Archive: February 28, 2023

Uncategorized

Inteligentný dizajn Darwina: Surové jedlo na podporu mačiek s chorobou obličiek

Toto publikovanie sponzoruje Darwin’s Natural Pet Food a zahŕňa pridružené odkazy*

Ak ste s nami na chvíľu dodržiavali, už rozumiete, že sme obrovskými fanúšikmi Darwinovho surového jedla. Je to obľúbené Allegra, rovnako ako sa nám páči čokoľvek na tomto jedle. Dnes by som vám chcel predstaviť výrazné poskytovanie na trhu s surovinami: Darwin’s Intelligent Design ™, surový plán na predpis pre mačky s ochorením obličiek.

Najlepší stravovací plán pre mačky s ochorením obličiek

K dispozícii je toľko dezinformácií o tom, čo by mali jesť mačky s chorobou obličiek. Početné tradičné veterináry navrhnú plán na predpis pre mačky, ktoré vykazujú aj malú odchýlku typických hodnôt obličiek. Je to preto, že existujú určité výskumné štúdie – nie náhodou, sponzorované extrémne podnikmi, ktoré ponúkajú tieto diéty -, ktoré ukázali, že obmedzené bielkovinové stravy môžu predĺžiť funkciu obličiek. Kŕmenie mačacieho mačacieho obdobia je však omnoho viac, ako len obmedzuje proteín. V skutočnosti sa obmedzenie proteínov nemusí navrhnúť až do extrémne konečných štádií choroby. Dovtedy môžu byť dôsledky z zlých diétnych možností u týchto mačiek zlé.

Neexistuje jediný diétny plán, ktorý je najlepší pre všetky mačky s ochorením obličiek

Viaceré prvky sú nevyhnutné, keď sa týka plánu stravovania pre mačky s ochorením obličiek. Vlhkosť je kritická. Vhodný diétny plán pre tieto mačky by mal zahŕňať extra draslík, znížené hladiny sodíka, ako aj hladiny fosforu, ako aj zvýšené hladiny omega-3 mastných kyselín. Pretože účinky na obmedzenie proteínov ovplyvňuje stav zdravého tela, skvelý stravovací plán pre tieto mačky by mal zahŕňať vysoko kvalitné bielkoviny. Keď je proteín neprimeraný, mačky začnú stratiť hmotnosť svalov. Veterinárna lekárka Feline Elizabeth Colleran podrobne diskutuje o tom, o čom by mali jesť mačky s ochorením obličiek, rovnako ako to nemusí byť to, čo vám hovorí váš veterinár.

Darwin’s Intelligent Design ™ Support Formula

Darwin’s poskytuje špecializovaný vzorec vyvinutý s cieľom ponúknuť ďalšiu podporu mačkám zaoberajúcim sa ochorením obličiek. Tieto mimoriadne chutné a výživné jedlá využívajú iba mäsa bez hormónov, bez antibiotík, ako aj mäso bez pesticídov, bez zŕn, pridaných výplne alebo chemických konzervačných látok. Základné výhody tohto diétneho plánu zahŕňajú

Vhodné hladiny proteínov

Obmedzený fosfor

Zahrnutý prírodný chitosan spojivo fosfor

Zvýšené hladiny vápnika (minimalizuje absorpciu fosforu)

Zvýšené mastné kyseliny omega 3 s dlhým reťazcom pre zdravie glomerulárnych

Zvýšené hladiny vitamínu B, ktoré nahradia tie stratené v moči

Pridané botaniky, ako aj výpisy

Darwin’s Intelligent Design ™ Support Formula potrebuje predpis od vášho veterinárneho lekára.

Pre oveľa viac informácií, ako aj na objednávku, navštívte stránku Darwinspet.com.

*Zverejnenie FTC: Toto je sponzorovaný príspevok, z čoho vyplýva, že som bol kompenzovaný za fungovanie tohto obsahu. Bez ohľadu na prijaté splácanie uvidíte iba produkty alebo služby uvedené na tomto webe, ktoré sme buď využili, alebo by sme sa využili. Vedúca mačka je účastníkom pridruženého programu spoločnosti Darwin. To znamená, že ak sa rozhodnete kúpiť s akýmkoľvek typom našich odkazov, dostaneme malú províziu.

Fotografia prostredníctvom Darwinovej stránky na Facebooku, ktorá sa používa so súhlasom

Ingrid King

Obsah
Najlepší stravovací plán pre mačky s ochorením obličiek nie je jediný stravovací plán, ktorý je najlepší pre všetky mačky s ochorením obličiek
Darwin’s Intelligent Design ™ Support Formula

Rovnako sa vám páči:
Najlepší stravovací plán pre mačky s chorobou obličiek

Spojenie medzi zubnými chorobami a chorobou obličiek u mačiek

Nový biomarker by mohol ponúknuť včasné varovanie chorôb obličiek

«Prekvapte si mačku pomocou mačiatka – špeciálna zľava
Vianočný predaj Basepaws: až 100 dolárov z DNA testov, ako aj úplne bezplatná hračka pri každom nákupe »

2 komentáre k inteligentnému dizajnu Darwina: Surové jedlo na podporu mačiek s obličkami

Janine hovorí:

2. decembra 2021 o 10:55

Je to skvelé porozumieť v situácii, ktorú vyžaduje špeciálne jedlo pre jednu z mojich dievčat. Poďakujte vám!

Odpovedať

Jenny hovorí:

2. decembra 2021 o 9:56

Kŕmim Darwin’s, takže keď jedna z mojich mačiek potrebovala obličkový diétny plán pred niekoľkými rokmi, vyskúšal som ich špeciálne jedlo na podporu obličiek, ale jednoducho by ho nejedla – aj keď som ho predstavil pomaly a pretrvával asi mesiac. Hovoril som o tom aj s Darwinovým výživovým pracovníkom. Musím tvrdiť, že to vonia veľmi odlišné od surovej, na ktorú bola použitá, rovnako ako to mala zelenkavý hnedý odtieň, hoci som presvedčený, že na mačkách nezáleží na farbe. Avšak vôňa. Nakoniec som využil priemyselnú značku, ale iba v malom množstve, a tiež som ju držal na Darwinovej surovej ruke, ktorá sa jej páčila.

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.null

Mačky nie sú psychopati

, možno ste videli titulky: „Štúdia: Mačky môžu byť legitímne psychopati.“ “Je tvoja mačka psychopat?” Pravdepodobne hovoria vedci. “ “Keby boli mačky ľudia, pravdepodobne by to boli psychopati, hovoria vedci.” Krčil som sa, kedykoľvek som videl jeden z tých titulkov, nielen preto, že sú jednoducho absurdné a nakoniec škodlivé pre mačky, ale tiež preto, že referenčná štúdia je veľmi chybná.

Feline Behaviorist Mikel Delgado, PhD, ktorý pracuje s mačkami už viac ako 20 rokov a bol postdoktorandom na Škole veterinárnej medicíny na Kalifornskej univerzite v Davise, publikoval podrobné odhalenie tejto absurdnej štúdie.

„Autori navrhujú, že nedošlo k nedostatku výskumu psychopatie mačiek, pretože nie je k dispozícii žiadny dotazník na skúmanie týchto vlastností u mačiek. Namiesto toho by som tvrdil, že nemá zmysel študovať niečo, čo v skutočnosti neexistuje. “ píše Mikel. Keď sa navyše ponorila do štúdie, zistila, že sa pýtala: „Bývajú títo vedci s nejakými mačkami?“

Odporúčam vám, aby ste si prečítali Mikelov príspevok na jej výnimočnom blogu, čo chce vaša mačka – a znížiť sa na prenasledovanie, nie, vaša mačka nie je psychopat!

Obrázok Pixabay stock photo

Ingrid King

Mohlo by sa vám páčiť:
Môže hudba prinútiť veterinára, aby sa prešlo na mačky menej stresujúce?

Štúdia správania sa chce dozvedieť oveľa viac o mačkách a môžete pomôcť

Sú mačky neurotické?

«Darwin’s Giveaway Víťaz plus špeciálna ponuka pre čitateľov mačiek
Výhody pomalých kŕmidiel »

11 komentárov k mačkám nie sú psychopati

Gina hovorí:

21. decembra 2021 o 13:35

Ľudia, ktorí napísali tento príspevok, sa musia hanbiť! Veľmi škodlivé pre mačky a absolútne nepravdivé.

Odpovedať

Lurchie hovorí:

21. decembra 2021 o 12:01

Sú mačky príjemne čudné? Samozrejme! Psychopati? V žiadnom prípade.

Odpovedať

Eleanor Skibo hovorí:

20. decembra 2021 o 17:32

Ktokoľvek, alebo akúkoľvek skupinu alebo inštitúciu, uviedli, že mačky sú psychopati, je mimo kontaktu s realitou a veterinárnou vedou. Mačky sú úžasné milujúce bytosti, ktoré sú psychické a v súlade s prírodou a ľudstvom, ale v žiadnom prípade nie sú psychopatické tvory mačiek.

Odpovedať

Sherri hovorí:

20. decembra 2021 o 15:30

Taký úplný a úplný balón !!! Tieto tzv. „Štúdie“ sú rozzúrené. Naopak, sú to ľudia, ktorí sú typicky psychopati! Teraz som stredný vo veku a vo svojom živote som mal doslova mačky vzhľadom na to, že som sa narodil. Nikdy som nemal nič iné ako sladké, milujúce mačky. Áno, všetci mali svoju vlastnú osobnosť, ale boli/všetci sú ohromujúcimi dušami.

Odpovedať

Jeri hovorí:

20. decembra 2021 o 12:19

Prajem si, aby príspevok bol z bezpečného zdroja, ale nie je. Rád by som to čítal, pretože mám 4 ohromujúce mačky s rôznymi osobnosťami.

Odpovedať

Susan C. Beurket hovorí:

20. decembra 2021 o 12:14

Už som o tom počul „sú psychopati mačiek“, ale myslel som si, že je to vtip! Netušil som, že by niekto bol dosť hlúpy, aby sa pokúsil preskúmať to a povedať, že je to skutočné! Súhlasím s tým, čo povedal Mikel o „Bývali títo vedci s nejakými mačkami?“!

Odpovedať

Stephen Mann hovorí:

20. decembra 2021 o 10:27

Zdá sa, že ide o pokus o vytvorenie ďalšieho škodlivého mýtu a nevyžaduje akciu iba celkovú ignorovanie.

Odpovedať

Theresa Anspaugh hovorí:

20. decembra 2021 o 9:22

Poznám oveľa viac ľudí, ktorí sú psychopati ako mačky. Ak sa s mačkami zaobchádza s láskou a úctou, neexistujú psychopati. Viem o bludoch, ktoré sa stali adoptovateľnými s TLC a oceňujú navždy domov.

Odpovedať

Susan C. Beurket hovorí:

20. decembra 2021 o 12:16

Áno!

Odpovedať

Janine hovorí:

20. decembra 2021 o 7:58

Nie sú to absolútne psychopati. Majú iba svoje osobitné osobnosti.

Odpovedať

Diane Austin hovorí:

20. decembra 2021 o 4:50 hod.

Ďakujem za to, Ingrid!
Milujem mačiek, vždy mám a neverím na jednu sekundu, že sú psychopati!

Di – Ontario, Kanada

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Požadované polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto webovej stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež prihlásiť na odber bez komentára.

Δ

Uncategorized

Je čas kúpiť si nejaké vianočné psie hračky?

Tento príspevok môže obsahovať pridružené odkazy. Od spoločností diskutovaných v tomto príspevku môžeme zarobiť peniaze alebo výrobky.
Každú sviatočnú sezónu kupujeme vianočné psie hračky pre našich kamarátov a rodiny (psí kamaráti a rodina).
Samozrejme Stetson, Linus a tento rok dostanú Dublin úžasné hračky a dobroty od Santa Clausa. Dnes ráno sme dostali e -mail od spoločnosti Amazon.com, v ktorom oznámil 4 za cenu 3 špeciálov na niektoré zo svojich psích hračiek. Amazon už má strmé zľavy v porovnaní s našimi miestnymi obchodmi s domácimi zvieratami. Takže namiesto otáľania a čakania na Štedrý deň, aby sme urobili všetky moje nákupy, sme šli ďalej a kúpili si niektoré úžasné psie hračky a produkty prostredníctvom Amazonu 4 pre 3 špeciálne.

Vianočné psie hračky – 4 za cenu 3!
Tu sú niektoré z detailov o Amazon’s 4 pre 3 špeciálne:
Pridajte do nákupného košíka najmenej 4 oprávnené predmety
Pokračujte k pokladni
Na konečnej stránke pokladnice znížime najnižšiu cenovú položku.

Tu je sekcia pre psie hračky (v skutočnosti dodávka domácich miláčikov), ktorá inzeruje ako 4 pre 3 Špeciál: Dodávka domácich miláčikov 4 pre 3 špeciálne.

Amazon je obrovský obchod. V 4 pre 3 špeciály pre dodávky domácich miláčikov bolo 4 161 položiek. Takže aké špeciálne položky som nakoniec kúpil?
Hračky na sviatky pre psov
Nie som si istý, či ide o špeciálnu ponuku na sviatky alebo niečo, čo Amazon beží pravidelne, ale je to úžasný spôsob, ako získať dodatočnú zľavu na už ťažko zľavnené hračky pre domáce zvieratá. Tu sú 4 psie hračky, ktoré som nakoniec dostal pre svojich chlapcov:

Invincibles Plyš na hadí psí hračku, 3 pursence, zelený/čierny – tento had tvrdí neporaziteľnosť, ale myslím si, že moji psi im môžu ukázať zle. Pred niekoľkými víkendmi k nám išiel sprievodca psieho šteniatka a priniesol Kyjen Snake. Dublin a Baron mali početné remorkéry vojnových bitiek s hračkou a ukázalo sa to pomerne odolné … Nemyslím si však, že by to mohlo stáť niekoľko týždňov intenzívnych bitiek medzi Stetsonom, Linusom a Dublinom.

Skryť hračky pre domáce zvieratá, veľké-v minulosti sme si kúpili niekoľko skryť-a-toy a naši psi ich milujú. Z našej dvojročnej hračky na psie psie hračky Ginger Chreat Holid Hray Ginger Gears Holiday ešte stále zostáva pár kusov. Nemecký pastiersky mix môjho brata, Georgie miluje svoj skryť-a-toy. Je to tiež trochu puzzle pre psov, keď sa učia extrahovať veveričky zo svojho plyšového domu. To v skutočnosti znie veľmi dobre, čo robia moji psi k plneniu väčšiny svojich hračiek.

Skryť hračky pre domáce zvieratá, veľká-máme radi Kyjen Hide-A-Toy, že sme sa rozhodli prinútiť mladých chlapcov hračku pre psie kože. Na stránke Amazon.com sme tiež zistili, že ľudia používajú Hide-Bee-Hive nielen včely, ale aj psie dobroty. Je to veľa zábavy pre vás aj vášho psa!

Skryte a bird Plush Plush Intercative Canine Toy, veľká-áno! Zbláznili sme sa s Hide-A-Toys na tomto poradí Amazonky, ale my (psy) radi s nimi hráme. Hračka na psích psov Hide-A-Bird bola/je skutočná psová hračka, ktorú Georgie miluje hrať v dome môjho brata. Zakaždým, keď premýšľam o tom, že sa moji psi hrajú s touto skryť-a-toy, myslím na Angry Birds … nie som si istý, prečo som úžasný, že by sa vták hneval po tom, čo by sa pár psov vrhli.

Boli to naše štyri psie hračky za cenu tri. Ach jo, a spomenul som, že tu v Kalifornii nedostaneme účtované daň z obratu za položky, ktoré kupujeme na Amazon.com !!!
Ak máte záujem o 4 pre 3 zľavu, pozrite sa na túto stránku skôr, ako začnete nakupovať: Amazon’s 4 pre 3 špeciálne. Potom prejdite na túto stránku a pozrite

Vianoce sú najlepšie za rohom, takže nezabudnite si ujsť a začnite nakupovať skoro svoje obľúbené hračky vianočných psov.
Co si myslis? Využili ste výhody Amazon’s 4 za 3 špeciálne?
Najlepšie tipy pre naše šteniatka
Najlepšie šteniatko, ktoré sa nám páčia: Puppy hračky s tepelným a tepelným balíčkom – ideálne pre nové šteniatka. Pomáha zmierňovať úzkosť v ich novom dome.
Najlepšie psie žuvanie, ktoré sa nám páčia: Bones & Chews Bully Sticks – všetky naše šteniatka milujú uhryznutie, štipky a žuvanie. Rád používame šikanované palice, ktoré pomáhajú odvrátiť tieto nežiaduce správanie.
Najlepšie psie dobroty, ktoré sa nám páčia: Crazy Canine Train-Me Latss-používame ich ako naše vysoko hodnotné dobroty pre naše sprievodcovské psie šteniatka.
Najlepšie čerstvé psie jedlo, ktoré sa nám páčia: Farmársky psík – pred pár mesiacmi sme začali kŕmiť čerstvé psie jedlo Raven a ona ho miluje! Získajte 50% zľavu z prvého nákupu poľnohospodárskeho psa.

Pozrite sa na oveľa viac našich obľúbených položiek v našom novom kontrolnom zozname šteniat.

Uncategorized

10 fantastických miest, ktoré objali psa v juhovýchodnom Michigane

10 fantastických miest, ktoré objali psa v juhovýchodnom Michigane

Naposledy aktualizované 13. decembra 2021 podľa úniku šteniat 1 Komentár
Útulky na zvieratá a záchranné organizácie sú fantastickým miestom na objavenie perfektného psa. Majú tak širokú škálu, že môžete objaviť psa, ktorý má perfektný tvar pre váš životný štýl.

X

Sú to všetky typy psov pri záchrane. Hľadáte psa, ktorý je už trénovaný? Hľadáte nového joggingového partnera? Hľadáte šteniatko? Majú všetky aj ďalšie. Oslovte svoje regionálne záchrany a prístrešky; Pomôžu vám objaviť váš dokonalý zápas.

Nebojte sa klásť otázky, rovnako ako sa nebojte nájsť zoznam toho, čo hľadáte. Čím viac informácií majú pracovníci o vás, ako aj o vašom spôsobe života, tým lepšie vás budú môcť vyrovnať so správnym psom. – 10 výhod prijatého záchranného psa

10 fantastických miest na objatie psa v juhovýchodnom Michigane

Hľadáte prijať psa v juhovýchodnom Michigane? Tu je 10 fantastických organizácií, ktoré sa venujú zachraňovaniu životov bezdomovcov v regióne Metro Detroit.

Zachránenie jedného psa nebude modifikovať svet, avšak určite pre to, že pes, svet sa navždy zmení. – Karen Davidson

1. Útulok pre zvieratá Livingston – webová stránka / Petfinder / Facebook

Útulok pre zvieratá v regióne Livingston sa nachádza na metóde 418 S. Highlander v Howell. Všetky objaté zvieratá budú spayované alebo kastrované, testované srdcové červy alebo mačkovú leukémiu, mikro štiepané, ako aj poskytnuté vakcinácie vhodné vekom pred opustením útulku.

Útulok je otvorený v pondelok sobotu na adopciu. Hodiny útulkov pre zvieratá a ponuky zvierat sa môžu zmeniť; Skontrolujte ich stránky, kde nájdete najnovšie informácie.

Bruiser, Tootie & Hilda sú len niekoľko fantastických psov ponúkaných v útulku pre zvieratá v regióne Livingston.

2. Záchranné centrum Canine Companion – Web / Petfinder / Facebook

Záchranné centrum Canine Companons Rescue Center bolo založené v roku 2004, ako aj práce so susedstvom a zvieratám podarilo propagovať adopciu psov bez rodín.

Hodiny udalostí adopcie a ponuky zvierat sa môžu zmeniť; Skontrolujte ich stránky, kde nájdete najnovšie informácie.

Týždenné udalosti adopcie:
Jazero Petco Orion
4820 S Baldwin Rd., Lake Orion
Každú nedeľu poludnie – 16:00

Ferb, Krissie a Gladwynne sú len pár z neuveriteľných psov ponúkaných v záchrannom centre Canine Companons Rescue Center

3. Posledný deň záchrana psov – webová stránka / Petfinder / Facebook

Posledný deň Rescue Dog Rescue je záchrana založená na Livonia, ktorá od roku 2007 zachraňuje psy. Ponúkajú bezplatné tréningy psov v Westlande, aby osvojili, aby pomohli zabezpečiť, aby váš nový psí kamarát bol fantastický.

Ak uvažujete o prijatí, aby ste si prezreli stránku svojich udalostí, aby ste uspokojili s novým najlepším priateľom.

Maserati, Nellie & Mateo sú len pár z neuveriteľných psov ponúkaných na záchranu psov z posledného dňa.

4. Humane Society of Huron Valley – web / Petfinder / Facebook

Humane Society of Huron Valley je záväzok organizácie pre starostlivosť o zvieratá v Ann Arbor zachrániť životy bezdomovcov.

Robia adopcie sedem dní v týždni; Skontrolujte svoje stránky na hodiny, miesto a ďalšie informácie o tom, ako presne prijať.

Bacon, Stella a Somerset sú len zopár z neuveriteľných psov ponúkaných v Humane Society of Huron Valley.

5. K9 Stray Rescue League – web / Petfinder / Facebook

K9 Stray Rescue League je nezisková záchrana v Oxforde, ktorá bola vyvinutá v roku 1990, aby pomohla zachrániť životy psov bez domova v oblasti metra Detroit.

Ich chovateľská stanica je otvorená vo štvrtok pondelok a organizujú víkendové adopčné podujatia v Oxford & Auburn Hills. Ak chcete zistiť viac o tom, ako presne prijať svojho nového najlepšieho kamaráta, skontrolujte svoje stránky na svoje hodiny, miesto a nadchádzajúce udalosti.

Addie, Popsy & Wiggles sú len niektoré z adoptovateľných psov ponúkaných na K9 Stray Rescue League.

6. Michigan Humane Society – web / adoptovateľné psy / facebook

Spoločnosť Michigan Humane Society je najstaršou a najväčšou organizáciou dobrých životných podmienok zvierat v štáte. Majú adopčné centrá v Detroite, Rochester Hills & Sterling Heights.

Pozrite sa na ich stránky, kde nájdete celkový zoznam hodín, miest a zoznam domácich miláčikov, ktoré sa v súčasnosti ponúkajú na prijatie.

Rugby, Anderson a Astro sú len niekoľko neuveriteľných adoptovateľných psov v Michigan Humane Society.

7. Centrum adopcie domácich miláčikov v oblasti Oakland – webová stránka / Petfinder / Facebook

Centrum pre adopciu domácich miláčikov v Oaklande sa nachádza v Auburn Hills a pomáha zvieratám tým, že ich objavuje nové domy od roku 1980.

Sú otvorené v pondelok sobotu na adopciu, a organizujú špeciálne adopčné podujatia v celom juhovýchodnom Michigane. Skontrolujte, či ich stránky nájdete v celkovom zozname hodín, udalostí a zistite, ktoré domáce zvieratá sú v súčasnosti ponúkané na adopciu.

Buddy, Peter a Lumberjack sú len zopár z neuveriteľných psov ponúkaných v Oaklandskom regióne Pet Adoption Center.

8. Detroit Dog Renull

Turbo Scratcher s víťazmi hračiek Turbo upútavky

Gratulujeme, Amy a Cheryl R! Obaja ste vyhrali Turbo Scratter® s Turbo Taser ™ od Bergan.

Vyhľadajte e-mail od Ingrid*.

*Víťazi boli vybraní náhodnou kresbou. Výherca musí poskytnúť fyzickú adresu, na ktorú sa cena bude zaslaná do 72 hodín od prijatia e-mailu s upozornením. Ak tieto informácie nie sú prijaté, vyberie sa alternatívny víťaz.

Ingrid King

Mohlo by sa vám páčiť:
Rozdanie: Turbo Scratcher s hračkou Turbo upútavky

Výhercovia zápachu Grumpy Cat

Víťazi súpravy s nulovým zápachom

«Recenzia a prezradenie: Kompozície v čiernom a zelenom kalendári 2013
V kuchyni s víťazom kalendára cookie »

1 Komentár k Turbo Scratcher s víťazmi hračiek Turbo upútavky

MaxThequiltcat hovorí:

11. januára 2013 o 12:04

Wooo Hoooo blahoželám víťazom. To je dvojitá špeciálna cena.

Maj skvelý víkend….

objatia, max, bugsy a kĺby

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Požadované polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto webovej stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež prihlásiť na odber bez komentára.

Δ

Vždy v mojom srdci

od Valerie Partynski
30. september 2016

Keď ste prvýkrát vošli, boli ste len nadýchaná, jemná vec s jasnými, novými očami, bozky šteniat – tak extatické pre všetko, čo vám prišlo. Svoju metódu ste sa krútili celkovým utrpením, ja s nožnicami, ako aj nástrojmi, ktoré fungujú rýchlo a opatrne. Vaše nohy boli šteklivé pre Clippers, rovnako ako ste sa presťahovali, ako aj do zatvárania, ostrých nožníc, ale pracovali sme so všetkým, ako ste odišli – stále ste sa krútili – so všetkými časťami tela. Budúci mesiac ste prišli tak dobre, ako ste trochu zabudli, ale stáli ste trochu ešte viac a trochu vyšší.

Keď ste mali 6 mesiacov, prišli ste na svoj mesačný účes a konali ste presne to, ako robia všetci dospievajúci. Testovali ste svoje limity zubami a nechtami, ako aj ja, ako som bol pripravený na výzvu. Nechal som vás bojovať rovnako ako Holler za najmenšie veci, nikdy neposkytujte, až kým mi neposkytnete vzhľad. Dotknutie sa vašich nôh už nebolo koniec sveta, len veľmi vášmu neochotnému. Odišli ste, cítili ste sa trochu porazení, ale stále šťastní, rovnako ako ste toľko objavili!

Až nabudúce ste urobili úžasne, rovnako ako čokoľvek, čo padlo na svoje miesto. Tu sa skutočne začalo naše neuveriteľné spojenie. Pozeral som sa dopredu, aby som ťa videl každý mesiac na mojej rutine, rovnako ako tvoj chvost by sa začal vrhať hneď, ako sa vozidlo otočilo za roh. Pretiahli by ste svoju osobu do dverí, nadšene, aby ste sa dostali so vchodom, aby ste ma videli so sotva spätným pohľadom. Váš človek by sa zasmial očami a odchodom.

Takže roky pokračovali v našom zväzku, vždy nadšení, že sa každý mesiac navzájom vidia. Cítil som páchnuce uši, stiahol škaredé kliešte, cítil som hrudky a hrbole, ako aj povedal svojej osobe, keď ste sa nevyzerali sami. Boli ste mladí, ako aj neuveriteľní, ako aj vo svojom prvotriednom. Roky pokračovali rovnako, ako naše spojenie rástlo. vždy vrúcajúci chvost, ako aj úsmev; S potešením, že som tam!

Jedného dňa ste prišli tak dobre, ako ste mali ťažkosti s skokom na môj spustený stôl, niečo, čo ste vždy boli tak nadšení. V ten deň som ťa zdvihol, rovnako ako som mal prvýkrát, čo si sa chystal vidieť ma. Vybral som si tvoju nohu a tiež som cítil známe praskanie v tvojich kostiach. Pozrel som sa na vás, ako aj uvedomil som si, že vaša dohoda bola šedá bez toho, aby som si všimla, alebo som možno popieral, že sa to stalo.

Potom v ten deň ste pomaly vošli, vaše zadné nohy vás už sotva dokážu podporiť, váš chvost, ako vždy stále vrúcne, ako aj úsmev na tvári. Pomáhal som vám kráčať späť, napoly prenášanie, napoly vás viedol a uistil sa, že ste dostali všetku potrebnú podporu, ktorú potrebujete v ten deň. Urobil som z vás najšťastnejší deň, aký kedy bol, s ďalšími objatiami a bozkami, ako aj vás prinútil vyzerať tak nádherne, ako ste kedy mali, aby ste pochopili každý krok metódy presne, aký si mi bol zvláštny. Pochopili ste, že šál naznačil, že ste boli hotoví pre ten deň, rovnako ako som bol nadšený, keď som videl krútiaci zadok, keď som na vás dal. Vaša osoba sa chystala dostať vás tak dobre, ako sme sa vedome pozreli.

Dostal som telefonický hovor o dva týždne neskôr, ako aj som dokončil zvyšok mojich psov iba s vami v mojich myšlienkach. Často, keď je deň úplne proti mne, rovnako ako to, akoby som bol obklopený močom, ako aj hovno, ako aj všetci psi spolupracujú ako tím, aby ma konečne vynorili, verím v vás, ako aj o vás, ako aj v vás Majte na pamäti, že preto to robím. Že by som nechcel žiadať iného jednotlivca, ktorý by bol s vami v mojej lokalite. Tieto okamihy boli naše, rovnako ako si nikdy nepamätám žiadny z nich. Poďakujte vám, že ste mi dôverovali a tiež ma milujete, ako aj ma cítim, že robím niečo správne. Nikdy si to nepamätám, rovnako ako to nikdy nebudem ľutovať. Nemal by som to iným spôsobom. Verím od teba, kedykoľvek trochu šteniatka začne ukazovať tie zuby holiaceho strojčeka, s ich rozrušenými očami, ako aj pamätať na to, na čo sa tieto momenty zmenia. Vďaka tomu všetko stojí za to. ✂

Celkom

199

Akcie

199

0

0

0

0

Reklama

Uncategorized

Ručne vyrobené papierové lano košík mačky

Tento príspevok sa skladá z pridružených odkazov*

Aké očarujúce sú tieto postele košíkov mačiek? Páči sa mi vzhľad týchto postelí a vieme, že mačky majú tendenciu byť priťahované k košom, takže sa mi to javí ako výhra výhra.

Štvorcová posteľ kombinuje myšlienku krabice s vzhľadom koša. Keby som sa musel staviť, na ktoré z týchto dvoch postelí by bolo uprednostňované, moje peniaze by boli na štvorcovej posteli.

Kruhová posteľ dáva mačkám očarujúce miesto, ktoré sa za to po jedle zdriemnuté. Umiestnite ho na slnečnú kaluže, aby ste sa dostali na extra príťažlivosť!

Obe postele majú odnímateľné vankúše polyesterové fleece. Okrúhle lôžko sú postupmi 17 palcov, postupy štvorcového lôžka 13 x 18 palcov. Obe postele sú vysoké 5 palcov.

Postele sú k dispozícii od Amazonu.

Kliknite sem a získajte štvorcové posteľ

Kliknite sem a získajte okrúhlu posteľ

*Vedomá mačka je účastníkom programu Amazon Services LLC Associates, pridruženého reklamného programu určené na dodanie, ktoré nám naznačuje, že sme si mohli zarobiť poplatky prepojením na stránky Amazon.com a pridružené stránky. To naznačuje, že ak sa rozhodnete kúpiť prostredníctvom niektorého z našich odkazov, dostaneme malú províziu. Šírime iba slovo o produktoch a službách, ktoré sme používali, alebo by sme sa používali sami.

Ingrid King

Mohlo by sa vám páčiť:
Koľajnica

Recenzia: Bavlnené lano mačky posteľ z Triple T Studios

Recenzia: Bavlnené lano s mačkou

«Víťaz sledovacieho zariadenia Tail It Pet GPS
Leto je určené na čítanie »

6 komentárov k ručne vyrobeným papierovým lanom Cat Basket Beds

Sean hovorí:

14. júla 2018 o 14:40

Aký podmanivý kôš! Dúfam, že sa im to páči nad krabicou, ktorá prišla!

Odpovedať

Caren Gittleman hovorí:

12. júla 2018 o 15:22

To sú len miláčik a tak dekoratívne! Bol som príliš lenivý na to, aby som skontroloval a videl, z čoho sú vyrobené, (obával som sa poškriabania pazúrov a skartovania časti koša)

Odpovedať

Janine hovorí:

12. júla 2018 o 10:54

Práve som sa pozrel na webovú stránku. Majú tam nejaké skvelé veci.

Odpovedať

Debra hovorí:

12. júla 2018 o 9:05

Používam koše pre svoje kožušinové deti, pretože sa pripojili k našej rodine. Páčia sa im nad mačkami, ktoré som si kúpil.

Odpovedať

Sue Brandes hovorí:

12. júla 2018 o 7:42

Vyzerajú pekne.

Odpovedať

Deziz World hovorí:

12. júla 2018 o 3:08 hod.

To sú skutočne super postele. veľké objatia

Luv ya ‘

Dezi a Raena

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Požadované polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto webovej stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež prihlásiť na odber bez komentára.

Δ

Veterinári vyzvali na výročnom kongrese, aby ho zaplatili dopredu, pokiaľ ide o výrobu dobre obsadených domácich miláčikov

(San Antonio 4. augusta 2016)-môže byť nedávno vyťaženým veterinárnym veterinárnym lekárom v nemocnici zvierat Slúži najmenším mestám, ale veterinárny lekár má hlas, ako aj povinnosť, ktorý môže ovplyvniť povolanie, uvádza Dr. Melissa Bain. „Ako veterinárni lekári môžu každý z nás ovplyvniť blaho našich domácich miláčikov integráciou metód správania do našich praktík a následne pomáhať majiteľom poskytovať najlepšiu starostlivosť doma.“

S dôležitosťou zvieracích návykov rastúcich v osobnej praxi sa očakáva, že bude jednou z najvýznamnejších prezentácií v nadchádzajúcom dohovore American American Medical Medical Association August August, nielen pre zvieratá “ 5-9 v San Antoniu. Majstrovstvá ceny Leo Bustad Award za uznanie svojej práce v oblasti živočíšnych návykov, ako aj o dlhopise pre človeka-zväzok, je Dr. Bain profesorom klinických návykov zvierat, ako aj riaditeľa odborníka na klinické vzdelávanie odborníkov na Kalifornskej univerzite v Kalifornii Davis Inštitúcia veterinárnej medicíny. Prezentuje: „Sociálne zabezpečenie … nie je to len pre zvieratá“, o 8.00 hod. V pondelok 8. augusta.

„Môže byť ťažké objaviť odborníka na správanie zvierat, napríklad niekoho, kto chápe návyky, lieky, problémy s tréningom, ako aj fóbie,“ uviedla. „V tejto oblasti nie je veľa profesionálov. Regionálni veterinárni lekári by však mali byť vyškolení na interakciu s majiteľmi domácich miláčikov, aby objavili akýkoľvek druh nepriaznivých problémov, ktoré sa môžu diať, ako aj poskytnúť niektoré zdroje na vyriešenie typických problémov, keď sa nemôže odkázať. “

Veterinárni lekári sa musia proaktívni a pýtať sa na potenciálne okolnosti, ako je domáca lákavá alebo vokalizácia, pretože klient nemusí uveriť alebo sa nemusí pamätať na to, aby sa pýtal na takéto správanie. Rovnako ako dlhšie sa správanie bez dozoru, tým ťažšie sa vyriešia. Poskytnutie zoznamu kvalifikovaných inštruktorov fitness v blízkom okolí môže byť pre majiteľov nevyhnutným zdrojom.

Vytváranie proaktívnych veterinárnych lekárov je hlavným zameraním prostredia Dr. Bain v UC Davis. Je odhodlaná poskytovať svojim veterinárnym účastníkom porozumenia za hranicami kníh, ich tlačiť na oslovenie súčasných alebo potenciálnych dilemy správania, ako aj náklady na čas vopred s majiteľmi, ako aj kladenie správnych otázok – ako aj poskytnutie správnych odpovedí, alebo Aspoň niektoré alternatívy.

„Vyžadujeme v mnohých situáciách holistický prístup,“ vysvetlila. “Nemôžeme povedať:” Tu je váš pes. ” Chirurgická liečba prebehla dobre … Majte fantastický deň! ““ Veterinári môžu majiteľovi informovať, že jeho domáci miláčik musí stráviť šesť týždňov v pooperačnom odpočinku v klietke, uviedol Dr. Bain, ale túto radu však môže byť ťažké dodržiavať.

„Veterinári musia ohroziť a pochopiť dokonalú verzus pravdu vo väčšine, ak nie vo všetkých situáciách. Chápeme, že majitelia musia vytiahnuť domáceho maznáčika z klietky na návštevy kúpeľne alebo si užiť nejaký čas kola. Požiadame im, aby sme im povedali najmä presne, ako tieto veci bezpečne robiť. . . informovať a viesť ich. “ Odporúčania, ako je vhodná manipulácia, pohyb klietky alebo dokonca spanie na podlahe, môžu ísť dlhou metódou pri vytváraní šťastných ľudí, materiálnych domácich miláčikov a kratších časov uzdravenia.

Keby to bolo rovnako ako ona, Dr. Bain by chcel, aby sa tréning prepraviek skončil súčasťou prakticky každého protokolu Puppy. Pokiaľ ide o ich účasť, veterinárni lekári ako povolanie by mali integrovať tipy na výcvik, ako aj usmernenia o uväznení do ich predbežného domáceho maznáčika ísť do diskusií. “Tréning vopred vopred výrazne zvýši schopnosť psa vyrovnať sa s chirurgickým uväznením,” uviedla. „Ak sa pes využíva na kŕmenie, bude na ňom jednoduchšie a menej stresujúce, že sa v budúcnosti obmedzuje z akéhokoľvek dôvodu. Majiteľ bude mať aj ďalší pokoj. “

Aj keď je nemožné vylúčiť stres úplne z kancelárie alebo chirurgický zákrok, veterinárny lekár môže urobiť veľa pre zníženie množstva stresu, ktorý majú skúsenosti s domácimi miláčikmi na klinike. Pokiaľ ide o úroveň stresu, domáce zvieratá sú podobne ako ich majitelia. “Náš alarm nemusí odísť, chýba nám naša ranná káva, rovnako ako neskoro do práce,” vysvetlil Dr. Bain. „Keď sa stretávame s ešte jednou nepriaznivou vecou, ​​náš stres teraz ide z úrovne 5 na úroveň šiestich. Cítime sa, akoby sme práve urobili. “

Aby sa udržal stres a úzkosť na uzde, veterinárny personál môže produkovať atmosféru s nízkou stresom. Svetlá sa dajú znížiť v skúšobných priestoroch alebo upokojujúcu hudbu je možné hrať v kancelárii. “Vyžadujeme vybaviť veterinárnych lekárov, aby robili tieto kúsky, pretože tieto jednoduché veci robia zmenu,” uviedol Dr. Bain. “Namiesto toho, aby sa prudko zvýšila úroveň stresu zvieraťa, môže ísť iba z„ jedného do dvoch “.“

“Interakcia človeka s a.”PET je mimoriadne dôležitá metóda, v ktorej je život zvieraťa obohatený, “uviedol Dr. Bain. „Niektorí domáci miláčikovia radšej sa len obliekajú a zaobchádzajú sa s nimi namiesto hrania, najmä preto, že ich fyzická schopnosť to urobiť, sa znižuje z dôvodu choroby alebo chirurgického zaobchádzania alebo len pre proces prirodzeného starnutia.“

Pokiaľ ide o správanie zvierat, existujú dôležité metódy, ktoré môžu zmeniť život domáceho maznáčika. Všetci môžu učiť kvalifikovaný veterinár, ako aj ich zamestnanci. „Bezpochyby sa v našich praktikách vyžaduje zamerať sa na dobré životné podmienky zvierat, ako aj na návyky domácich miláčikov,“ uviedol Dr. Bain. „Musíme len pamätať na to, aby sme hľadali a zdieľali naše porozumenie s vlastníkmi, ako aj povedzme:„ Tu je to, čo si vyžaduje … A tu je presne to, ako to robíte. ““

Ak chcete zistiť viac o výročnom dohovore AVMA, prejdite na stránku www.avmaconvention.org. Ak chcete získať viac informácií o šanciach na mediálne šance na kongrese AVMA, ako aj za registráciu ako tlačový účastník, kontaktujte sa s Michaelom San Filippo, špecialistkou pre vzťahy s médiami AVMA, 847-285-6687 (Office), 847-732-6194 (Cell) ormsanfilippo@avma.org. Členovia médií sa musia zaregistrovať v AVMA pred dohovorom, aby overili svoje tlačové poverenia, ako aj zabezpečili, že ich tlačové odznaky, ako aj materiály, ktoré sú pre nich pripravené pri príchode. Registrácia do tlače je zadarmo.

# # #

AVMA, založená v roku 1863, je jednou z najstarších a najväčších veterinárnych lekárskych organizácií na svete, pričom viac ako 88 000 členských veterinárnych lekárov na celom svete sa zúčastnilo na širokej škále odborných aktivít a venovaných umeniu aj umeniu, ako aj umenia Veda veterinárneho lekárstva.

Uncategorized

Allegra, ako aj Rubyho 5 súčasných preferovaných hračiek mačiek

Toto publikovanie pozostáva z odkazov Amazon Partner Links*

Keby existoval rekord Guinness World pre „najviac rozmaznanú mačku“, som si istý, že Allegra a Ruby by boli v behu, aby vyhrali tento titul. Medzi hračkami, ktoré dostávame na hodnotenie produktov, ako aj hračky, ktoré ich dostávam (áno, stále ich dostávam – spomenul som, že sú rozmaznané?), Nikdy tu nie je nedostatok hračiek. Ako však všetci vieme, mačky sa rýchlo unavujú hračkami, takže mám tendenciu rotovať hračky a trochu trochu vonku. Vždy ma udivuje, ako sa predtým ignorovaná hračka stáva novou preferovanou po tom, čo bola skrytá na pár týždňov.

Ale medzi všetkými ich hračkami je päť, ktoré boli konzistentné obľúbené, aj keď nikdy nie sú odložené. Veril som, že vám nechám Allegra, ako aj Ruby, aby vám ich predstavil.

Smartykat Wave Scratcher

Allegra: Obaja sa nám páči tento škrabanec. Rád sledujem hračky zdola.

Ruby: Rád spím v kúsku kolísky!

Ingrid: Tento škrabanec sme mali päť rokov, ako aj každý deň sa využíva – rovnako ako výnimočne dobre.

Smartykat Wave Scratcher je ponúkaný z Amazonu bezplatnou prepravou pre hlavných členov.

Neko letí kittycatterfly

Ruby: Wee !!! Páči sa mi táto hračka !!! Páči sa mi, keď to mama vynáša. Netopím na to, ako aj preskočím, ako aj beh, ako aj prenasledujem všetko nad domom.

Allegra: Aj ja, ako je táto hračka, som však presvedčený, že mama musí dostať druhý, takže Ruby nie je ošípaný všetko.

Ruby: Raspberry fúka v Allegra.

Ingrid: Neko letí hračky, ktoré boli v našom dome preferované po už mnohých rokov, ako aj my máme množstvo rôznych pripútaností, zdá sa však, že je to konzistentný favorit.

KittyCatterfly, ako aj ďalšie produkty Nekoflies sú ponúkané od Amazonu s bezplatnou dopravou pre hlavných členov.

Pioneer Pet Smartcat maximálny poškriabanie

Máme jeden z týchto ideálnych v centre mojej kancelárie, ako aj Allegra aj Ruby, ktoré ho využívajú každý deň. Je to skvelé, ako aj robustné, rovnako ako môžu na ňom bežať plnou rýchlosťou, ako aj to, že sa ani nebude kolísať.

Najviac poškriabanie publikovania je ponúkané od Amazonu bezplatnou prepravou pre členov hlavných prvkov.

Etické výrobky pramenia

Allegra: Páči sa mi tieto pramene! Holl som sa za nimi, keď ich mama hodí pre mňa, rovnako ako ich pálim okolo domu. Obzvlášť sa mi to páči, keď ich netopím pod nábytok, ako aj mama ich musí ísť za mňa!

Ingrid: Tieto pramene sú hitom obidvoch dievčat, ale Allegra ich v konkrétnom absolútne zbožňuje. Hneď ako ma uvidí siahať po jednej, bude na mňa cvrlikanie. Dostal som tri balíčky, ako aj keď sme na hrstke prameňov, ideme na misiu „jarné vyhľadávanie“. Je to pre mňa vždy neuveriteľné, kde sa skončia.

Etické výrobky Springs sú ponúkané z Amazonu s bezplatnou dopravou pre hlavných členov.

Pávie perie

Allegra: Hranie s týmito perím je tak zábavné!

Ruby: Páči sa mi presne to, ako to mama pre nás robí fascinujúce. Pretiahne perie pozdĺž podlahy, hore, ako aj nábytok, ako aj nás núti prenasledovať ich.

Allegra: Rád ich žuť!

Ruby: Keď sa s nimi hrám, mám pocit, že prenasledujem skutočného vtáka!

Allegra: Nebuď hlúpy, Ruby. Pávy sú oveľa väčšie ako vy!

Ruby: Takže? Môžem si jednu vziať dole!

Z Amazonu je ponúkaných veľa rôznych páv. Neustále som kúpil značku Zucker Feather Products a objavil som ich, aby vydržali pomerne dlho, dokonca aj s drsnou hrou.

Zverejnenie FTC: Toto publikovanie pozostáva z amazonských partnerských odkazov. To naznačuje, že ak sa rozhodnete kúpiť s akýmkoľvek typom týchto odkazov, dostaneme malú províziu. Šírime iba slovo o produktoch, ako aj o službách, ktoré sme využili, alebo by sme sa využili.

Ingrid King

Obsah
Smartykat Wave Scratcher
Neko letí kittycatterfly
Pioneer Pet Smartcat maximálny poškriabanie
Etické výrobky pramenia
Pávie perie

«20% zľava v ružovom rozpočte z Triple T Studios
Cats Mimoriadne Litter ™ zastavuje voniace boxy – choďte do výhry »

11 komentárov k Allegramu, ako aj k 5 súčasným hračkám s mačkami Ruby

Andrea Meyers hovorí:

8. marca 2020 o 11:28

Vždy sa obávam o „bezpečnosť“ mačacích hračiek .. v zmysle prehĺtania častí.
Často sú nalepené „oči“ atď.
Je to niečo, čoho sa „staráte“?

Odpovedať

Ingrid hovorí:

9. marca 2020 o 5:19

Áno, rovnako ako som o tom zložil pred pár rokmi publikovanie:

Odpovedať

Bev hovorí:

5. júna 2016 o 13:03

Je smiešne ťažké objaviť hračky, s ktorými sa moje mačky radi hrajú, 4 z 5, ktoré dostávam, je chlapík, ako aj nákladné, pretože každá hračka je 10-20 dolárov. Vždy sa pýtam, či sa iné mačky hrajú s normálnymi hračkami v obchode s domácimi zvieratami (a preto mám len veľmi jemné mačky), onull

Uncategorized

Chce vaša senior mačka skutočne mladšieho spoločníka?

Často dostávam otázky od čitateľov, ktorí sa snažia pridať novú mačku do svojej rodiny. Ako nájdem mačku, ktorá bude dobrým zápasom pre moju mačku? Musím dostať mačku, ktorá je v rovnakom veku ako moja občianska mačka, alebo musím dostať mačiatko? muž alebo žena? Prijme občianska mačka nováčika? Prial by som si, aby som mohol dať definitívne odpovede na všetky tieto otázky, ale realita je taká, že hoci môžete urobiť nejaké domáce úlohy, v konečnom dôsledku zistí, že výsledok každej mačky a osobnosť zistí. A tieto otázky je ešte ťažšie odpovedať, keď sa týka rozhodnutia, či získať spoločníka pre staršiu mačku.

Premietate svoje vlastné pocity na svoju mačku?

Častý scenár, na ktorý sa pýtam, je tento: senior mačka nedávno stratila svojho spoločníka. Zdá sa, že zostávajúca mačka smúti. Žiadne dve mačky nereagujú rovnakým spôsobom na stratu spoločníka, ale v mojej mysli nie je pochýb o tom, že mačky smútia. A zatiaľ čo mačky nemusia vykazovať zúfalstvo rovnakým spôsobom ako ľudia, študujúci fond ASPCA z roku 1996, že 46% mačiek jedlo menej ako normálne po smrti sprievodnej mačky, približne 70% vykazovalo zmenu vo vokalizácii, oveľa viac ako viac ako normálne. Polovica mačiek sa stala oveľa láskavejšou a „priliehavou“ so svojimi majiteľmi a veľa mačiek spalo viac a zmenilo miesto, kde normálne spali. Celkovo 65% mačiek vykazovalo štyri alebo oveľa viac zmien správania po strate spoločníka pre domácich miláčikov.

Sledovanie smútku mačky je ťažké, najmä ak človek smúti aj stratou sprievodnej mačky. Je prirodzené, že chcieť pomôcť preživujúcej mačky sa cítiť lepšie.

Pomôže privedenie novej mačky smútiacej mačke?

Mačky sú svojou povahou teritoriálne zvieratá, a hoci pomalé a postupné úvody sú najlepším spôsobom, ako zabezpečiť, aby dve mačky vychádzali, nikdy neexistuje záruka. Okrem toho veľa mačiek je vo svojej podstate oboznámená s cudzincami, čo tiež prispieva k výzvam s novými úvodmi mačiek.

Prijatie novej mačky môže byť pre seniorov oveľa tvrdšie, najmä ak je nová mačka mladá mačka alebo mačiatko. Strážcovia mačiek si zvyčajne myslia, že privedenie mačiatka do rodiny „urobí starú mačku znova mladou“. Z pohľadu vyššej mačky však narušenie jeho známej rutiny môže spôsobiť značné množstvo stresu.

Urobte ideálnu voľbu pre svoju mačku

Ak uvažujete o pridaní mladšieho spoločníka do svojej domácnosti, je nevyhnutné, aby ste sa ubezpečili, že vaša staršia mačka nestratí nič, čo už má. Senior Cats nemusia súťažiť o zdroje, ako je čas s vami, odpočinok, kontrola a úkryty a jedlo a voda. „Vaša najvyššia vernosť je mačke, ktorá tam bola prvá,“ hovorí Dr. Andrea Tasi z mačiek prirodzene, domácich, mačiek, ktoré exkluzívne vylučuje, venovanú holistickej, individualizovanej technike každej mačke. “Opýtajte sa sami seba: Ako si môžem zachovať každodenné zdroje svojej staršej mačky čo najskoršie?”

Zdravie vašej seniorskej mačky

Zvážte vplyv novej mačky na zdravie vašej seniorskej mačky. Ak máte staršiu mačku, ktorá je chorá, neodporúčam priniesť ďalšiu mačku do domu, kým vaša občianska mačka neprejde. Úzkosť z nového prírastku do rodiny môže zintenzívniť stav vašej staršej mačky a skutočne by mohol skrátiť jeho život. Ale aj zdanlivo zdravé staršie mačky sa môžu starať o základné zdravotné problémy, ktoré sa ešte nepreukázali. Trojročná štúdia na štátnej univerzite v Ohiu zistila, že úzkosť má značný vplyv na zdravie mačky. „Mnoho seniorských mačiek je tým, čomu hovorím chodci Tightrope,“ hovorí Dr. Tasi. „Pokiaľ sa lano učí a prostredie mačky je stabilné, je v poriadku. Ale ak sa jedna vec zmení, môžu spadnúť do katastrofy. “

Ako zvoliť sprievodnú mačku

Ak skutočne máte pocit, že vaša mačka by bola šťastnejšia s mladším spoločníkom, pri výbere spoločníka zvážte temperament vašej mačky občianskej mačky. Ak máte plachú mačku, pravdepodobne by urobila lepšie s bezstarostným, pokojným, jemným mačkou. Dominantná mačka bude mať pravdepodobne lepšie, so sebavedomou, pokojnejšou mačkou. Ak máte to šťastie, že máte jednu z tých šťastných mačiek, ktoré milujú všetkých, pravdepodobne vyjde s mačkou z oboch koncov osobnostného spektra. „Podľa mojej skúsenosti sú mačky, ktoré ľahko prijímajú iné mačky, skôr výnimkou ako pravidlom,“ hovorí Dr. Tasi.

Majte na pamäti, že temperament a osobnosť môžu byť ťažké zistiť, či stretnete mačku v útulku. V tomto prostredí je zdôrazňovaných veľa mačiek a neukazuje svoju skutočnú osobnosť, kým nebudú v novom dome niekoľko týždňov a často dokonca roky.

Veľkosť môže tiež zmeniť, najmä ak máte mierne dominantnú mačku. Teória je taká, že mačky podobnej veľkosti a zostavenia sa navzájom prijímajú oveľa rýchlejšie. Pokúste sa zvoliť novú mačku, ktorá je rovnaká alebo o niečo menšia ako vaša občianska mačka.

Verím, že pohlavie, okrem osobného preferencienullnull