

25. apríla 2018 o 7:27

Požiadam, aby som skontroloval túto webovú stránku, pretože slečna Kiki mi rád poskytuje kúpeľ v mojej dohode, ako aj ruky. Veľa času nenosím make -up, takže to nie je problém, avšak keď to urobím, nechcem ju ochorieť.

Odpovedať

Eastside Cats hovorí:

5. októbra 2014 o 14:16

Nakupujem v karosérii roky, pretože sú bez krutosti. Body obchod má však spoločnosť L’Oreal, čo nie je. Preto sa chystám skontrolovať produkty na webovej stránke Leaping Bunny a začnem využívať moje ťažko zarobené doláre na výrobky, ktoré majú presne rovnaké požiadavky, aké robím! Ešte raz ďakujem, Ingrid!

Odpovedať

Dorothy hovorí:

5. októbra 2014 o 9:21

Ako starnem, zdá sa, že nosím oveľa menej make-upu. Našťastie moja preferovaná značka poľštiny, ako aj pleťových vôd, Zoya, je teraz vždy bez krutosti. Chápem, že fantastické množstvo podnikania sa vrátilo na testovanie zvierat pred niekoľkými rokmi v nákupe, aby ponúkli svoje výrobky v Číne. Zdá sa, že nielenže vyžaduje, aby sme si boli vedomí a zabránili nám dodávané výrobky, ale musíme bojkotovať výrobky, ktoré sa dodávajú do zahraničia.

Odpovedať

Pán Puddy hovorí:

5. októbra 2014 o 6:34

Ďakujem veľmi pekne za tento príspevok. Mám šťastie, že sa moja ľudská mama javí ako tomboy?
Takže onanull

MEWS a NIPS: V rámci života lovca mačiek vo Washingtone, DC

Washington, D.C. má známy problém s potkanmi a napriek úsiliu o kontrolu populácie potkanov mesta, ktorá dokonca zahŕňala vyskúšanie kontroly pôrodnosti na potkanoch, Zamorenie hlodavcov rastie. V posledných rokoch sa Humane Rescue Alliance vedie kreatívnym spôsobom, ako bojovať proti kráľom a kráľovom Rat Kings a Queens v okrese Columbia: spárovanie miestnych podnikov a spoločenstiev s divokými, nesocializovanými mačkami, aby lovili a zabili svoju prírodnú korisť. Prvýkrát vyvinutý v roku 2017 program modrých golierov HRA, divoké mačky, ktoré končia v jej starostlivosti, sparí a kastruje ich, a potom ich priradí k podnikom alebo domom, aby chytili a odrádzali nechcené hlodavce. Viac informácií o programe nájdete v NBC4 Washington. A hoci si uvedomujem, že téma tohto príbehu prakticky prosí o politický komentár, nezabudnite, že vedomá mačka je zóna bez politiky a všetky komentáre, ktoré sa týkajú politiky, sa odstráni.

Ak ste tento týždeň vynechali niektorý z príbehov, ktoré sa tento týždeň vyskytol na vedomej mačke, tu je rekapitulácia: v pondelok Dr. Lynn Bahr odpovedala na otázky čitateľa, v utorok sme v stredu uvádzali rozkošné sandále pre flopy mačiek, Dr. Marci Koski odpovedal na správanie správania Otázky, vo štvrtok sme preskúmali nové vzorce v štýle Paté Weruva a v piatok sme ponúkli špeciálnu zľavu pre čitateľov, ktorí sa chcú zúčastniť Meow Meet Up Up Chicago.

Dnešné video obsahuje Tortie Kitten, ktoré bolo odhodlané zachrániť – a aký život dobrodružstva bude mať so svojou novou rodinou! Užite si to.

Majte úžasný víkend!

Ingrid King

Mohlo by sa vám páčiť:
Mews a NIPS: Modré goliere mačky pomáhajú Washington DC s kontrolou škodcov

Mews a NIPS: Washington, DC dostane svoj prvý mačkový kongres

Mews a NIPS: Trojročný projekt sčítania ľudu chce počítať všetky mačky Washington D.C.

«Meow Meetup Chicago: Oslava milovníkov mačiek
Ako asisi slučka pomáha Momma Kitty s nervou bolesti »

6 komentárov k Mews a NIPS: Vnútri života lovca mačiek vo Washingtone, DC

Kathy hovorí:

15. júla 2019 o 17:26

Úžasné! Mačky majú starostlivosť a jedlo a vykonávajú veľmi potrebné služby. Nie je potrebné pasce potkanov alebo jed. Mačky zabijú hlodavce, správanie, ktoré je pre mačky prirodzené. Hurá na tento program !!

Odpovedať

Eleanor Skibo hovorí:

14. júla 2019 o 23:37

Znie to ako riešenie, ale vždy som nenávidel skutočnosť, že mačky chytia myši alebo potkany. Možno to znie hlúpo, že mačky sú penami; Nechcel by som, aby moja mačka chytila ​​hlodavce; Dáva mi to creeps.

Odpovedať

Carol Goin hovorí:

13. júla 2019 o 16:26

Kde je miesto, kde sa dá kliknúť na video?

Odpovedať

Ingrid hovorí:

14. júla 2019 o 5:24

Mali by ste byť schopní kliknúť na ikonu prehrávania vo videu, Carol. Nefunguje to pre vás?

Odpovedať

Sue Brandes hovorí:

13. júla 2019 o 13:12

Nevedel som, že majú problém s potkanmi. Dúfam, že mačiatka vám môžu pomôcť.

Odpovedať

Janine hovorí:

13. júla 2019 o 7:14

Páči sa mi príbeh o tom, že sa túlavá mačka stáva súčasťou rodiny cestujúcich. Mačky chytača myši sú tiež celkom dobré.

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Požadované polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto webovej stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež prihlásiť na odber bez komentára.

Δ

Čistenie vzduchu 101: Pochopenie významu vysokej kvality vzduchu v interiéri

od Annette UDA
31. augusta 2018
Čistý vzduch. Vystúpime von na čerstvý dych, aby sme odstránili naše hlavy a tiež oživili našich duchov. Z čoho sme však práve vystúpili tak, ako do čoho vstúpime späť? Ak vám záleží na bezrizikovom aj úspešnom podnikaní, ale nevyčistíte svoj vnútorný vzduch, ohrozujete svojich klientov, svoju spoločnosť, ako aj svoje zdravie a wellness. Dodržiavanie sú niektoré základy čistenia vzduchu, ktoré potrebujete vedieť.

Prečo sú prostredia starostlivosti o vylepšené nebezpečenstvo pre šírenie nákazlivých chorôb

Zaistite nepoškvrnenú firmu, čistiace sa povrchy po každom klientovi, ale pravda je veľa baktérií, ktoré môžu spôsobiť zmätok vašim klientom, ako aj vašej spoločnosti, sú vo vzduchu – a túto metódu zostávajú po dlhú dobu. Infekcie horných dýchacích ciest u zvierat, ako je psia chrípka, mačkový kalicirus, ako aj psie kašeľ, sa môžu v okamihu šíriť. Kašeľ tu. Kýchanie tam. Zatiaľ čo niektoré nákazlivé zárodky (alebo patogény) môžu jeseň na povrch, mnohí zostávajú vo vzduchu a nákazliví po dlhú dobu.

Prostredie starostlivosti sú tiež obzvlášť zraniteľné voči nákazlivej chorobe žijúcej vo vzduchu vďaka neustálym odlievaniu Danderovho odrezania a čistenia. Ďalej, vďaka kúpaniu a vysokej úrovni vlhkosti je atmosféra prvá pre podporu baktérií, ktoré môžu viesť k rôznym infekciám vrátane horných dýchacích ciest.

Ako sa šíria nákazlivé ochorenie vzduchom

Väčšina z nás „presne“, ako sa môže choroba rozšíriť s kontaktom s kontaminovanými objektmi. Vidíme misku alebo hračku pokrytú slobberom. Rovnako vidíme priameho kontaktu s infikovanými psami; Dotknutie sa nos, čuchajú zadky. Môžeme vyčistiť predmety a zabrániť ostatným psom, avšak čo to, čo nevidíme? Napríklad psie kašeľ, ako aj chrípka, sú choroby vo vzduchu. To znamená, že sa šíria hlavne vzduchom. Keď infikovaný zvierací kašeľ, kýchne, šteká alebo dokonca prelieva Dander – len raz – uvoľní do vzduchu nespočetné mikroskopické kontaminanty.
Reklama

Zatiaľ čo niektoré z týchto kontaminantov sú veľké a ťažké dostatočné na jeseň na povrch, kde sa môžu zbaviť čistenia povrchu, mnohé z nich sú „aerosolizované“. Tieto prakticky nepodstatné baktérie, ako aj vírusy môžu zostať životaschopné (nažive, ako aj schopné infikovať) vo vzduchu až dva týždne, pritiahajú Ďalším hostiteľom. Po požití tieto činidlá začnú spôsobiť zmätok v hornom dýchacom trakte.

Ako nezdravý vzduch vás bolí, váš personál a vaše podnikanie

Potenciálne katastrofický účinok pre vašu spoločnosť z nákazlivého vypuknutia vzduchu je zrejmý-temporary uzavretie pri čistení, ako aj potenciálne dlhotrvajúce poškodenie vašej povesti. Čo však môže byť menej zrejmé, keď sa týka vysokej kvality vzduchu v interiéri, je nepriaznivý vplyv na deň – dňový výkon zo strany vy aj vašich zamestnancov.

Nezdravý vzduch môže spôsobiť vysokú mieru neprítomnosti vďaka šíreniu prechladnutia alebo chrípky okrem toho, že z dôvodu bolesti hlavy je dokonca ľahké rozhodovanie. Pretrvávajúca vôňa uterákov umytých vo voňavom čističi práčovne, voňavé šampóny, upravujúce spreje, ako aj čistiace prostriedky na povrchy môžu prispieť k znečisteniu ovzdušia v interiéri ovzdušia. Tieto prchavé organické zlúčeniny znečisťujúce ovzdušie (VOC) sa môžu vyskytnúť napríklad z čerstvej farby alebo novej podlahy.

Prečo čistenie povrchu nestačí

Programu šírenie nákazlivých baktérií, ako aj vírusov môže byť obmedzené typickou technikou utierania povrchov, ako aj nástrojov s dezinfekčným látkam s rozprašovaním, je však jednoduché vynechať mikroskopické kontaminanty, ktoré môžu stále trvať na podlahách, upravovať stoly, dosky aj na dosky, ale aj na dosky, dosky, aj dosky, aj dosky, aj dosky, dosky, aj dosky, dosky, aj na dosky, aj na dosky, dosky, aj na dosky, aj na dosky, aj keď je jednoduché vynechať mikroskopické kontaminanty. ako akýkoľvek typ iného povrchu, ktorý potrebuje rutinné čistenie. Majte na pamäti tieto mikroskopické kontaminanty, ktoré sa držia prachu, ako aj nekonečne jazdia na týchto vzduchových prúdoch? Rovnako ako tie VOC, ktoré znečisťujú váš vzduch? Čistenie povrchu záleží a malo by byť súčasťou akéhokoľvek typu čistiaceho protokolu, ale len povedané, nestačí.

Ako vyčistiť vzduch

Ako vyčistíte niečo, čo vás obklopuje, čo nevidíte? Verte, že čistí vzduch trochu ako chladenie vzduchu. Mimoriadne povedané, klimatizácie pracujú chladením vzduchu tak, ako to súvisí s nimi. Horúci vzduch ide dovnútra, vyjde chladný vzduch. Vzduch môžete vyčistiť dezinálnou hodnotou, keď prechádza s niečím, čo zabije baktérie, ako aj vírusy, ako aj zbavte sa VOC. Že niečo je ultrafialové germidálne ožarovanie (UVGI).

UVGI sa často nazýva UVnull

Uncategorized

Posuňte svoje vibrácie – úsmev!

Nie sme len fyzické bytosti vo fyzickom vesmíre, sme vibračnými bytosťami vo vesmíre zloženom z energie. Prirodzene priťahujeme to, čo je v harmónii s naším stavom bytia. Vibrácie sú signálom, ktorý vysielame do vesmíru, a vesmír reaguje prejavmi, ktoré sa zhodujú s týmto signálom. Dáva to zmysel, že sa chceme pokúsiť udržiavať naše vibrácie na úrovni, ktorá nám umožňuje prijať radosť, hojnosť a šťastie, ktoré chceme priťahovať do našich životov.

Všetci však máme tie dni, keď sa zdá, že potešenie nie je ani v rovnakej slnečnej sústave ako my. Keď sa cítime frustrovaní, nahnevaní alebo depresívni, zmena našich vibrácií sa môže javiť ako nemožná úloha. Keď sa nachádzame v takom druhu vibračného stavu, dokonca aj menší posun vo vibrácii môže zmeniť. Jedným zo spôsobov, ako to urobiť, je s úsmevom. Aj keď sa naozaj necítite ako úsmev, iba fyzický akt úsmevu jemne presunie vaše vibrácie do lepšieho pocitu.

A ak potrebujete trochu pomoci, aby ste našli tento úsmev, pozrite sa na fotografie mačiatka na stránke CuteOverload.com – odvažujem sa pozrieť na niektoré fotografie na webe a aspoň nepokrakovať začiatky úsmevu!

Ingrid King

«Ako zvoliť zdravé potraviny pre svojho domáceho maznáčika
Sila smiechu a mačiatko Mayhem »

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Požadované polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež prihlásiť na odber bez komentára.

Δ

Park Parky vedú rast v amerických mestských parkoch

Washington, 15. apríla 2015-parky mimo vodítka psov rastú rýchlejšie ako akýkoľvek iný typ parku v najväčších amerických mestách. Správa o systémoch City Park.

Portland má 5,4 psov parky na 100 000 obyvateľov, pričom ho na národnom obyvateľstve hodnotí číslo jedna. Norfolk, Va., Je druhý, nasledujú Madison, Wis., Henderson, Nev. A Las Vegas.

Podľa Mestských parkov FACSSReport v roku 2015, ktorý je teraz k dispozícii na adrese www.tpl.org/cityparkFacts, počet parkov mimo vodítka pre psov vzrástol o 6% a je o 20% o 20%.

“V Amerike idú mestské parky k psom – dobrým spôsobom,” uviedol Adrian Benepe, riaditeľ rozvoja mesta City Park pre Trust for Public Land. “Ľudia v mestách skutočne milujú svojich psov a chcú, aby ich miesta dostali von na cvičenie, ako ukazuje táto správa.”

„V našom výskume a úzkej spolupráci s komunitami, ktoré slúžime poskytovaním rekreačných priestorov, sme videli obrovský rast v parkoch pre psov a vonkajších fitnes priestoroch pre dospelých, ktoré pomáhajú poskytovať vybavenie pre širšiu rodinnú dynamiku v parkoch,“ uviedla Anne-Marie Spencer, firemný viceprezident pre marketing pre PlayCore. „Sme hrdí na to, že sme schopní spolupracovať s dôverou pre verejnú pôdu v tomto dôležitom výskume.“

Údaje o psích parku v správe Faktov o mestských parkoch 2015 sú súčasťou podrobnej zostavovania údajov o parkoch v 100 najväčších mestách v krajine. V správe sa ukázalo, že celkové výdavky na parky a rekreáciu v týchto mestách vzrástli v roku 2014 o 2,8% na 6,73 miliárd dolárov.

Správa tiež zaraďuje ďalšie typy parkov na obyvateľa. Ukazuje:

St. Paul, Minn., Má viac loptových diamantov, za ktorým nasledujú Chesapeake, Va. A Minneapolis.

Chula Vista, Kalifornia, je prvý v skateboardových parkoch a Sacramento v Kalifornii je druhý.

Dve mestá Ohio, Cleveland a Cincinnati, majú najviac komunálnych bazénov a Madison, Wisconsin a Minneapolis majú najviac pláží.

Tulsa, Okla., Má viac diskutov o diskových golfových ihriskách ako akékoľvek iné mesto.

Cincinnati má najviac prírodných centier

Baton Rouge, La., Má naj rekreačné a seniorské centrá.

Washington, D.C., vedie všetky mestá v komunitných záhradách.

Dôvera pre verejnú pôdu vytvára parky a chráni pôdu pre ľudí, čím zabezpečuje zdravé a obývateľné komunity pre budúce generácie. Takmer desať miliónov ľudí žije na jednej pol míľovej chôdzi od dôvery pre verejný pozemný park, záhradu alebo prírodnú oblasť a každý rok si tieto stránky pozrite viac miliónov. Ak chcete podporiť dôveru verejnej pôdy a zdieľať, prečo vám príroda záleží, pozrite si www.tpl.org.

Feature Foto od Don DeBold, používaný na základe licencie Creative Commons. Neboli vykonané žiadne zmeny.

Mačka, ktorá rád nosí príspevok na oblečenie

Ľudia sa ma často pýtajú, čo robím, aby som prinútil svoju mačku, Lorenzo, nosiť oblečenie. Podplatíte ho dobrotami? Použite hračky na rozptýlenie? Dajte ho na upokojujúce prostriedky? Nič z toho nerobím. V skutočnosti nerobím nič iné, ako vkĺzam tričká nad hlavu a na jeho chlpaté malé telo.

Vždy, keď bol mačiatkom, Lorenzo miloval nosenie oblečenia. Nemám na to žiadne vysvetlenie, ako je skutočnosť, že je to jedna cool mačka s trpezlivosťou budhistického mnícha. Alebo snáď, je to reinkarnovaný módny model, ktorý bol na pristávacej dráhe príliš mačkou a utrpel karmické postavenie.

Všetko to začalo, keď mal len pár mesiacov a zvykol ukradnúť špinavé oblečenie z môjho koša na bielizeň. Pretiahol ich okolo domu, žuval na nich a potom sa stočil a šiel s nimi spať. Nebol to veľa problému, s výnimkou prípadu, keď prišla spoločnosť a našli vedľa konferenčného stolíka zvinutú guľu spodných vzdialenosti.

Ale jedného dňa som sa naštval na Lorenza a rozhodol som sa dostať rovnomerne, a tak som položil na hlavu a na jeho telo na jeho telo a na jeho telo. Lorenzo nebol nepreukázaný. Upravil si plecia, vyhodil hruď a pozrel na mňa výrazom, ktorý povedal: „Myslíš si, že mi to vadí? Nie je to tak. V skutočnosti sa mi to páči. “ Celé dni chodil okolo toho, aby sa dni nosil ten tank.

Pre mnoho mačiek je nosenie oblečenia prinajmenšom nepríjemné. Majitelia sa ich snažia obliecť do hlúpe kostýmy a odfotiť sa smiech. Výsledkom je však často mačička, ktorá vyzerá, akoby mala epileptický záchvat – odišiel zo mňa! Existujú aj ďalšie mačky, ktoré sa len nahýbajú do pózy úplného poníženia a hrôzy, najmä ak je zapojený klobúk. A potom je tu Lorenzo, ktorý na obálke časopisu GQ rozpustí svoje veci ako taliansky módny model.

Pred Lorenzom som mal niekoľko mačiek a nikdy som sa nesnažil dať na žiadne z nich oblečenie. Táto myšlienka mi nikdy nevstúpila. Ale s Lorenzom to vyzerá prirodzené. Je to, akoby vedel, že to je to, čo mal na planéte, aby urobil – oblečenie, predstavoval pre fotoaparát a rozosmial sa. Fotografujem Lorenzo, ktorý nosí oblečenie už viac ako rok, a mal by som priznať, že to je jedna z najzábavnejších a potešujúcej veci, aké som kedy urobil.

Je to zábava, pretože pre Lorenzo je videokamera Catnip. Odpovedá na to, alebo oveľa presnejšie, reaguje na mňa, keď mám v ruke videokameru. Vie, čo sa deje, a je aktívnym a vážnym účastníkom natáčania. A keď viem, že som ho dostal dobre, a nahlas som kričal: „Bellissimo Lorenzo,“ predbehol a otočil nos vo vzduchu, akoby vie, že odviedol skvelú prácu.

S potešujúcou časťou fotografickej práce je to, čo som sa naučil od Lorenza. Jednou z týchto vecí je, že klišé mačiek sú tvrdohlavé a aloof je práve to – klišé. Keď tlačím na jeho tričko a potom ho pozriem cez objektív, obdivujem sa tým, aký dokonale obsahuje, keď to robí. Žasnem nad tým, ako si našiel cestu na svete, a je úplne pripravený vystúpiť mimo vopred pochopenú predstavu o zóne pohodlia mačky. Čo ak teda nebude konať „normálne“ a vzdoruje usmerneniam štandardného správania mačiek. Takže čo keď sa mu ľudia smejú.

Áno, možno do toho čítam oveľa viac, ako to vidia iní ľudia, ale vždy som cítil, že sa od zvierat musíme veľa učiť, ak im dovolíme, aby nám dali pokyn. A to, čo som sa tiež naučil od tejto Maine Coon Cat, je, nemali by sme my, ľudia tiež preliate, čo je bezpečné a predvídateľné pri nákupe, aby sme prijali niečo nové bez ohľadu na to, aké zvláštne by sme mohli vyzerať? Nemali by sme ľuďom vynechať staré klišé, ktoré tak dlho vládli našim životom?

Joann Biondi je spisovateľ a fotograf so sídlom v Miami. Jej mačka, Lorenzo, má svoju vlastnú stránku a svoju vlastnú stránku na Facebooku.

V tomto videu sledujte, ako model Lorenzo Model Rôzne oblečenie:

httpv: //www.youtube.com/watch? V = 0Mfluxsczrk

Ingrid King

«Meditovanie s vašou mačkou
Recenzia kníh: Valí príbehy od Tim Link »

19 komentárov k mačke, ktorá rád nosí oblečenie

Sharon hovorí:

16. novembra 2012 o 20:11 hod.

Moje mačiatko Shelby robí to isté! Jedného dňa som ju chytil, keď som sa hral s našou hračkou, Pepperovou tričkou, ktoré bolo pre neho príliš malé Zastrelil som sa, keď som to musel zložiť, aby som ju vyčistil. Neradi byť nahá, je to najpodivnejšia vec; Ale som rád, že vidím, že nie som jediný!

Odpovedať

Ingrid hovorí:

16. novembra 2012 o 20:29

Je to určite zriedkavá mačka, ktorá sa rád oblieka, Sharon!

Odpovedať

Ingrid hovorí:

28. novembra 2010 o 12:00

Znie to, že vaše mačiatko je dobre vyškolení, aby ste vyhovovali jeho každej potrebe, tnk!

Odpovedať

Tnk hovorí:

28. novembra 2010 o 12:23

Milujem to!!! Naše mačiatko tiež miluje oblečenie !!! Dnes na ňom máme kabát a on sa len rozprestiera, akoby bol bombou. Je taká princezná. Pije iba vodu z našich šálok alebo kohútikov. Odmieta piť z misky.null